Skocz do zawartości

[ZAPOWIEDŹ] Bedwarsy.pl - 1.12.2


tazu

Rekomendowane odpowiedzi

(niestety logo na przeźroczystym tle w dodatku biały napis, dla dociekliwych - Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)

center%5D

— Bedwarsy.pl

Krótko i zwięźle na temat naszego projektu - projekt aktualnie prowadzimy ponad trzeci tydzień z drugim głównym administratorem @Ziomek64. Aktualnie postęp prac to niecałe dziewięćdziesiąt procent, jesteśmy w fazie dopracowywania przeróżnych skryptów czy też pluginów. Co do nazwy serwera, wskazuje ona połowicznie tematykę naszego serwera, lecz w przyszłości mamy zamiar przenieść się na lepszą maszynę, na silnik BungeeCord i tam dalej kontynuować pracę.

 

— Oryginalny pomysł

Kiedyś gdzieś padło słowo powiedziane przeze mnie o naszym oryginalnym pomyśle, gdzie będzie to póki co nasza tajemnica. I tak pozostało do dnia dzisiejszego, naszym zamiarem jest uwydatnienie pomysłu dopiero po oficjalnym starcie. (z pewnością ujrzycie go na drugi rzut oka po wejściu na serwer)

 

— Pluginy, skrypty, mapy

Wspominając w szczegółowym, krótkim streszczeniu naszego projektu odnieśliśmy się do postępu naszych prac. Odwołując się do tego, bez obawy możemy powiedzieć, że serwer wymaga kilku poprawek - niektórych mniej a niektórych więcej wymaganych przez naszych techników. Zarówno o mapy też nie mamy się czym przejmować, mamy ich pod dostatkiem a ekipa z delikatnymi przerwami dalej pracuje, abyśmy otworzyli możliwość gry na czterech trybach. (solo/doubles/trio/squad)

 

— Informacje

Adres IP serwera: Bedwarsy.pl
Wersja serwera: 1.12.2
Adres strony: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Adres do zaproszenia na komunikator discord: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Co do kontaktu z administracją lub rekrutacją to w każdej chwili można skontaktować się przez komunikator discord od rangi Support aż po Administratorów. Rekrutację zazwyczaj przechodzi się tworząc początkowo ticketa - po wejściu na serwer prawdopodobnie bez problemowo to zrobicie. (instrukcja na kanale #tickety)

UWAGA - Logo jest tymczasowe i będzie do zmiany, poszukujemy grafika i montażysty w trybie natychmiastowym.

 

— FAQ

Co zrobić w sytuacji kiedy domena Bedwarsy.pl mi nie działa?

- Połącz się poprzez domenę bedwarsy.maxc.pl lub .maxcraft.pl

 

 

Edytowane przez tazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Szifter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...