Skocz do zawartości
  • 0

Problem ze skryptem na warp

keiko
 Udostępnij

Pytanie

Witam

Mam problem ze skryptem i już nie wiem co jest nie tak mimo że na konsoli pojawiają się błędy nie wiem jak je usunąć. Napisałam kilka prostych skryptów takich po pare linijek praktycznie do nauki. Jednak z dłuższym w którym chcę aby się znalazło więcej "argumentów" sprawił mi problem.

Proszę o pomoc bądź podpowiedź.

Sam skrypt ma odpowiadać za założenie warpa przez gracza vip.

Oto błędy które pojawiają się na konsoli:

[server thread/ERROR]: 'set' is not an entity type (3.sk, line 17: 'if {warpvip.%set%.%argument 2%} is not set:')

[server thread/ERROR]: 'set' is not an entity type (3.sk, line 19: 'if {warpvip.%set%.%argument 2%} is false:') [server thread/ERROR]: 'del' is not an entity type (3.sk, line 26: 'if {warpvip.%del%.%argument 2%} is set:')
[server thread/ERROR]: 'info' is not an entity type (3.sk, line 36: 'set {_liczbawarpow} to size of {warpvip.%info%: :*}')

A to skrypt:

command /warpvip [<text>] [<text>] [<text>]:    description: Ustawienie warpa przez vip    usage: /warpvip    permission: permisja.warpvip    permission message: Nie masz permisji do uzywania tej komendy    trigger:        if arg 1 is not set:            send "<yellow>Lista Komend<yellow>"            send "<green>/warpvip set <text>- ustawienie warpa<green>"            send "<green>/warpvip del <text> - usuniecie warpa<green>"            send "<green>/warpvip <text> - teleportacja do warpa<green>"            send "<green>/warpvip info - pokazuje dostepne warpy<green>"            stop        if arg 1 is "set":            if arg 2 is set:                if player has permission "permisja.warpvip":                    if {warpvip.%set%.%argument 2%} is not set:                        set {warpvip.%set%.%argument 2%} to false                    if {warpvip.%set%.%argument 2%} is false:                        set {warpvip.%set%.%argument 2%} to true                        send "&4Warp %argument 2% zostal ustawiony&4"                        stop        if arg 1 is "del":            if arg 2 is set:                if player has permission "permisja.warpvip":                    if {warpvip.%del%.%argument 2%} is set:                        set {warpvip.%del%.argument 2%} false                        remove argument 2 parsed as online player from {warpvip.set: }                        send "&4Warp %argument 2% zostal usuniety&4"                        stop        if arg 1 is "info":            if player has permission "permisja.warpvip":                set {_strona} to arg 2 parsed as number                if {_strona} is not set:                    set {_strona} to 1                    set {_liczbawarpow} to size of {warpvip.%info%: }                    set {_liczba-stron} to ceil({_liczbawarpow}/1)                if {_liczba-stron} is smaller than 1:                    set {_liczba-stron} to 1                if {_strona} is smaller than 1:                    send "&7[&cWarp&7] &eNie ma takiej strony!"                    stop                if {_strona} is greater than {_liczba-stron}:                    send "&7[&cWarp&7] &eNie ma takiej strony!"                    stop                if size of {friend.%player%: } is smaller than 1:                    send "&7[&cWarp&7] &eNie ma zadnych warpow!"                    stop        if arg 1 is "[<text>]":            if player has permission "permisja.warptp":                if {warpvip.set.%argument 2%} is set:                    apply nausea 2 to the player for 5 seconds                    send "&6[nWarp] &7Teleportacja do nWarpa o nazwie &c&l%argument 2%&7 za 2 sekundy!"                    wait 2 seconds                    teleport the player to {warpvip.set.%argument 2%}                    stop

Z góry dziękuję.

// Brak code ~ Parrot

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Gość DonFallingCookie

Usuń z każdego %set% "%"

{warpvip.%set%.%argument 2%}

żeby wyglądało tak

{warpvip.set.%argument 2%}

I to samo z del, usuń "%"

{warpvip.%del%.argument 2%} 

żeby wyglądało tak

{warpvip.del.argument 2%} 

to samo z info

{warpvip.%info%::*}

zamień na

{warpvip.info::*}

Edytowane przez DonFallingCookie

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...