Skocz do zawartości
  • 0

Przekierowywanie z domeny na glowne ip

rudyxd
 Udostępnij

Pytanie

Czesc, chcialbym sie was zapytac co zrobic, gdy mam itemshop (w sumie na forum ten sam problem) to po chwili korzystania, mam na mysli wchodzenie w zakledke sklep, albo voucher to z domeny 7***.pl przekierowuje mnie na 5.**.***.**

Edytowane przez rudyxd

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Z tego co widzę to mój sklep.

W pliku application/config/config.php zmienną config['base_url'] (linijka 26) ustaw na swoją domenę, a nie IP serwera. Np:

$config['base_url'] = '7***.pl';

Swoją drogą widzę, że nie podałeś danych do połączenia z MySQL. Przeczytaj ze zrozumieniem instrukcję instalacji na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

• 0
20 minut temu, Verlikylos napisał:

Z tego co widzę to mój sklep.

W pliku application/config/config.php zmienną config['base_url'] (linijka 26) ustaw na swoją domenę, a nie IP serwera. Np:

$config['base_url'] = '7***.pl';

Swoją drogą widzę, że nie podałeś danych do połączenia z MySQL. Przeczytaj ze zrozumieniem instrukcję instalacji na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

chodzi o to, ze mi sie nie chcialo instalowac is, ale na innej maszynie mialem ten problem. Wychodzi teraz, ze musze jeszcze forum zainstalowac na nowo. W sumie mam pytanie, skad wiedziales jaki mam itemshop i ip maszyny?

#Edit, juz wiem, do zamkniecia

Edytowane przez rudyxd

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...