Skocz do zawartości
KrejzolekPRO

Wspomnienia z wakacji, a ty jak je spędziłeś?

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Cześć, wakacje się kończą, więc może czas je trochę powspominać?

Ja swoje 14 dniowe wakacje spędziłem z rodziną i znajomymi w Chorwacji w miejscowości Rogoznica. Ogromne prawie 40 stopniowe upały były świetne. Wody Chorwacji to coś cudownego i porównując je do Bałtyku to jest to niebo, a Ziemia. Nurkowanie na 10 metrach z przeróżnymi rybami, skakanie z 20 metrowych skał czy pływanie wielkim jachtem. Poznałem tam wiele świetnych, mądrych ludzi z całego świata, z którymi za rok spotykam się w tym samym miejscu. Widoki jakich do końca życia nie zapomnę, wielki górzysty teren, lazurytowa woda i białe kamienie. 

A teraz może coś dla osób, które boją się jechać do Chorwacji:

+ "bariera językowa"? -Bez problemu dogadasz się po Polsku.

+ długa podróż? -Dla takich widoków warto! 

+ inne jedzenie? -Myślisz, że tam nie ma marketów jak u nas? 

+ O wiele drożej? -Owszem, jeśli chcesz wynająć luksusowy domek, w którym jedynie będziesz spał to proszę bardzo. Normalna cena to 2 000 - 3 000 za 14 dni w apartamencie, który wynajmuję Chorwat, a nie, np. Niemiec. Paliwo w dwie strony to ok. 1500 zł - i tak polecam opcje jazdy samochodem.

A ty jak spędziłeś wakacje? Ja już mam zarezerwowane na następny rok, bo wiem, że będą udane! Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość DeltaT   
Losowy awatar

W sumie wakacje się nie skończyły jeszcze, dopiero teraz jadę na urlop do 4 września do Zakopanego i Krakowa. Reszta wakacji to praca, praca i jeszcze raz praca oraz nudy w domu i wykonywanie zleceń na budowle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi