Skocz do zawartości

OneXakaGracu

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia OneXakaGracu

Użytkownik I

Użytkownik I (5/13)

8

Reputacja

 1. [17:30:36] [Server thread/ERROR]: [Skript] In 1.13+ you cannot get the title name of an inventory outside of an InventoryClickEvent, Only if this inventory has an InventoryHolder may it be used in this state.
 2. Cześć, szukam programisty na serwer w minecraft. Serwer jest na wersję 1.16 i posiada stałą ilość graczy która wynosi ~ 150. Jest to serwer survival + gildie z nowym pvp. Szukam osoby która zedytuje obecne pluginy i napisze nowe (w tym np sektory) Od programisty oczekuję: - portfolio - doświadczenia w pisaniu pluginów do serwera Minecraft - dobrego kontaktu - dużej ilości wolnego czasu - zaangażowania Oferuję: - ustaloną kwotę pieniędzy za pisanie i edycję pluginów - współpracę z dojrzałą administracją Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz w prywatnej wiadomości.
 3. Cześć, mam skrypt na "kopacza fos", chciałbym zablokować stawianie go na terenach bez gildii. Jak mógłbym to zrobić? (Plugin na gildie to FunnyGuilds, posiadam FunnySkAddon) on place of end portal frame: if player's tool is end portal frame named "&2&lKopacz Fos": set block to air set {_a} to location of block loop 79 times: set {_a} to location of block under {_a} if block at {_a} is bedrock: stop else: set block at {_a} to air else: cancel event
 4. Skrypt zadziałał po dodaniu dodatku skQuery Ostatnią rzecz jaką chciałbym dodać to żeby po wyjściu z terenu gildii usuwało graczowi ten efekt. Napisałem to w ten sposób: on leave guild region: if guild at location of player is not player's guild: remove mining fatigue from the player Tylko znowu pojawia się "There's no player in an on leave guild region event (shadowblock.sk, line 10: remove mining fatigue from the player')" //Edit Zapomniałem dopisać że "Zamiast 'guild' użyj 'guild at player' lub 'guild at player's location'." nic nie zmienia.
 5. Źle się za to zabrałem, skrypt powinien działać w inny sposób. Na forum znalazłem skrypt który by mi odpowiadał ale wyskakuje błąd. "can't understand this condition: 'player has mining fatigue' (shadowblock.sk, line 7: if player has mining fatigue:')" Skrypt: on block damage: if guild at location of event-block is not player's guild: if player has mining fatigue: stop apply potion of mining fatigue 1 to player for 5 seconds stop if player has mining fatigue: remove mining fatigue from player W dokumentacji skripta nie mogę się doszukać w jaki inny sposób mógłbym te if'y napisać.
 6. Siema, wróciłem nie dawno do skripta i coś próbuję sam napisać ale mi to nie wychodzi . Chciałem dać graczowi efekt "mining fatigue" gdy jest na terenie cudzej gildii i napisałem taki o to skrypt. on enter guild region: if guild is not player's guild: apply potion of mining fatigue to the player for 999 days Skrypt nie działa, pojawia się błąd: "There's no player in an on enter guild region event (shadowblock.sk, line 3: apply potion of mining fatigue to the player for 999 days')" Nie wiem jak ten problem rozwiązać.
 7. Co z tego że działa jak strasznie obciąży to serwer. Dziękuję bardzo, działa jak należy. Temat do zamknięcia.
 8. Siema, potrzebuję skryptu na zablokowanie siły 2. Jakieś pomysły jak to zrobić? MC: 1.16.3 Wersja Skripta: 2.5.1
 9. Teraz działa jak należy, dziękuję. Temat do zamknięcia.
 10. Cofam, teraz gracz nie może stawiać wszędzie ale na swojej gildii może. (Wszędzie - na terenie cudzej gildii i poza terenami)
 11. Sprawdziłem, gracz nie może stawiać na swojej i na cudzej.
 12. Może źle się wyraziłem. Chcę uzyskać taki efekt: Gildia X i Gildia Z Gracze z X NIE mogą stawiać kryształów na gildii Z i odwrotnie. Gracze z X mogą stawiać kryształy na swojej gildii (X). Gracze z Z mogą stawiać kryształy na swojej gildii (Z).
 13. Zmieniłem z on place of ender crystal: na on right click with ender crystal: i już działa ale jest kolejny problem, gracz nie może stawiać kryształów na SWOJEJ gildii. Strona z dokumentacją FunnySkAddon nie działa więc nie wiem jak dodać ten wyjątek.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...