Skocz do zawartości

Hevbis

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Hevbis

 • Tytuł
  Świeżak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nowy link, poprzedni wygasł związku ze zmianami na serwerze. https://discord.gg/p6myuJR
 2. No elo, serwer jednak żyje i ma się całkiem dobrze https://discord.gg/DbnrqeW
 3. Nasz serwer zyskał własnego bota. Posiada kilka przydatnych komend i funkcji (np. nadawanie rangi przy wejściu). Spis komend pod %help.
 4. Od założenia wątku serwer znacznie urósł w siłę. Zostały dodane boty (np. wyścigi ślimaków), oraz czat do zabawy nimi. Dołączyło wiele nowych osób ( jednakże jak na większości serwerów, aktywna jest ok. 1/3 z nich).
 5. Ahh, tak. Wybacz, były małe zmiany. https://discord.gg/MJmRCE8
 6. Jak to? Wszystkim wszystko działa... Może próbowałeś pisać w informacjach? xD
 7. Witaj na Memento Meme! Serwer nie trzyma się żadnej tematyki. To miejsce dyskusji na przeróżne tematy. Poznaj naszą społeczność, rozgość się. Jeśli ci się spodoba i będziesz w stanie zaakceptować zasady tu panujące (również te niepisane), możesz zostać na dłużej. Regulamin Przed tobą spis podstawowych zasad, panujących na naszym serwerze. Nie jest ich dużo, lecz zapewniam cię, że wystarczająco. Regulamin może ulec zmianie. 1. Szkalowanie cudzych waifu będzie karane. 2. Administrator nie daje rang, ani kolorów. Proszenie o nie również może być karane. 3. Zabronione jest obrażanie innych narodowości oraz religii. 4. Zabronione jest pisanie dużymi literami. 5. Punkty 3 i 4 to żart. 6. W ostateczności spam może być karany. 7. Lewdy na #spam proszę. No to elo no to cześć https://discord.gg/p6myuJR //Formatowanie na ciemnym tle ~bvcz
×