Skocz do zawartości

● Moby pasywne w Minecraft - Królik ●


Rejszpat

Rekomendowane odpowiedzi

Królik  jest mobem pasywnym, czyli mobem który nie atakuje gracza.

 

Królik

Gold Rabbit.png    Black Rabbit.png     Salt & Pepper Rabbit.png     White Rabbit.png     Toast Rabbit.png     Black & White Rabbit.png     Królik.png

Zachowanie
Tak jak inne zwierzęta, króliki wędrują po świecie bez celu. Poruszają się małymi podskokami lub dużymi susami. Uderzone, szybko uciekają. Króliki niszczą uprawy marchewek, dlatego lepiej ogrodzić uprawy, gdy w pobliżu są króliki.

Rozmnażanie

Króliki mogą być rozmnażane z użyciem marchewek, złotych marchewek oraz mniszków lekarskich.

Łup

 • 14w27a do dziś: 0-1 surowy królik (po śmierci), 0-1 pieczony królik (po śmierci w ogniu), 0-1 królicza skóra (po śmierci), 0-1 królicza noga (po śmierci, jest upuszczana bardzo rzadko)

Ciekawostki

 • Króliki występują w 6 różnych pospolitych odmianach. Rodzaje futer u królików: brązowe futro; czarno cętkowane futro; białe futro z czerwonymi oczami (albinos); czarno-biały cętkowany; futro sól i pieprz; złote (kremowe) futro.
 • Królik zabójca jest agresywnym typem królika. Ma czysto-białe futro i czerwono-krwiste oczy, które są ułożone poziomo, a nie pionowo, jak u innych typów królików.
 • Jeżeli królik zabójca wyczuje gracza w odległości 16 bloków lub mniejszej, zacznie on szybko skakać w jego kierunku, szybciej od innych typów królików. Będzie on pchać gracza, zadając mu obrażenia. Jeżeli gracz go zaatakuje, on ucieknie na moment, a potem wróci do gracza. Królik zabójca jest odporny na zaklęcie Ciernie.
 • Jeżeli królik zabójca nie będzie mógł znaleźć gracza, będzie on szukał wilków, nawet tych oswojonych i będzie je atakował, co doprowadzi do walki między nimi.
 • Na pokojowym trybie trudności Króliki zabójcy również się spawnują, lecz nie atakują gracza, a tylko wilki i psy.
 • Co ciekawe różne języki obsługują swoje tłumaczenia np. gdy mamy wybraną opcję języka angielskiego to po przywołaniu tego typu królika otrzymujemy go z nazwą "The Killer Bunny" w języku polskim będzie to wspomniany "Królik zabójca" lub w języku francuskim "Lapin tueur" itd. Ta nazwa zostanie z nim nawet gdy zmienimy język na inny np. gdy mieliśmy w trakcie wpisywania komendy j. polski i po tej czynności zmieniamy na j. angielski.
 • Nazywając królika "Toast", używając znacznika lub nazwanego jaja spawnującego zmienimy typ królika na "Toast". Jest on królikiem w duże czarno-białe łaty i ciemniejszym futrem dookoła twarzy. Zachowuje się on tak samo jak króliki nienazwane.
 • Gdy spawnujemy królka, używając komendy /summon, wartość NBT ustawia jaki typ królika ma zostać zespawnowany np. Królik zabójca może zostać zespawnowany komendą /summon Rabbit ~ ~ ~ {RabbitType:99}, a jego dziecięca wersja komendą /summon Rabbit ~ ~ ~ {RabbitType:99,Age:(negative number)}.
  WJ8Jw1d.png
Edytowane przez Rejszpat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Rejszpat napisał:

Ale tabelka ma źródło :kappa: 

Oh fakt, dobrze, że dodałeś, za to całość dalej nie ma, ten fragment:

 • Nazywając królika "Toast", używając znacznika lub nazwanego jaja spawnującego zmienimy typ królika na "Toast". Jest on królikiem w duże czarno-białe łaty i ciemniejszym futrem dookoła twarzy. Zachowuje się on tak samo jak króliki nienazwane.
 • Gdy spawnujemy królka, używając komendy /summon, wartość NBT ustawia jaki typ królika ma zostać zespawnowany np. Królik zabójca może zostać zespawnowany komendą /summon Rabbit ~ ~ ~ {RabbitType:99}, a jego dziecięca wersja komendą /summon Rabbit ~ ~ ~ {RabbitType:99,Age:(negative number)}.

