Skocz do zawartości
  • 0

Punkty

WiczekPG
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Mam problem, otóż nie działa mi {%punkty%} (pierwszy raz to robię) i nie wiem jak to zamienić na poprawne. Oto kod skryptu:

on first join:	set {%punkty%} to 0	command /dodaj <text>:	add %arg% to {%punkty%}	command /punkty:	trigger:		send "&a&lIlost twoich punktow sklepowych to: &6{%punkty%}		command /ranga <text>:	trigger:		if argument 1 is "VIP":			if {%punkty%} is higher than 4:				execute console command "/pex user %name of player% group set VIP"				remove 5 from {%punkty%}		if argument 1 is "VIP+":			if {%punkty%} is higher than 9:				execute console command "/pex user %name of player% group set VIPPLUS"				remove 10 from {%punkty%}

Chciałem aby gracz przez ItemShop kupywał punkty sklepowe, i poprzez grę aktywował rangę. 

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
on join:	{punkty.%player%} is not set:		set {punkty.%player%} to 0     command /dodaj [<text&gt]:	trigger:		if player have permissions "cos":			add %arg% to {punkty.%player%}     command /punkty:    trigger:        send "&a&lIlost twoich punktow sklepowych to: &6{punkty.%player%}         command /ranga <text>:    trigger:        if argument 1 is "VIP":            if {punkty.%player%} is higher than 4:                execute console command "/pex user %name of player% group set VIP"                remove 5 from {punkty.%player%}        if argument 1 is "VIP+":            if {punkty.%player%} is higher than 9:                execute console command "/pex user %name of player% group set VIPPLUS"                remove 10 from {punkty.%player%}

• 0

Wyskakuje mi błąd z %arg% is not entity type w 

command /dodaj [<text&gt]:
trigger:
if player have permissions "cos":
add %arg% to {punkty.%player%}

I jak pisze /punkty to nie ma ile mam, tylko wyskakuje zmienna
Edytowane przez WiczekPG

• 0

zrob

command /dodaj [<number&gt]:	trigger:		if player have permissions "cos":                    if arg is set:			add arg to {punkty.%player%}

i jeszcze to

command /punkty:    trigger:        send "&a&lIlosc twoich punktow sklepowych to: &6%{punkty.%player%}%"
Edytowane przez mati770ka

• 0
command /dodaj [<number&gt] [<player&gt]:	trigger:		if player have permissions "cos":			if arg 1 is set:				if arg 2 is online:					add arg 1 to {punkty.%player-arg%}				else:					send "&cPodany gracz nie jest online"
Edytowane przez mati770ka

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...