Skocz do zawartości
Kosiara

Problem z premium

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Mam konto premium i nie mogę się zalogować jako premium i zostałem zmuszony do zalogowania się jako nonpremium.

Po pierwsze miałem problem z kliknieńciem tego przycisku a jak się uda to czekałem aż teren się załaduje przez 2 minuty,a potem pisało że ,,Upłynął limit czasu"
Po drugie jak chciałem powtórzyć to samo to wyskakiwał error gdy kliknąłem.

Edytowane przez Kosiara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Nie widzę działu "Pytania i problemy" więc wrzuciłem ten temat tutaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 godzinę temu, Darkness1337 napisał:

Mam to samo!!! Chcę się zarejestrować na premce ale wyskakuje mi błąd. + na wersji 1.8 nie widać mojego skina (taki szczegół xddd)

Skina dopiero widzisz po rejestracji konta premium. Możesz podać dokładny blad?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.