Też jest zjechany 1:1 z minecraft wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, keebe napisał:

Ale upokorzenie, kopiować wiki minecrafta nawet 1:1.

@Ewald adme zrób coś z nim

To nie jest skopiowane.

Skopiowane wyglądało by tak:
 

Spoiler

Królik[Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!]

To jest wersja przejrzana tej stronypokaż lub ukryj szczegóły
 
 
Królik
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

3 (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)

Siła ataku

Tylko Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!:
Łatwy: 5 (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)
Średni: 8 (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)
Trudny: 12 (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Trawa, poziom światła 7+

Od

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Upuszcza

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (0-1) po śmierci 
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (0-1) po śmierci w ogniu
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (0-1)

Rzadko upuszcza

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

1-3

Królik (ang. Rabbit) to Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! pasywny pasywne, służące w świecie Minecraft jako pożywienie, oraz element naturalnego środowiska. Króliki spawnują się w wybranych Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, zwykle grupowo. Króliki z jednej grupy mają ten sam kolor futra, zdarzają się także wśród nich młode.

Spis treści

 [Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Zachowanie

Tak jak inne zwierzęta, króliki wędrują po świecie bez celu. Poruszają się małymi podskokami lub dużymi susami. Uderzone, szybko uciekają.

Króliki niszczą uprawy marchewek, dlatego lepiej ogrodzić uprawy, gdy w pobliżu są króliki.

Rozmnażanie

Króliki mogą być rozmnażane z użyciem Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! oraz Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Rodzaje

Pospolite odmiany

Króliki występują w 6 różnych pospolitych odmianach. Rodzaje futer u królików:

 • Brązowe futro;
 • Czarno cętkowane futro;
 • Białe futro z czerwonymi oczami (albinos);
 • Czarno-biały cętkowany;
 • Futro sól i pieprz;
 • Złote (kremowe) futro.

Rzadkie odmiany

Królik zabójca

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
 
Królik zabójca

Królik zabójca jest agresywnym typem królika. Ma czysto białe futro i czerwono-krwiste oczy, które są ułożone poziomo, a nie pionowo, jak u innych typów królików.

Jeżeli Królik zabójca wyczuje gracza w odległości 16 bloków lub mniejszej, zacznie on szybko skakać w jego kierunku, szybciej od innych typów królików. Będzie on pchać gracza, zadając mu obrażenia. Jeżeli gracz go zaatakuje, on ucieknie na moment, a potem wróci do gracza. Królik zabójca jest odporny na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Jeżeli ten królik nie będzie mógł znaleźć gracza, będzie on szukał Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, nawet tych oswojonych i będzie je atakował, co doprowadzi do walki między nimi.

Na pokojowym trybie trudności Króliki zabójcy również się spawnują, lecz nie atakują gracza, a tylko Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i psy.

Ciekawostka językowa dotycząca "Królika zabójcy"

Co ciekawe różne języki obsługują swoje tłumaczenia np. gdy mamy wybraną opcję języka angielskiego to po przywołaniu tego typu królika otrzymujemy go z nazwą "The Killer Bunny" w języku polskim będzie to wspomniany "Królik zabójca" lub w języku francuskim "Lapin tueur" itd.

Ta nazwa zostanie z nim nawet gdy zmienimy język na inny np. gdy mieliśmy w trakcie wpisania komendy j. polski i po tej czynności zmieniamy na j. angielski.

Toast

Nazywając królika "Toast", używając Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! lub nazwanego Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, zmienimy typ królika na "Toast". Jest on królikiem w duże czarno-białe łaty i ciemniejszym futrem dookoła twarzy. Zachowuje się on tak samo jak króliki nie nazwane.

