Skocz do zawartości
  • 0

Skungee i Velocity - Problem z dzialaniem

Rafesqu
 Udostępnij

Pytanie

Siema, Robie sobie siec serwerow dla testow i mam taki problem ze robie sobie skrypt na /polacz i mam dodatek skungee i wlasnie on umozliwia sprawdzenie czy dany serwer jest online a mam taki problem ze wlasnie mam tez velocity jako proxy i ten moj skrypt nie dziala ;/

kod;

command /polacz [<text>]:
    trigger:
        if online status of bungeecord server "%arg 1%" is true:
            send "&7Laczenie z serwerem &a&l%arg 1%&7..."
            connect player to "%arg 1%"
            send "&7Polaczono z serwerem &a&l%arg 1%&7!"
        else:
            send "&7Nie mozna polaczyc z serwerem %arg 1% poniewaz jest on &c&lWYLACZONY&7!"

aa i jeszcze przy tym skrypcie zadnych bledow nie ma ale jak sie do serwera vanilla proboje polaczyc to pisze wlasnie ze jest wylaczony ale ten serwer jest wlaczony i wlasnie nwm czego to moze byc problem

edit; mam wersje skungee na silnik proxy, mam skonfigurowane chyba wiec nwm dlaczego to nie dziala

Edytowane przez Rafesqu
Odnośnik do odpowiedzi

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
3 godziny temu, Rafesqu napisał:

connect player to "%arg 1%"

To jest efekt ze skripta, który działa tylko z bungeecordem i jego forkami. Skungee posiada 'connect player to server "%arg-1%".

3 godziny temu, Rafesqu napisał:

if online status of bungeecord server "%arg 1%" is true:

Nie widzę nic o tym w docsach skungee, znalazłem tylko 'if server "serwer" is online'.

Nie rozumiem też czemu chcesz tworzyć tą komendę, skoro identyczna jest wbudowana w Velocity.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

Wiem, ale nie umiem zrobic aby jak serwer jest wylaczony aby customowa wiadomosc wyskakiwala dlatego tak chce to zrobic

a i zmienilem if online status of bungeecord server 'server' is true na if server 'server' is online

Edytowane przez Rafesqu
Odnośnik do odpowiedzi