Skocz do zawartości

Celio18

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Celio18

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

  1. Witam, Mam na imię Andrzej i mam 21 lat. W Minecraft grałem bardzo często od wersji 1.2, aktualnie gram rzadko. SPORY czas temu byłem administratorem na kilku młodych serwerach. Wraz z Minecraftowym kolegą poznanym na jednym z serwerów, próbowałem stworzyć swój własny serwer, z powodu braku doświadczenia i pieniędzy, serwer został przeze mnie porzucony, a kontakt z kolegą przepadła. Po tych paru latach wracam do mojego planu stworzenia własnego serwera i szukam Osoby, która by mi w tym pomogła. Serwer jeszcze nie ma nazwy, bo na aktualnym etapie nie jest on potrzebny. W planach mam zamiar stworzenie serwera z minigrami, lecz w miarę możliwości nie chce odgrzewać w kółko tego samego kotleta, lecz przyrządzić coś w miarę innego. Pomijając lobby, chciałbym oferować też serwer w stylu real-live. Serwer nie jest planowany z myślą o zysku, ale nie wykluczam możliwości paru małych opcji płatności niewpływających na rozgrywkę. Wszystkie koszty związane z tworzeniem serwera pokrywam ja. Oferuję przygotowanie VPS pod serwer Minecraft jaki stronę WWW, dobry kontakt za pośrednictwem Discord, dowolność w realizowaniu wspólnie omówionych planów, możliwość wdrożenia swoich pomysłów, jeśli osoba będzie dobrze wykonywała swoje zadania gwarantuję długą współpracę. W zamian oczekuję rzetelności i pełnego zaangażowania w powierzone zadania i informowania mnie na bieżąco o poziomie ich wykonania; dużą ilość własnych pomysłów; dojrzałości; umiejętność pracy w zespole; poważnego traktowania swojej roli; bezwzględnego posiadania mikrofonu; Twoje zgłoszenie powinno być napisane kreatywnie bez podawania suchych faktów Tzn. Gram w grę i oddycham. Zainteresowanych proszę o kierowanie swojego zgłoszenia na Discord: Celio #4568 //Minimalny wiek to 16 lat;
  2. Zanim postawie serwer i wpuszczę budowniczych, to musi zostać napisana historia świata, bo to ona będzie decydować o jego wyglądzie. Dlatego najpierw szukam Scenarzystów, ale na pewno się do Ciebie odezwę.
  3. Do serwera . . . . . . Będzie to serwer RP i chce, by serwer w większości działał na autorskich pomysłach.
  4. Szukam Osób do projektu serwera. (O samym serwerze nic nie napiszę, bo jest to dopiero pomysł). Kogo szukam? Co oferuję? Szukam: Programisty Wymagam: - Znajomość któregoś z wymienionych języków: JavaScript, html, css - Dojrzałości, profesjonalnego i sumiennego podejścia do powierzonego zadania - Stałej współpracy Zadania: - Pisanie Pluginów - Wyszukiwanie i naprawienie błędów Budowniczych Wymagam: - Biegłego posługiwania się pluginami WorldEdit, WorldGuard itp. - Kreatywność i wyobraźnia - Dojrzałości, profesjonalnego i sumiennego podejścia do powierzonego zadania - Stałej współpracy Zadania: - Edycja terenu - Budowa lokacji według ustalonego stylu - Zabezpieczanie lokacji Scenarzystów Wymagania: - Kreatywność i wyobraźnia - Poczucie estetyki - Umiejętność wczucia się w charakter postaci - Dużo wolnego czasu - Dojrzałości, profesjonalnego i sumiennego podejścia do powierzonego zadania - Stałej współpracy Zadania: - Stworzenie całego świata na "Papierze" - Pisanie zadań Redaktorów Wymagania: - Umiejętność biegłego posługiwania się językiem polskim - Posiadanie "lekkiego pióra" - Kreatywność i wyobraźnia - Poczucie estetyki - Dużo wolnego czasu - Dojrzałości, profesjonalnego i sumiennego podejścia do powierzonego zadania - Stałej współpracy Zadania: - Pisanie newsów Oferuje: Po zebraniu ekipy i ruszeniu projektu oferuję adekwatne wynagrodzenie w formie pieniężnej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...