Identyfikatory

Gdy spawnujemy królika, używając komendy /Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, wartość NBT ustala jaki typ królika ma zostać zespawnowany, na przykład Królik zabójca może zostać zespawnowany komendą /Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Rabbit ~ ~ ~ {RabbitType:99}, a jego dziecięca wersja komendą /Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Rabbit ~ ~ ~ {RabbitType:99,Age:(negative number)}.

Typ królika ID
Brązowy 0
Biały 1
Czarny 2
Biało-czarny 3
Złoty 4
Sól i pieprz 5
Królik zabójca 99

Historia

Historia używa dawnego formatu wersji konsolowych
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki miały być mobami w Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Miały się losowo spawnować i skakać wokoło. Po zaatakowaniu miały zacząć krwawić.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki ostatecznie nie zostały dodane, z powodu negatywnego odezwu.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Ryan Holtz opublikował screeny królików.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zostało ogłoszone, że króliki zostaną dodane do gry.
6 czerwca 2014 Użytkownik Twittera @xyZenTV Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Ryana Holtza, aby dodał Toasta do gry.
Ryan Holtz Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! prośbę i ogłosił, że króliki będą występować w różnych typach, tak jak Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.
30 czerwca 2014 Holtz udostępnił film, na którym pokazał dźwięki i animacje królików.
Holtz udostępnił Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! łupów z królika.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Holtz powiedział, że doda do gry moba: „Killer Rabbit of Caerbannog” - agresywny typ królika.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Dodano króliki.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Prawdopodobieństwo Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! królika zabójcy została zredukowana z 1/1000 do 1/2500.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Królik zabójca już nie spawnuje się w poziomie trudności Pokojowy.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki mają teraz dźwięki i nowy model.
Mogą także otrzymać obrażenia od upadku.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki nie mogą być teraz oswojone przez Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i nie uciekają przed nim.
Króliki zabójcy mają nową teksturę, nową nazwę („Królik zabójca”) i teraz ignorują graczy w Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.
Króliki zabójcy już nie spawnują się naturalnie.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Tekstura królika zabójcy została zmieniona - nie posiada krwi.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki przybiegają do graczy trzymających Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki są mniejsze.
Szansa na upuszczenie króliczej nogi została zwiększona z 2,5% do 10%.
Króliki nie odradzają się na biomach zwykłych dla innych mobów pasywnych.
Króliki są szybsze gdy są spanikowane.
Od teraz króliki unikają wszystkich graczy znajdujących się w obrębie 8 bloków, oraz większości mobów agresywnych w obrębie 4 bloków.
Zredukowano odległość w jakiej króliki unikają wilków z 16 bloków do 10.
Króliki przestały podążać za graczem w trakcie rozmnażania.
Życie zostało zredukowane z 10 punktów (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!) do 3 punktów (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!).
Skórka królików jest zależna od biomu w którym się odrodziły. Dodatkowo istnieje 5% szans, że królik odrodzony w wyniku rozmnażania, przyjmie skórkę zależną od biomu w którym się znajduje, a nie skórkę rodziców.
Niszczenie zasadzonych marchwi przez króliki zostało zmienione, od teraz króliki redukują poziom wzrostu marchwi zamiast je niszczyć. Dopiero gdy marchew ma najniższy możliwy poziom rozrostu, jest ona niszczona całkowicie.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki nie uciekają od Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, którzy są w trybie kreatywnym.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zmieniono ID królika z Rabbit na rabbit
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Dodano króliki.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Dodano króliki.

Ciekawostki

 • Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, w których spawnują się króliki to: pustynie, kwieciste lasy, równiny, wzgórza, las, las brzozowy, dżungla, tajga, mega tajga, las sekwojowy, bagno, puszcza, sawanna.
 • Nazwanie królika "Toast" zmieni jego skin na podobny do zaginionego królika użytkowniczki Reddita o nicku xyzen420, ku jego pamięci.
 • Królik zabójca został zasugerowany na Twitterze przez użytkownika @88bullyZarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Jest on odniesieniem do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! z brytyjskiej komedii filmowej Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Galeria

Przypisy

 1. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rejszpat napisał:

To nie jest skopiowane.

