Skocz do zawartości
  • 0

Woda ktora daje jedzenie

Frastic
 Udostępnij

Pytanie

Cze napisze mi ktos skrypt na to ze jak sie w wchodzi w wode to daje jedzenie ? Ale nie normalna wodę z craftingiem specjalnym a crafting to :

###

#$#

###

# - Bedrock

$ - Woda

Po zrobieniu ma to byc woda nie wiadro wody i ma dawac jedzenie gdy sie w nie wejdzide da ktos rade napisac ?

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Nie wykonalne, ponieważ ta "specjalna" woda się rozlewa jak zwykła - więc nie można jej zapisać do zmiennej jako lokacja.

Mogę zrobić jedynie że gdy się wejdzie do zwykłej, daje ci jedzenie, inaczej się nie da :>

//edit

69 postów - przypadek? nie sądze.

• 0

Tak, da rade. ;__;

Proszę:

command /dajksiazke [<player&gt]    trigger:        if arg 1 is set:            give 1 book of unbreaking 10 named "Super Ksiazka" to the arg 1            send "Gracz %arg 1% dostal ksiazke!"        else:            give 1 book of unbreaking 10 named "Super Ksiazka" to the player            send "Dostales ksiazke!"on rightclick with book:    if player's tool is book of unbreaking 10:        set the player's food level to 20 #albo 10, nie pamietam.        remove 1 book of unbreaking 10 from the player        send "Zostales nakarmiony!"

Powinno działać.

a tu masz wersję z takim ładnym przejściem, też powinno działać:

# TYLKO TAM SOBIE WYTABUJ BO JAK SPRAWDZAŁEM TO TRZEBA BYŁO TABOWAĆ :_;

on rightclick with book:    if player's tool is book of unbreaking 10:        remove 1 book of unbreaking 10 from the player        set {_index} to 1        loop 10 times:            set the player's food level to {_index}            add 1 to {_index}            wait 3 ticks        send "Zostales nakarmiony!"

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...