Skocz do zawartości
  • 0
Tabun

skrypt na Szybkie piece

Pytanie

Użytkownik

Cześć, tak wiem były już takie skrypty lecz wywala mi błędy czy byłby ktoś w stanie napisać mi cały Skrypt na Szybki piec np przepala 4x szybciej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
  • 0
22 godziny temu, ZiemniaQ napisał:

Proszę udostępnić kod wszystkich skryptów oraz błędy które każdy z nich wyrzuca. Najlepiej żeby było posegregowane.

ziemniaczek nie pisze tu pierwszy raz Zlecenia i gdyby jakieś logi wywalało to bym napisał lecz żadne nie wywalają gdy wpisuje /sk reload piece to jest że przeladowano itd ale piec szybciej nie działa postawiałem od nowa nawet itp 

z tąd brałem 

i ty tam nawet sie wypowiadałeś i próbowałem tego nie działało przerabiałem też nic nw może dałbyś jakiś kod i wtedy bym zobaczył

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
  • 0
51 minut temu, Tabun napisał:

ziemniaczek nie pisze tu pierwszy raz Zlecenia i gdyby jakieś logi wywalało to bym napisał lecz żadne nie wywalają gdy wpisuje /sk reload piece to jest że przeladowano itd ale piec szybciej nie działa postawiałem od nowa nawet itp 

z tąd brałem 

i ty tam nawet sie wypowiadałeś i próbowałem tego nie działało przerabiałem też nic nw może dałbyś jakiś kod i wtedy bym zobaczył

Wersja skripta i serwera?

i ta wersja co ziemniak napisał to była na szybkość paliwa, zamień burn time na cook time

Edytowane przez xAxee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0

@xAxee zmieniałem a co do wersji 1.14.4 inne skrypty działają np na plecak zresztą jak wpisałem tak jak było to działało z tym paliwem bo się cały czas ładował ale z tym cooking time nie działało mógłbyś tak cały napisać jak to ma wyglądać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
  • 0
15 minut temu, Tabun napisał:

@xAxee zmieniałem a co do wersji 1.14.4 inne skrypty działają np na plecak zresztą jak wpisałem tak jak było to działało z tym paliwem bo się cały czas ładował ale z tym cooking time nie działało mógłbyś tak cały napisać jak to ma wyglądać ?

No to podaj wersję skripta tak jak prosiłem. Możesz uzyc tego co ja podałem on dziala tko wymagany jest dodatek skript-mirror 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
  • 0
Godzinę temu, Tabun napisał:

@xAxee Wersja skryptu to 2.4 beta8

Dodatek skript-mirror 

import:
	org.bukkit.event.inventory.FurnaceBurnEvent
	org.bukkit.event.inventory.FurnaceSmeltEvent

on FurnaceSmeltEvent:
	set {_block} to event.getBlock().getState()
	{_block}.setCookTime(100)
on FurnaceBurnEvent:
	set {_block} to event.getBlock().getState()
	{_block}.setCookTime(100)

Lub 

on burn:
  set cooking time of event-block to 100
on smelt:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
7 godzin temu, xAxee napisał:

on burn:
on smelt:

ERROR: the cooking time of the block can't be set to 100 because the latter is not a time span

Edytowane przez Tabun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
5 minut temu, xAxee napisał:

Daj 100 tick 

jakoś tam działa mianowicie przepala się raz po czym od połowy przepala nie usuwa rudy przepalanej a daje sztabkę np żelaza ale tylko 1 jeżeli ją wyciągniemy to kolejna wpada a rudy dalej sie nie tracą :D

a to z tym mirrorem tez nie działa

error: can't understand this event 'import' 'on furnacesmeltevent' 'on Furnaceburnevent'

Edytowane przez Tabun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
  • 0
3 minuty temu, Tabun napisał:

jakoś tam działa mianowicie przepala się raz po czym od połowy przepala nie usuwa rudy przepalanej a daje sztabkę np żelaza ale tylko 1 jeżeli ją wyciągniemy to kolejna wpada a rudy dalej sie nie tracą :D

a to z tym mirrorem tez nie działa

error: can't understand this event 'import' 'on furnacesmeltevent' 'on Furnaceburnevent'

A to zła wersję masz chyba mirrora

Ale tamto to tak, to ma tak działać bo tak to trzeba by w on inventory click robić i ustawiac Cook time 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
16 godzin temu, xAxee napisał:

A to zła wersję masz chyba mirrora

Ale tamto to tak, to ma tak działać bo tak to trzeba by w on inventory click robić i ustawiac Cook time 

ale jak to ma tak działać? to bym musiał wyciągać cały czas żelazo ale to i tak ta ruda się nie traci więc :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
  • 0
10 minut temu, Tabun napisał:

ale jak to ma tak działać? to bym musiał wyciągać cały czas żelazo ale to i tak ta ruda się nie traci więc :D

Ma zaczynać przepalac od połowy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
Teraz, xAxee napisał:

Ma zaczynać przepalac od połowy 

no to tak ale jak pisałem już wyżej nie zabiera rudy i można mieć max 1 sztabke żelaza bo innaczej nie dodaje ja wyjmiemy to doda ale rudy i tak nie usuwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi