Skocz do zawartości

[1.7][NP][SB] SkyHOP


PEPQ65

Rekomendowane odpowiedzi

ZAPOWIEDŹ SERWERA SKYBLOCK

             SKYHOP.PL

 

Dołączona grafika

                                                Adres serwera: SkyHop.PL (Aktualnie niedostepny) 

Sloty: 70

                                                               Strona serwera: SkyHop.PL (Aktualnie niedostepna)

                         Wersja serwera: 1.7.x

                                    Przybliżona data startu: 14 Marca 2015r. godzina: 18:00

Dołączona grafika

 

lakstick: główny pomysłodawca stworzenia projektu SkyHop.PL, miły oraz sympatyczny człowiek. Zawsze gdy mamy jakiś problem możemy zgłosić się do niego, nigdy nie będziesz zawiedziony z jego pomocy. 

 

MieszkoPlayGames: główny budowniczy serwera, to dzięki niemu mamy profesjonalnie wykonane wszelakiego rodzaju budowle. Mieszko nie lubi osób grających nie czysto więc zawsze patroluje serwer na swoich mulciakach ;D

 

Derti: osoba bardzo leniwa, lecz gdy już coś robi to z pełnym profesjonalizmem, nie jest on nudnym człowiekiem więc nigdy się z nim nie będziesz nudził. Nie ma on talentu do budowania, lecz jest stworzony do patrolowania rozgrywki na serwerze i chatu.

 

MMODZG: Osoba bardzo marudna, gdy mamy już coś zrobione to on nagle przychodzi i mówi, że to co zrobiliśmy jest beznadziejne. Ma swoje humorki, więc czasem lepiej gdy nie ma go na serwerze. Gdy ma dobry humor możecie liczyć na drobne eventy, profesjonalną pomoc itp.

xEc000: Od niedawna dołączył do naszej ekipy, dawny konkurent serwera, osobą kreatywna i pełna pomysłów, gdy my nie mamy pomysłu na coś on wyskakuje zaraz z czymś szalonym. Razem z nami tworzy bardzo dobrą ekipę. Raczej nie da się na nim zawieść. 

klaudia28317: piękna dziewczyna,  pomaga każdemu kto potrzebuje wszelakiej pomocy. Od niedawna grafik naszego serwera(prace będzie można zobaczyć już niedługo) Pomysłodawca super żetonu na SkyHop (O nim więcej niżej).

 

 

Dołączona grafika

 

Co to takiego? Masz dosyć spadanie z wyspy i tracenia przez twoją nie uwagę cennych przedmiotów. Gdy będziesz miał SUPER ŻETON i spadniesz w otchłań pojawisz się na spawnie! Mamy nadzieje, że jesteśmy jedynym serwerem z tym u dogonieniem ;D VIP otrzymuje taki sam żeton przy zakupie rangi!

 

Dołączona grafika

 

Jako jedyny serwer SkyBlock oferujemy Wam bazary, jest to dobra forma sprzedaży jakichkolwiek przedmiotów. Dzięki zdobytemu złotu możesz zarobić pieniądze w Skupie na spawnie! Zawsze gdy masz przerwę w graniu na wyspie możesz sprzedać parę zbędnych przedmiotów!

 

Dołączona grafika

 

Jest to bardzo dobra forma wirtualnego magazynu. Masz go zawsze przy sobie i wrazie potrzeby znalezienia jakiegoś ważnego przedmiotu, możesz sięgnąc komendą po swój plecak! Rozmiar zwykłego plecaka: (3x9) Rozmiar plecaka rangi VIP: (5x9)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

SERWER JEST W TRAKCIE TWORZENIA, WIĘC KAŻDY DOBRY POMYSŁ JEST MILE WIDZIANY, TEMAT BĘDE  AKTUALIZOWAŁ, DODAWAŁ JAKIEŚ ZDJĘCIA Z SERWERA. WSZELKIE POMYŁKI W PREZENTACJI PROSZĘ ZGŁASZAĆ.

 

~~WĄTEK. JEZELI JEST ZŁA NAZWA TEMATU TO PROSZĘ USUNĄC TEMAT CRAFTOWN PONIEWAZ JEST TAM TAKA SAMA NAZWA TEMATU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...