Skocz do zawartości
  • 0

Admini online

TuraL
 Udostępnij

Pytanie

Witam chcialem zrobić sobie takie coś że jestem na serwerze to obok mojego nicku pod komenda /ekipa pisze online a gdy mnie nie ma /offinline

myślę tak nad każda ranga osobno czyli tam mod czatmod helper admin i wlasciciel aby sie nie bugowalo ;p narazie mam takie coś

http://prntscr.com/4r2yeg'>>http://prntscr.com/4r2yeg

kod: 

@edit : narazie próbuje ze mna ;d reszte bym pokopiowal i pozmieniał do rang innych ;d

command /ekipa:        aliases: ekipa        trigger:                send "&4----=----=[Administracja]=----=----"                send "&6> %{_admin::online}% &4Wlasciciel: &e[&4Tural&e] &6<"                send "&6> &cAdmin:&e [&cHermiona30&e] &6<"                send "&6> &aHelper: &c[&aPoozioomka&c] &c[&aLea&c] &6<"                send "&6> &eChatMod: &c[&eRekru niedlugo&c] &6<"                send "&6> &cJezeli masz problem pisz do tych osob lub na /helpop wiadomosc &6<"                send "&4----=----=----=----=----=----=---"on join:					loop all players:		loop-player has permission "admin.online":			add loop-player to {_admin::online}			set {_admin::online} to "&2Online"			else:				set {_admin::online} to "&coffinline"
Edytowane przez TuraL

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Spróboj coś takiego :)

command /ekipa:        aliases: ekipa        trigger:				if "Tural" parsed as player is online:					set {online.tural} to "&aONLINE"				else:					set {online.tural} to "&cOFFLINE"                send "&4----=----=[Administracja]=----=----"                send "&6> %{online.tural}% &4Wlasciciel: &e[&4Tural&e] &6<"                send "&6> &cAdmin:&e [&cHermiona30&e] &6<"                send "&6> &aHelper: &c[&aPoozioomka&c] &c[&aLea&c] &6<"                send "&6> &eChatMod: &c[&eRekru niedlugo&c] &6<"                send "&6> &cJezeli masz problem pisz do tych osob lub na /helpop wiadomosc &6<"                send "&4----=----=----=----=----=----=---"

• 0

Działa dzieki ;d a teraz moge zrobić tak z każdym ? :D

@edit ; Da rade zrobić tak że wpisze /v wlaczam vanisha to pisze tam ze jestem offinline ? :D

-----------

http://prntscr.com/4r3hu3'>>http://prntscr.com/4r3hu3

taki mam błąd jak reloaduje ten kod :

command /ekipa:        aliases: ekipa        trigger:                if "Tural" parsed as player is online:                        set {online.tural} to "&f[&aONLINE&f]"                else:                        set {online.tural} to "&f[&cOFFLINE&f]"                if "Hermiona30" parsed as player is online:                        set {online.hera} to "&f[&aONLINE&f]"                else:                        set {online.hera} to "&f[&cOFFLINE&f]"                if "Lea" parsed as player is online:                        set {online.lea} to "&f[&aONLINE&f]"                else:                        set {online.lea} to "&f[&cOFFLINE&f]"                if "Poozioomka" parsed as player is online:                        set {online.poz} to "&f[&aONLINE&f]"                else:                        set {online.poz} to "&f[&cOFFLINE&f]"                send "&4----=----=[Administracja]=----=----"                send "&6> &4Wlasciciel: &e[&4Tural&e] - %{online.tural}%&6<"                send "&6> &cAdmin:&e [&cHermiona30&e] - %{online.hera}%&6<"                send "&6> &aHelper: &c[&aPoozioomka&c] - %{online.poz}% &c[&aLea&c] - %{online.lea}% &6<"                send "&6> &eChatMod: &c[&eRekru niedlugo&c] &6<"                send "&6> &cJezeli masz problem pisz do tych osob lub na /helpop wiadomosc &6<"                send "&4----=----=----=----=----=----=---"command /v:    set {online::tural} to "&f[&aOFFLINE&f]"    if {online::tural} is "&f[&aOFFLINE&f]"    set {online::tural} to "&f[&aONLINE&f]"
Edytowane przez TuraL

• 0

Tak z kazdym, tylko zmieniasz tural na inny nick, a z vanishem to troche roboty, ale tak. Zeby to zrobic, musisz sie pobawic z "on command "vanish""

@edit Sproboj tego

command /v:	trigger:		if {online.tural} is "&f[&aOFFLINE&f]"			set {online.tural} to "&f[&aONLINE&f]"		else:			set {online.tural} to "&f[&aOFFLINE&f]"		
Edytowane przez mibac138

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...