Skocz do zawartości

Wniosek o utworzenie klubu tematycznego.


Usunięty#14280

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,                                                                                                                                                                                                              

Zwracam się dzisiaj z prośbą o utworzenie klubu o nazwie "Informatyka dla każdego!". W prawdzie istnieje dział "programowanie" jednak nie działa on na takiej zasadzie jak ten klub by miał działać. Wszystkie problemy techniczne z komputerami, graficy itp. mogliby tam znaleźć miejsce dla siebie. Wszyscy uczestnicy klubu mogliby sobie nawzajem pomagać w różnych językach programowania. Głównym celem klubu byłoby nawiązanie bliższych relacji programista-użytkownik na zasadzie rozmów, poradników które działałyby na zasadzie "miniblogu" który każdy mógłby zamieszczać w tym oto klubie. Skoro nawiązywanie relacji byłoby naszym głównym celem to po co nazwa "Informatyka dla każdego" - nawiązywanie takich relacji zapoczątkowałoby fajny sposób interakcji użytkowników forum. Ponieważ ubiegam się o takie miejsce dla ludzi muszę jakoś to uzasadnić prawda?

 

  • Tworzenie miniblogów w klubie każdy użytkownik klubu mógłby dodawać tematy w odpowiedniej kategorii - byłyby one moderowane przez Administratorów klubu co zapobiegałoby tworzeniu spamowych postów lub podawania nieprawdziwych informacji 

 

  • Prowadzenie częstych konwersacji z członkami klubu jako minispołeczność na forum oferowalibyśmy członkom naszego klubu nieustanną pomoc w ich projektach, pomagalibyśmy im dążyć do ich celi życiowych, spełniania się. Pomoc taka byłaby udzielana danemu użytkownikowi poprzez stworzenie odpowiedniej kategorii w klubie, w niej użytkownicy którzy znajdowaliby się w takim klubie mogliby zadawać sobie pytania, a inne osoby z klubu mogłyby im pomagać.

 

  • Inne sposoby integrowania użytkowników w miarę możliwości organizowalibyśmy wszelkiego rodzaju turnieje w grach (oczywiście od tego musiałbym znaleźć odpowiednie osoby bo mój sprzęt nawet kultowego tytułu "Fortnite" nawet nie uciągnie), rozmowy na komunikatorach głosowych, gry zespołowe w sieci, wspólne obmyślanie pomysłów na wspólne projekty w np. Javie lub Pythonie (każdym języku programowania o ile takie osoby się znajdą które będą chciały pomagać). Postaralibyśmy się także o to aby  pomagać użytkownikom jeżeli chodzi o ich sprzęt: wymianę kart graficznych, procesora, instalacji sterowników i wszystkich problemów dotyczących komputera. 

Mam nadzieję, że moja propozycja zostanie przyjęta cieplutko, a taki klub zostanie dodany na serwer.

 

Z poważaniem, Blackuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...