Skocz do zawartości
  • 0

na każdym serwerze mam 100 kasy np

AfterProYT
 Udostępnij

Pytanie

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

W internecie masz mnóstwo poradników jak skonfigurować bazę MySQL - prawdopodobnie twój hosting ma już MySQL - ustaw synchronizację pieniędzy na 1 serwerze i skonfiguruj tak samo na wszystkich...

• 0
11 godzin temu, gabixdev napisał:

W internecie masz mnóstwo poradników jak skonfigurować bazę MySQL - prawdopodobnie twój hosting ma już MySQL - ustaw synchronizację pieniędzy na 1 serwerze i skonfiguruj tak samo na wszystkich...

ok zapytam się 2 Właściciela używamy pukawki :> on ma :D dzięki za info :P

//łączę + dużą zawartość chowaj w spoilery... ~Drake

pomożesz bo robię i mi to nie działa mam już bazę na serwerze lobby

• 0
6 minut temu, AfterProYT napisał:
Adres bazy danych: sql.pukawka.pl
Login do baz danych: 570738
Ilość miejsca na wszystkie bazy łącznie: 200 MB
Narzędzie do zarządzania bazami: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Host: sql.pukawka.pl
  Port: 3306
  Database: 570738_kasa
  User: 570738
  Password: nie dam xd

Usuń bo za dużo udostępniłeś, ktoś się włamie XD

Podaj log a nie login MySQL...

• 0

ale hasła nie dałem xd ale logi to jakie co mam dać xd

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Ostatnie
Ulubione

dot.gifZarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! »dot.gifZarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! »dot.gifZarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Ustawienia stronyZarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Konsola zapytań SQLKonsola
rosnąco
malejąco
Kolejność:
Debug SQL
Kolejność wykonywania
Zajeło czasu
Sortuj według:
Grupuj kwerendy
Wystąpiły błędy podczas pobierania zdebugowanego kodu SQL.

Opcje
Ustaw wartość domyślną
Zawsze rozwijaj wiadomości o zapytaniach
Pokaż historie zapytań na starcie
Show current browsing query
Execute queries on Enter and insert new line with Shift + Enter. To make this permanent, view settings.
Przełącz na ciemny motyw
dot.gif Pokazano wiersze 0 - 3 (4 ogółem, Wykonanie zapytania trwało 0.0004 sekund(y).)
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! * FROM `moneysql`
Profilowanie  [ Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ] [ Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ] [ Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ] [ Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ] [ Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ]
  Pokaż wszystko
|
    Liczba wierszy: 2550100250500   Filtrowanie wierszy:  
Sortuj wg klucza:  PRIMARY (Rosnąco)PRIMARY (Malejąco)Żaden

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! 1 null AfterPolish 1010
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! 2 bad8f2acfbdb41279b7527691935f9ef Mruczacy 0
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! 3 bfe9ac34e4874c0db9d48b4b8ddd42cf Rafkhiez 0
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! 4 008e978f9b004b08b7936549d23a9fd1 Pe43nka 0

Z zaznaczonymi: Zaznacz wszystko Z zaznaczonymi: Edytuj Edytuj Kopiuj Kopiuj Usuń Usuń Eksport Eksport

Pokaż wszystko
|
    Liczba wierszy: 2550100250500   Filtrowanie wierszy:  
Operacja na wynikach zapytaniaZarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

ok już zrobiłem nie dodałem do serwera TF2 pluginu i tam mysql xd

//łączę ~Drake

• 0
19 godzin temu, gabixdev napisał:

Wygląda na to że jest ok.

Pokaż mi błąd z logów serwerowych...

command /elo:
    trigger:
        spawn 10 of particle angry villager:1 at player

nie działa mi to zero errorów itd i nie działa może jest wyłączony  na serwerze coś co 

error w konsoli

[Craft Scheduler Thread - 18/ERROR]: [MoneySQL] Cant get UUID of AfterPolish! Exception: java.lang.NullPointerException
[16:10:01] [Craft Scheduler Thread - 18/ERROR]: [MoneySQL] Cant get UUID of AfterPolish! Exception: java.lang.NullPointerException

i stan kasy się usuwa na 0

//łączę ~Drake

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...