Skocz do zawartości
  • 0

Velocity - Problem z laczeniem z serwerem

Rafesqu

Pytanie

siemka, robie se siec serwerow taka domowa na kompie moim i mam problem z polaczeniem do serwera

bo pisze "Unable to connect to lobby. Try again later."

wersje trybow;

lobby - 1.8

vanilla - 1.16.5

wiem ze archaiczna ta wersja lobby ale poprostu nie chcialem jakos obciazac kompa bo tylko 8 gb ramu a chcialem sie velocity pobawic a mam 2 tryby wiec 1 gb ramu na lobby i 1 gb ramu na vanille...

Edytowane przez Rafesqu
Odnośnik do odpowiedzi

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

A skonfigurowałeś poprawnie serwer Minecraft? Opcja online-mode w server.properties na serwerze mc powinna być ustawiona na false, w paper.yml musisz włączyć wsparcie velocity i dodać klucz. Jeśli włączyłeś wsparcie bungeecorda w spigot.yml, wyłącz je. W logach serwera proxy masz napisane co źle robisz.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

yyy ok, mam 2 serwery, lobby, vanilla i wlasnie online-mode mam na false a w paper.yml to ok no w vanilla moge ale w lobby juz nie bo lobby zrobilem na 1.8 ;/

ta vanille mam na 1.16.5 paper bo chcialem 1.7 - 1.16.5 zrobic, a lobby to wlasnie na 1.8 ;/

edit; aa i problem sie nie okazal z portami tylko jak mam se na legacy ustawione ten player-info-forwatting-mode to wlasnie jak ustawiam na lobby

w spigot.yml ze bungeecord jest na true to sie z serwerem nie moge polaczyc a jeszcze wczesniej jak bylo te player-info-forwatting-mode na none i sie probowalem polaczyc z serwerem to sie nie udalo ;/

aa i postepowalem z instrukcja na stronie velocity bo jeszcze jak w spigot.yml nie mialem ustawionego bungeecord na false a w velocity.toml mialem ustawione player-info-forwatting-mode na legacy i wlasnie wyskakiwalo you wish to use ip forwarding please enable it in your bungeecord config as well i wtedy poszlem na strone velocity i tam troszke poczytalem i robilem to co pisalo ;/

dobra... nikt mi tu nie pomoze w takich sprawach a tak btw temat do zamkniecia bo problem sie sam rozwiazal...

Usunięty#25876

Łączę posty.

Notatka dodana przez Usunięty#25876

Odnośnik do odpowiedzi

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...