Skocz do zawartości
  • 0

loop-player

herhor67
 Udostępnij

Pytanie

Witam, mam taki problem że, przy reloadowaniu, skript bierze dowolną linijkę z loop all players oraz drugą (w innych eventach) i wywala eror że mam dopisać -1/-2/-3 itp.

Po dopisaniu -1 nie działa

Przykład skryptu

every 6 seconds:    loop all players:        display "{@bar.1}" on bossbar with 100 percent by 1 seconds for loop-player-1        wait 1 second        display "{@bar.2}" on bossbar with 100 percent by 1 seconds for loop-player-1        wait 1 second        display "{@bar.3}" on bossbar with 100 percent by 1 seconds for loop-player-1        wait 1 second        display "{@bar.4}" on bossbar with 100 percent by 1 seconds for loop-player-1        wait 1 second        display "{@bar.5}" on bossbar with 100 percent by 1 seconds for loop-player-1        wait 1 second        display "{@bar.koniec}" on bossbar with 100 percent by 1 seconds for loop-player-1

Opcje mam ustawione, tylko tu nie wklejałem

P.s. Niedawno wszystko działało.

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
every 6 seconds:    loop all players:        display "{@bar.1}" on bossbar with 100 percent by 1 seconds for loop-player    wait 1 second    loop all players:        display "{@bar.2}" on bossbar with 100 percent by 1 seconds for loop-player    wait 1 second    loop all players:        display "{@bar.3}" on bossbar with 100 percent by 1 seconds for loop-player    wait 1 second    loop all players:        display "{@bar.4}" on bossbar with 100 percent by 1 seconds for loop-player    wait 1 second    loop all players:        display "{@bar.5}" on bossbar with 100 percent by 1 seconds for loop-player    wait 1 second    loop all players:        display "{@bar.koniec}" on bossbar with 100 percent by 1 seconds for loop-player
Edytowane przez piesio98

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...