Skocz do zawartości

TECHNIKIEM

jasiubor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zostanę technikiem, (Nie profesjonalnym, że java, C i C++ :p) na serwer minecraft, oczywiście za darmo i wiadomo - skrypty. Nie chodzi mi o taką "pracę" zleceniodawczą, tylko zostanie członkiem ekipy serwera. Więcej nie będę się rozpoisywał, prosta sprawa, pisać na PW.

Z tego co sie orientuje, to ~90% serwerow stoi na Javie, wiec nie wiem, czy znajomosc C i C++ sie przydaje. Co do reszty - portfolio moze? Bo nie wiem, czy mam brac   Ciebie na easyhc 0/32 slotow :>

10 godzin temu, Wizzard napisał:

Z tego co sie orientuje, to ~90% serwerow stoi na Javie, wiec nie wiem, czy znajomosc C i C++ sie przydaje. Co do reszty - portfolio moze? Bo nie wiem, czy mam brac   Ciebie na easyhc 0/32 slotow :>

Nie znasz się, onli skripty. To jest profesjonalny technik.

Dnia 12.09.2016 o 21:47, Wizzard napisał:

Tu chodziło mi o to, żeby pokazać, że nie jestem profesjonalnym technikiem, w takim sensie, że nie mam np. 18-25 lat i nie byłem w żadnych liceach/kursach językowych.

• 4 tygodnie później...
  • Norbi zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...