Skopiowane wyglądało by tak:
 

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Pokaż ukrytą zawartość

Królik[Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!]

To jest wersja przejrzana tej stronypokaż lub ukryj szczegóły
 
 
Królik
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

3 (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)

Siła ataku

Tylko Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!:
Łatwy: 5 (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)
Średni: 8 (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)
Trudny: 12 (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Trawa, poziom światła 7+

Od

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Upuszcza

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (0-1) po śmierci 
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (0-1) po śmierci w ogniu
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (0-1)

Rzadko upuszcza

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

1-3

Królik (ang. Rabbit) to Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! pasywny pasywne, służące w świecie Minecraft jako pożywienie, oraz element naturalnego środowiska. Króliki spawnują się w wybranych Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, zwykle grupowo. Króliki z jednej grupy mają ten sam kolor futra, zdarzają się także wśród nich młode.

Spis treści

 [Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Zachowanie

Tak jak inne zwierzęta, króliki wędrują po świecie bez celu. Poruszają się małymi podskokami lub dużymi susami. Uderzone, szybko uciekają.

Króliki niszczą uprawy marchewek, dlatego lepiej ogrodzić uprawy, gdy w pobliżu są króliki.

Rozmnażanie

Króliki mogą być rozmnażane z użyciem Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! oraz Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Rodzaje

Pospolite odmiany

Króliki występują w 6 różnych pospolitych odmianach. Rodzaje futer u królików:

 • Brązowe futro;
 • Czarno cętkowane futro;
 • Białe futro z czerwonymi oczami (albinos);
 • Czarno-biały cętkowany;
 • Futro sól i pieprz;
 • Złote (kremowe) futro.

Rzadkie odmiany

Królik zabójca

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
 
Królik zabójca

Królik zabójca jest agresywnym typem królika. Ma czysto białe futro i czerwono-krwiste oczy, które są ułożone poziomo, a nie pionowo, jak u innych typów królików.

Jeżeli Królik zabójca wyczuje gracza w odległości 16 bloków lub mniejszej, zacznie on szybko skakać w jego kierunku, szybciej od innych typów królików. Będzie on pchać gracza, zadając mu obrażenia. Jeżeli gracz go zaatakuje, on ucieknie na moment, a potem wróci do gracza. Królik zabójca jest odporny na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Jeżeli ten królik nie będzie mógł znaleźć gracza, będzie on szukał Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, nawet tych oswojonych i będzie je atakował, co doprowadzi do walki między nimi.

Na pokojowym trybie trudności Króliki zabójcy również się spawnują, lecz nie atakują gracza, a tylko Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i psy.

Ciekawostka językowa dotycząca "Królika zabójcy"

Co ciekawe różne języki obsługują swoje tłumaczenia np. gdy mamy wybraną opcję języka angielskiego to po przywołaniu tego typu królika otrzymujemy go z nazwą "The Killer Bunny" w języku polskim będzie to wspomniany "Królik zabójca" lub w języku francuskim "Lapin tueur" itd.

Ta nazwa zostanie z nim nawet gdy zmienimy język na inny np. gdy mieliśmy w trakcie wpisania komendy j. polski i po tej czynności zmieniamy na j. angielski.

Toast

Nazywając królika "Toast", używając Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! lub nazwanego Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, zmienimy typ królika na "Toast". Jest on królikiem w duże czarno-białe łaty i ciemniejszym futrem dookoła twarzy. Zachowuje się on tak samo jak króliki nie nazwane.

Identyfikatory

Gdy spawnujemy królika, używając komendy /Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, wartość NBT ustala jaki typ królika ma zostać zespawnowany, na przykład Królik zabójca może zostać zespawnowany komendą /Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Rabbit ~ ~ ~ {RabbitType:99}, a jego dziecięca wersja komendą /Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Rabbit ~ ~ ~ {RabbitType:99,Age:(negative number)}.

