Skocz do zawartości
  • 0

Excalibur - zabici gracze POMOCY!

ExcaliburTM
 Udostępnij

Pytanie

Witam, Mam swój skrypt na excalibur działa opis wlasnosc ale Player Killed nie ani numer seryjny wiem że da sie jakoś połączyć to z pluginem Strane Weapon ale niewiem co dopisać żeby jak napisze komende /excalibur

to wtedy wykona komende /strange i jeszcze coś jak dodać że jak napiszesz /Excalibur to bendzie pisalo że masz mało hajsu żeby kupić excalibur a jak bendzie gracz miał hajs to napisz /Excalibur i mu pobierze 300 tysi

-----------------------------------------------------B-Ł-A-G-A-M---------------------------------------------------------------------

O

P O M O C!!!!!!

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

zrob zeby mi dawalo miecz name "&e&oExcalibur"

i wtedy robiło tą komende

mam zrobić tak?:

command /miecze:

trigger:

give 1 diamond sword named "&e&oExcalibur" with lore "&fDiamond Sword||&6&oDescription: &FWlasnosc: %player%||&fPlayer Killed: 0||&fNumer Seryjny: 1" to player's inventory

execute player command "strange"

stop

wszystko fajnie tylko daje mi miecz Strange Diamond Sword jest playerkilled i numer seryjny ale niema wlasnosci i &fDiamond Sword da sie jakos inaczej zrobic kille i numer seryjny ze jak dedniesz osobe to już jest 1 kill a numer seryjny zmienia sie czyli kupuje 1 miecz i ma numer #1 a drugi kupuje i ma #2 i tak dalej?

//Łączę 4 posty, poprawiam literówki i ortgrafię. ~ :norbi:

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...