Skocz do zawartości
  • 0

Domena Titanaxe

Radii_YT
 Udostępnij

Pytanie

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Zależy czy masz serwer na titanaxe czy na zewnątrz. 

Ja osobiście polecam używać cloudflare. 

Tworzysz konto na cloudflare idziesz w zakladke dns masz przy samym dole 2 serwery dns które zamieniasz w panelu titanaxe. Teraz domeną zarządzasz przez cloudflare. Dodajesz rekord a w polu name nazwa domeny albo @ w polu IPv4 addres dajesz ip numeryczne serwera. Potem dodajesz 2 rekord SRV. W polu name dajesz @ albo domene w polu service dajesz _minecraft, protokół tcp, ttl auto, Priority na 1, Weight na 1, Port dajesz port na którym pracuje serwer.  W target dajesz nazwe domeny. Czekasz do 48h i powinno działać. Jak coś to pisz 😛

• 0
15 godzin temu, Gżelek napisał:

Zależy czy masz serwer na titanaxe czy na zewnątrz. 

Ja osobiście polecam używać cloudflare. 

Tworzysz konto na cloudflare idziesz w zakladke dns masz przy samym dole 2 serwery dns które zamieniasz w panelu titanaxe. Teraz domeną zarządzasz przez cloudflare. Dodajesz rekord a w polu name nazwa domeny albo @ w polu IPv4 addres dajesz ip numeryczne serwera. Potem dodajesz 2 rekord SRV. W polu name dajesz @ albo domene w polu service dajesz _minecraft, protokół tcp, ttl auto, Priority na 1, Weight na 1, Port dajesz port na którym pracuje serwer.  W target dajesz nazwe domeny. Czekasz do 48h i powinno działać. Jak coś to pisz 😛

serwer postawiony poza titanaxe

tylko domena 

• 0
W dniu 31.03.2022 o 13:39, Radii_YT napisał:

serwer postawiony poza titanaxe

tylko domena 

rozwiązane odpowiedź to 
Nazwa: _minecraft._tcp.(domena)
Typ: SRV
Wartość: 5 (port) (adres IP)
ddoaje to dlatego ze wiem ze na necie nie ma działających poradników dlatego jak ktoś chce to korzystajcie

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...