Skocz do zawartości
  • 0

Szybko i Dokładnie!

DJDark
 Udostępnij

Pytanie

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Hmm następnym razem staraj się nie dawać tak jaskrawego koloru, bo "gryzie" po oczach :)

Ten pierwszy nie do końca wiem jak zrobić, gdyż pojawiają mi się błędy z loopem, ale trzymaj drugi. Komenda /miecz jest tylko po to abyś mógł przetestować czy działa :} (jeśli nie przydatno to później ją usuń) Zrobiłem, że można tego używać co  15 sekund, można to w każdej chwili zmienić w 11 i 13 linijce bodajże.

set {czekaj.%player%} to 15
wait 15 second

Zapobiegnie to wyrzucaniu graczy zz serwera, ponieważ uznaje to że gracz lata :p

jeśli chcesz aby działało to np. na zwykłym diamentowym mieczu to usuń tę linijkę:

name of player's tool is "&7Miecz demona"

Kod:

variables:	{skok.%player%} = false		on rightclick with diamond sword:	if {skok.%player%} is false:		name of player's tool is "&7Miecz demona"		push player upwards with speed 2		push player horizontally forward at speed 5		send "&l&7I'd &l&4love &7&ltoo :)"		set {skok.%player%} to true		set {czekaj.%player%} to 15		wait 15 second		set {skok.%player%} to false	else:		send "&7Odczekaj jeszcze &6%{czekaj.%player%}% &7sekund przed wykonaniem nastepnego skoku :)"on damage:	if damage cause is fall:		if {skok.%victim%} is true:			cancel eventon join:	set {skok.%player%} to falseEvery 1 second:	loop all players:		if {skok.%loop-player%} is true:			add -1 to {czekaj.%loop-player%}	command /miecz:	trigger:		give player 1 diamond sword named "&7Miecz demona"
Edytowane przez Hydorax

• 0

No dobra kod działa ^_^

Ale dostaje odrażenia o upadku a regeneracje dostaje dopiero jak upadne.

Dobra to zamiast tego pioruna to może efekt trucizny(3) i ślepoty co 10 s lewym.

I czy zrobi mi ktoś że pałeczka bleiza ma:

Na lewym ognisty fala i do okoła cb robi sie taki krąg ognia co spala wrogów i jest przez 7s, tylko żeby był ten efekt ognistego kręgu(wiem że trudne).

A na prawym Ognisty Pocisk, uderza ognistą kulą(tą w minecraft) i można użyć tego co 3 s.

Nazywać sie ma

Inferno (komenda /inferno)

Za pomoc LIKE!

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...