Skocz do zawartości

Rafael

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Rafael

 1. Ta to jest to, wczoraj to właśnie ogarnąłem ale dzięki.
 2. "V3RS0" is not an item stack (admins.sk, line 28: format slot 0 of player with skull of "V3RS0")
 3. Cześć. Czy da rade zrobić aby w skripcie na antylogout po on quite zamiast slaya przez konsole gracz został zabijany przez drugiego gracza z którym się bił tak aby ten gracz otrzymał za niego punkty z funnyguilds?
 4. Cześć. Istnieje sposób na to aby w GUI wrzucić głowę jakiegoś ściśle określonego gracza? Nie chodzi mi tutaj o player's head tylko o to aby graczowi X w GUI wyświetlała się głowa gracza Y.
 5. Rafael

  Tag obok nicku

  Matko... Toć ja nawet z clear player's tag próbowałem, a o tym nie pomyślałem xD Dzięki wielkie, do zamknięcia.
 6. Rafael

  drop

  Jeżeli chodzi o kopanie stone'a to przecież tak jest w podstawce lol.
 7. Rafael

  Tag obok nicku

  Cześć. Napisałem sobie na szybko skrypcik dodający tag przed nickiem nad głową dla osób z administracji. Chodzi o to, że w momencie kiedy komuś odbiorę już rangę administratora to tag pozostaje nadal nawet po relogu. Wiem, że mógłbym dodać kolejne uprawnienie, które przypisane byłoby do pozostałych rang i po prostu zmieniałoby tag na biały kolor nicku ale nie może tak być ponieważ wtedy nie będą działały tagi z FunnyGuilds. Potrzebuję sposobu dzięki któremu osoby tracące rangę będą miały usuwany tag z nad głowy. on join: if player has permission "tag.wlasciciel": set player's tag to "&8[&4W&8]&4 "
 8. 1. To dział od Skriptu, nie pluginów. 2. Ustawiłeś tab w configu? 3. Jaka wersja serwera?
 9. Zamiast end stone jeżeli stoniarka ma być innym blokiem, a jeżeli ma generować bloki diamentu to zamiast stone.
 10. Dokładniej chodziło o to @kaol48s ale dzięki za chęci @JPablo
 11. Czy jest opcja stworzenia GUI, które gracz będzie mógł zamknąć jedynie wybierając jedną z opcji w nim przedstawionych (klocek wyowłujący komendę).
 12. Nie można tk zori. Da się zrobić jedynie aby lewy przycisk wywoływał jakąś komendę.
 13. Wystarczy, że będzie to wyglądało w ten sposó: on place of end stone: if player's tool is end stone named "Stoniarka": else: cancel event Dzięki temu zwykły end stone nie będzie działał jako stoniarka.
 14. command /kity: trigger: open chest with 1 rows named "&9Kity" to player format slot 0 of player with 1 of wooden sword named "&aKit Gracza" to close then run [make player execute command "kit gracz"] format slot 1 of player with 1 of diamond sword named "&eKit V.I.P'a" to close then run [make player execute command "kit vip"] format slot 2 of player with 1 of golden sword named "&cKit &4Y&fT" to close then run [make player execute command "kit yt"] format slot 8 of player with 1 of stick named "&4Kit Admina" to close then run [make player execute command "adminkit"] command /adminkit: permission: admin.kit trigger: give %player% 1 stick of knockback 3 named "&c&lChętnie kogoś zbanuje :D" to player
 15. Jeżeli to jest cały skrypt to nie ma tutaj zawartego działania tych bloków. To znaczy można je stworzyć ale nie będą działać bo skrypt nie wie jak mają działać.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...