Skocz do zawartości

Sebastian Zdeb

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Osiągnięcia Sebastian Zdeb

 1. Witam potrzebuje fragment kodu na licznik który będzie odliczał czas nadany w zmiennej w bossbarze. Wygląda to tak mam zmienna <czas> w sekundach zmniejsza się ona tylko gdy ktoś używa komendy na latanie, ma ona się pokazać na bossbarze: "Czas do końca lotu: <zmienna>" oraz by pasek postępu bossbaru przesuwał się zgodnie z podanym czasem. Kod chce podpiąć pod loopa gdy ktoś używa komendy, gdyż każdy bossbar jest indywidualny dla każdego gracza i wyświetla się tylko jemu, więc jeśli to możliwe to fajnie gdyby pasek postępu "zapisywał się" gdy gracz przestanie używać komendy np. uplynelo 60 sek z 120 i pasek jest w polowe, gracz wyłącza komendę i gdy włączy ją znowu pasek pojawia się z połową progresu czyli tak jakby w polowie tych 120 a nie od pełnego i od nowa upływa przez te pozostałe 60. Posiadam najnowszy skript, mc 1.16, 2 dodatki do skripta które obsługują bossbar (skellet, skrayfall), wszystko wydaje się działać.
 2. Odpowiedz na wszystkie moje pytania znalazłem już w jednym pluginie, także problem rozwiązany, gdyby ktoś potrzebował podsyłam link: https://github.com/Craftserve/CraftserveRadiation.
 3. Hmm, no dzięki za odpowiedź chłopaki, to jakie było by najłatwiejsze rozwiązanie? Byłbym skłonny użyć nawet jakiegoś pluginu, potrzebuje po prostu żeby stworzyć jakiś prosty schemat tworzenia potki, nie musi mieć żadnych efektów chodzi by skrypt na granice mapy ja rozpoznawał i po wypiciu dawał graczowi możliwość przekroczenia granicy bez otrzymywania obrażeń, czas trwania mikstury planowałem zobrazować na bossbarze, w skrócie planuje zrobić coś identycznego jak na KM.
 4. Witam, potrzebuje wyjaśnienia jak stworzyć własną recepturę na potke w statywie, nie interesuje mnie jej crafting bo to umiem zrobić, lecz by gracz mógł ją warzyć tylko i wyłącznie w statywie.
 5. Witam, mam tako oto skrypt ktory umozliwia zrobienie dnia przez spanie tylko cześci graczy zamiast wszystkich: variables: {spanie.online} = 0 on connect: add 1 to {spanie.online} on quit: remove 1 from {spanie.online} every 20 ticks: loop all players: if {spanie.licznikspiacych} is greater than 0: set {spanie.skip} to {spanie.online} / 4 wait 10 seconds send "&8[&6Spanko&8] &aPotrzeba &c[%{spanie.licznikspiacych}%&c/%{spanie.skip}%&c] &agraczy by pominać noc/deszcz." to all players stop every 20 ticks: if {_spanie.licznikspiacych} >= {spanie.skip}: loop all players: wait 5 seconds execute console command "/day" execute console command "/sun" send "&8[&6Spanko&8] &aPominieto noc/deszcz!" to all players set {spanie.skip} to 0 stop else: stop On Bed Enter: add 1 to {spanie.licznikspiacych} stop On Bed Leave: remove 1 from {spanie.licznikspiacych} stop Lecz, nie nalicza on graczy online przez co skrypt świruje, probowalem na rozne sposoby np. przez ustalanie zmiennej {spanie.online} na podstawie %number of all players% i przez liczenie graczy którzy dołączyli do serwera, prosze o pomoc.
 6. Takie proste do wymyślenia, a nie mogłem się tego doszukać w dokumentacji, dzięki!
 7. witam, mam taki prosty skrypt na naprawe przedmiotu: command /napraw: trigger: if player has 16 gold ingot: if player is holding any sword or any pickaxe or any axe or any shovel or fishing rod or any hoe or any helmet or any chestplate or any leggings or any boots or bow: remove 16 gold ingot from player repair tool of player send "" message "&6Item w twojej rece zostal naprawiony!" send "" else: send "" send "" message "&cItem w twojej rece nie moze zostac naprawiony!" send "" send "" send "&8--------------------[&6Naprawa&8]--------------------" send "&aBy naprawić przedmiot, trzymaj go w rece i napisz &6/napraw&a!" send "&aKoszt: &616 sztabek złota&a" send "" else: send "" message "&cNie posiadasz &616 sztabek złota&c!" send "" Lecz chciałbym by zapobiegał on możliwości naprawienia, naprawionego już przedmiotu (sprawnego w 100%) gdyż aktualnie pobiera on złoto bez sensu, tutaj pytanie jak nazywa się ta zależność i czy potrzebne są do niej jakies addony do skripta?
 8. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, problem rozwiązany.
 9. %now% wyświetla całą datę z czasem dodatkowo angielskim (AM/PM), a w strony wolę się nie bawić gdyż poupadają, ew. pobrać takowy plik z czasem i wgrać na własny hosting.
 10. Witam, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób w skript wyświetlić aktualny czas na czacie minecraft po przez wpisanie komendy /zegarek. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam, jeśli także wybrałem zły dział to proszę o przeniesienie go do odpowiedniego działu (nie orientuję się jeszcze we wszystkich działach na tym forum).
 11. Sebastian Zdeb

  Siemanko

  Witajcie, mam na imię Sebastian i mam 15 lat, być może niektórzy rozpoznają mnie z innego forum o tematyce bukkit, udzielałem się tam pod nickiem HDRazorTV. Ale wracając oprócz bukkita najbardziej interesuje się ciężarówkami i w przyszłości chciałbym zostać kierowcą. Lubię bawić się bukitem ponieważ można uzyskać wiele ciekawych opcji i jest mi go łatwiej ogarnąć niż jakieś inne silniki np. Te z serwerów samp. Minecraft lubię za to ze ma tyle opcji, możesz wykazać się swoją kreatywnością i możesz robić niesamowite serwery dzięki bukkitowi. Oprócz bukkita zajmuje się tez troche skinowaniem oraz HTML, forami itp. W co lubię zagrać? Otóż gram w wiele gier bardzo lubię symulatory ale najwiecej gram w takie tytuły jak cs go, ets 2, minecraft, cod itp. Wyjaśnię może jeszcze skąd wziął się mój nick otóż od mojego nazwiska ;p No narazie tyle mi przyszło do głowy żeby sb opisać jak się przydarzy okazja to coś jeszcze napisze, pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...