Skocz do zawartości

Torek

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Torek

 1. Dziękujemy za wczorajszy odzew i zapraszamy na serwer! Launcher: http://avatarcraft.pl/
 2. START ZA 15 MINUT SERDECZNIE ZAPRASZAMY! ABY ZAGRAĆ NA SERWERZE MUSISZ POBRAĆ LAUNCHER: http://avatarcraft.pl/
 3. II EDYCJA AVATARCRAFT.PL START SERWERA: 3 SIERPNIA 18:00 LAUNCHER: http://avatarcraft.pl/
 4. Możliwe, że z konkurencji. Próbują na siłę zepsuć opinię na temat mojego serwera, choć sami de facto nieustannie reklamują się u mnie. To pokazuje jedynie poziom tamtej społeczności, jak i samego serwera. Wątpię, że jestem w stanie cokolwiek zrobić, aby to się skończyło, ale ich wybór - nie mam zamiaru bawić się w łapanki i biegać po innych serwerach.
 5. Czemu cię odrzuciło? Co jest nie tak? //Potrzebna jest mi twoja opinia, aby zmienić coś, co nie odpowiada graczom
 6. Em, Serwer istnieje od grudnia, a prace nad nim trwały kilka dobrych miesięcy (od marca). Po wejściu do gry pojawia się link do poradnika na forum, w którym masz dokładnie opisaną rozgrywkę. Zarówno początek, czyli wybór żywiołu i używanie GUI, jak i poszczególne umiejętności dla każdej klasy. Spawn jest mało istotny w rozgrywce, mamy masę innych, dopracowanych lokacji, takich jak Wyspa Hamy, Biegun Południowy, Oaza i wiele więcej. Choć osobiście uważam, że spawn wygląda estetycznie. Co do "skopiowania" pomysłu. Za granicą jest wiele serwerów używających pluginu ProjectKorra, bazując na rozgrywce z bajki Avatar, której jestem wielkim fanem, i obie serie oglądnąłem w całości po kilka razy. Sam pomysł na serwer miałem od dawna, jeszcze przed odkryciem konkurencyjnych, polskich serwerów. Szczególnie, że nasz jest znacznie inny od reszty (a śmieszniejsze jest to, że to konkurencja kopiuje od nas, a nie na odwrót). Mam jeszcze jedno, zasadnicze pytanie. Spędziłeś na serwerze więcej, niż 5 minut? Nie chce żeby brzmiało to jak zarzut, czy atak, po prostu jestem ciekaw czy widziałeś coś więcej, niż tylko spawn
 7. Nie jestem odpowiedzialny za to, co robią inni. Nie można osądzać serwera po tym, jak zachowują się niektórzy, a raczej po tym, co możesz na nim znaleźć, lol.
 8. Dlatego wystarczy na niego wbić, żeby dowiedzieć się więcej
 9. IP: MC.AVATARCRAFT.PL:28888 DISCORD: https://discord.gg/NKMQqUs
 10. Z okazji zbliżających się Świąt, dodaliśmy na serwer Kalendarz Adwentowy: Zmieniliśmy spawn na zimowy: Oraz dodaliśmy NPC Św. Mikołaja, który sprzedaje czapki zimowe: Planujemy również w najbliższym czasie ogłosić Eventy o więcej specjalnych customowych itemków o tematyce świątecznej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...