Skocz do zawartości
Blackuus

Wniosek o utworzenie klubu tematycznego.

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Dzień dobry,                                                                                                                                                                                                              

Zwracam się dzisiaj z prośbą o utworzenie klubu o nazwie "Informatyka dla każdego!". W prawdzie istnieje dział "programowanie" jednak nie działa on na takiej zasadzie jak ten klub by miał działać. Wszystkie problemy techniczne z komputerami, graficy itp. mogliby tam znaleźć miejsce dla siebie. Wszyscy uczestnicy klubu mogliby sobie nawzajem pomagać w różnych językach programowania. Głównym celem klubu byłoby nawiązanie bliższych relacji programista-użytkownik na zasadzie rozmów, poradników które działałyby na zasadzie "miniblogu" który każdy mógłby zamieszczać w tym oto klubie. Skoro nawiązywanie relacji byłoby naszym głównym celem to po co nazwa "Informatyka dla każdego" - nawiązywanie takich relacji zapoczątkowałoby fajny sposób interakcji użytkowników forum. Ponieważ ubiegam się o takie miejsce dla ludzi muszę jakoś to uzasadnić prawda?

 

  • Tworzenie miniblogów w klubie każdy użytkownik klubu mógłby dodawać tematy w odpowiedniej kategorii - byłyby one moderowane przez Administratorów klubu co zapobiegałoby tworzeniu spamowych postów lub podawania nieprawdziwych informacji 

 

  • Prowadzenie częstych konwersacji z członkami klubu jako minispołeczność na forum oferowalibyśmy członkom naszego klubu nieustanną pomoc w ich projektach, pomagalibyśmy im dążyć do ich celi życiowych, spełniania się. Pomoc taka byłaby udzielana danemu użytkownikowi poprzez stworzenie odpowiedniej kategorii w klubie, w niej użytkownicy którzy znajdowaliby się w takim klubie mogliby zadawać sobie pytania, a inne osoby z klubu mogłyby im pomagać.

 

  • Inne sposoby integrowania użytkowników w miarę możliwości organizowalibyśmy wszelkiego rodzaju turnieje w grach (oczywiście od tego musiałbym znaleźć odpowiednie osoby bo mój sprzęt nawet kultowego tytułu "Fortnite" nawet nie uciągnie), rozmowy na komunikatorach głosowych, gry zespołowe w sieci, wspólne obmyślanie pomysłów na wspólne projekty w np. Javie lub Pythonie (każdym języku programowania o ile takie osoby się znajdą które będą chciały pomagać). Postaralibyśmy się także o to aby  pomagać użytkownikom jeżeli chodzi o ich sprzęt: wymianę kart graficznych, procesora, instalacji sterowników i wszystkich problemów dotyczących komputera. 

Mam nadzieję, że moja propozycja zostanie przyjęta cieplutko, a taki klub zostanie dodany na serwer.

 

Z poważaniem, Blackuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×