@up4
Po co te krytykacje? Chłopak, może dopiero zaczął swoją przygode, ze skrypt a wy go krytykujecie.
Chce się pochwalić, co stworzył.
Nawet jakby to by był skrypt 2,3 linijkowy to i tak mógłby być ok.
Niepotrzebna ta krytykacja.
Skrypt ok, było już takich troche, ale każdy pisze co chce i jak chce ;)
Każdy będzie udostępniał co będzie chciał i kiedy będzie chciał.
Nie widziałem w regulaminie żadnego zakazu ;)