Skocz do zawartości
  • 0

Sms

skripciaz
 Udostępnij

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
5 minut temu, Robinek napisał:

Na komórkę nie :/ ale na e-mail da się ;) 

Skoro na email się da i wiesz jak to zrobić to napisz. Mi się też przyda "). Z tego co wiem to będzie potrzebna strona www z bazą danych a skript się by z nią łączył. Bardzo orginalne było by napisanie takiego czegoś.

• 0

To nie jest takie proste jak się wydaje @KiwoPL. A wręcz nie możliwe. Jeżeli jakoś można to wykorzystać to pokaż. Jeżeli masz 1% pewności to nie pisz. Słyszałeś kiedyś aby w skript wypisywać folmuradze i przechodzić antybota google? Myśl na logike. Tylko w pluginie java.

• 0

dobra, widze ze tu dyskusja powstała, więc wyjaśnie kilka kwestii.

Dnia 8.10.2016 o 14:21, skripciaz napisał:

Da się coś takiego napisać ze server pisze sms na mój telefon jakom osobe zbanowali z powodem kto go zbanowal

da się

Dnia 8.10.2016 o 14:33, andrzex napisał:

W skrypcie nie w pluginie nwm ale pewnie też nie ;/

da się

3 godziny temu, Robinek napisał:

Na komórkę nie :/ ale na e-mail da się ;) 

da się i na to, i na to

3 godziny temu, LogiSV napisał:

Skoro na email się da i wiesz jak to zrobić to napisz. Mi się też przyda "). Z tego co wiem to będzie potrzebna strona www z bazą danych a skript się by z nią łączył. Bardzo orginalne było by napisanie takiego czegoś.

co do bazy danych - niekoniecznie

Godzinę temu, KiwoPL napisał:

Podsuwam taki pomysl dla osob, ktore chca to napisac, ze mozna jakos uzyc bramki sms

brawo. osoba ktora logicznie pomyslala.

55 minut temu, LogiSV napisał:

To nie jest takie proste jak się wydaje @KiwoPL. A wręcz nie możliwe. Jeżeli jakoś można to wykorzystać to pokaż. Jeżeli masz 1% pewności to nie pisz. Słyszałeś kiedyś aby w skript wypisywać folmuradze i przechodzić antybota google? Myśl na logike. Tylko w pluginie java.

jest proste.

więc tak. najlepiej gdyby operator od wysyłania sms'ów, miał api w postaci podania odpowiedniego url, i zwracał wynik np w jsonie, to wtedy da się to zrobić z poziomu nawet skryptu. innego rozwiązania nie widzę. chociaż wątpie, że jakikolwiek operator posiada api, dostępne dla każdego. co do e-maila to już jest błahostka.

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...