Skocz do zawartości

DJ_CITROX

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  432
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DJ_CITROX

 1. DJ_CITROX

  Info

  herhor67Weź mi tutaj napisz sk aby działał z informacjami że : jak wpisze /info to otworzy się skrzynia i jak klikne item to otworzy się inna skrzynia ;) z góry dzięki ;)
 2. DJ_CITROX

  Info

  jak zrobić aby : format slot 7 of player with 1 of 311 named "&6VIP" with lore "Kliknij Aby Sprawdzic!" to closeże jak się kliknie ten item to używa komende bo mi nic nie działa ?!
 3. dobra, działa. Jak zrobić aby nie dało się nic zrobić z tym itemkiem ? :D
 4. mam WilldSkript i SkQuery
 5. DJ_CITROX

  Ikonka

  Typ grafiki: Ikona SerweraRozmiar: 64x6xNapis: HGame.plTematyka: MineCraftKolorystyka: RóżneDodatkowe informacje: Wszystko, tylko aby fajnie wyglądało na liscie serwerów ;) a i to ma iść na Serwer Free Build :DFormat: png z góry dziękuję ;)
 6. Nawi wywala mi errory z tym : set slot 9 of player to Steak named "&a&lJedzenie :3" with lore "Zjedz"
 7. DJ_CITROX

  Info

  może komuś się uda ? #REFRESH
 8. DJ_CITROX

  Info

  Chodzi mi o to : że jak wpisze /info to otworzy się skrzynia i tam bd item jak klikne item to otworzy sie inna skrzynia tam też bd itemki. i pytanie : czy jak klikne item w tej skrzynce to jest możliwość że mi się włączy strona internetowa w przeglądarce ? :p
 9. Przepraszam ciebię ale jestem dysortografem, zaraz to poprawię. a do prezentacji, mam prośbę jeżeli ktoś zna jakąś fajną niech poda link'a ;) Kurde nie mogę edytować nazwy tematu :/ jak by ktoś mógł to ktoś może po usuwać te spacje przed , ?
 10. DJ_CITROX

  Info

  chodziło mi o to że jak klikne na item po otwarciu komendy /info
 11. DJ_CITROX

  Info

  Siemka ! napisał by mi ktoś sk na to że jak klikne item to otwiera mi się kolejna skrzynka ? command /info: trigger: open chest with 1 rows named "Sklep za coins" to player wait 2 tick format slot 1 of player with 1 of chestplate named "&6Diamentowy set" with lore "" format slot 3 of player with 1 of 322:2 named "&6Kox jablka" with lore "" format slot 5 of player with 1 of chestplate named "&6VIP - 14 dni" with lore "" format slot 7 of player with 1 of 311 named "&6VIP" with lore "Kliknij Aby Sprawdzic!" i jak się kliknie to aby się nie dało zabrać tego przedmiotu ;)
 12. DJ_CITROX

  Atak

  Coś nie działa :/ nawed jak ustawiłem na every 1 second: a errorów nie ma żadnych :/
 13. DJ_CITROX

  Atak

  Siemka ! ;) Chciał bym aby ktoś napisał skrypt na to że jak wpiszę komendę /zacznij i /zakończ to komenda /zacznij by zaznaczała teren aż do miejsca gdzie napisze /zakończ i na tym terenie automatycznie by się respawnowały Iron Golemy co 2 godziny ;) z góry dziękuję ;)
 14. 06.12.2014 Będzie skrzynka z prezentami i tańsza ranga VIP ! [ 11.07 zł ] [ 7.38 zl]
 15. Spoko ;) Mam nadzieję że się spodoba :3 :D i wystawisz dobrą ocenę :P
×
×
 • Dodaj nową pozycję...