Typ królika ID
Brązowy 0
Biały 1
Czarny 2
Biało-czarny 3
Złoty 4
Sól i pieprz 5
Królik zabójca 99

Historia

Historia używa dawnego formatu wersji konsolowych
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki miały być mobami w Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Miały się losowo spawnować i skakać wokoło. Po zaatakowaniu miały zacząć krwawić.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki ostatecznie nie zostały dodane, z powodu negatywnego odezwu.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Ryan Holtz opublikował screeny królików.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zostało ogłoszone, że króliki zostaną dodane do gry.
6 czerwca 2014 Użytkownik Twittera @xyZenTV Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Ryana Holtza, aby dodał Toasta do gry.
Ryan Holtz Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! prośbę i ogłosił, że króliki będą występować w różnych typach, tak jak Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.
30 czerwca 2014 Holtz udostępnił film, na którym pokazał dźwięki i animacje królików.
Holtz udostępnił Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! łupów z królika.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Holtz powiedział, że doda do gry moba: „Killer Rabbit of Caerbannog” - agresywny typ królika.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Dodano króliki.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Prawdopodobieństwo Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! królika zabójcy została zredukowana z 1/1000 do 1/2500.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Królik zabójca już nie spawnuje się w poziomie trudności Pokojowy.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki mają teraz dźwięki i nowy model.
Mogą także otrzymać obrażenia od upadku.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki nie mogą być teraz oswojone przez Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i nie uciekają przed nim.
Króliki zabójcy mają nową teksturę, nową nazwę („Królik zabójca”) i teraz ignorują graczy w Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.
Króliki zabójcy już nie spawnują się naturalnie.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Tekstura królika zabójcy została zmieniona - nie posiada krwi.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki przybiegają do graczy trzymających Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki są mniejsze.
Szansa na upuszczenie króliczej nogi została zwiększona z 2,5% do 10%.
Króliki nie odradzają się na biomach zwykłych dla innych mobów pasywnych.
Króliki są szybsze gdy są spanikowane.
Od teraz króliki unikają wszystkich graczy znajdujących się w obrębie 8 bloków, oraz większości mobów agresywnych w obrębie 4 bloków.
Zredukowano odległość w jakiej króliki unikają wilków z 16 bloków do 10.
Króliki przestały podążać za graczem w trakcie rozmnażania.
Życie zostało zredukowane z 10 punktów (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!) do 3 punktów (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!).
Skórka królików jest zależna od biomu w którym się odrodziły. Dodatkowo istnieje 5% szans, że królik odrodzony w wyniku rozmnażania, przyjmie skórkę zależną od biomu w którym się znajduje, a nie skórkę rodziców.
Niszczenie zasadzonych marchwi przez króliki zostało zmienione, od teraz króliki redukują poziom wzrostu marchwi zamiast je niszczyć. Dopiero gdy marchew ma najniższy możliwy poziom rozrostu, jest ona niszczona całkowicie.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Króliki nie uciekają od Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, którzy są w trybie kreatywnym.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zmieniono ID królika z Rabbit na rabbit
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Dodano króliki.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Dodano króliki.

Ciekawostki

 • Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, w których spawnują się króliki to: pustynie, kwieciste lasy, równiny, wzgórza, las, las brzozowy, dżungla, tajga, mega tajga, las sekwojowy, bagno, puszcza, sawanna.
 • Nazwanie królika "Toast" zmieni jego skin na podobny do zaginionego królika użytkowniczki Reddita o nicku xyzen420, ku jego pamięci.
 • Królik zabójca został zasugerowany na Twitterze przez użytkownika @88bullyZarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Jest on odniesieniem do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! z brytyjskiej komedii filmowej Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Galeria

Przypisy

 1. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

 

Racja, są to wycięte 1:1 fragmenty, to wcale nie znaczy skopiowane, przepraszam :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Ixidi zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...