Skocz do zawartości

[email protected]

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O [email protected]

 • Tytuł
  Początkujący II
 • Urodziny 8 kwietnia

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Nick w MC
  damN

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam. Potrzebuje kawalek kodu z if player's tool is not "air" potrzebne do repair zeby gracz np. nie mogl naprawiac jablka, bo to bez sensu kiedys mialem takie cos, ale usunalem.
 2. Działa, mógł byś mi jeszcze może powiedzieć jak dodać do tego ilość np .64 mięsa [ jak odpowiesz masz naj ]
 3. Witam. Mam problem, gdyż chciał bym zrobić gui w którym dało by się wyciągać przedmioty(itemy) z gui!
 4. Są błędy [screen shot]: https://imgur.com/a/FEiDnMN
 5. Witam. Napisalem skrypt na sklep za coinsy, w sprzedawaniu dałem set 4/3 i jak mam zrobić if player don't have 1 diamond helmet of protection 4 and unbreaking 3 and 1 diamond chestplate of protection 4 and unbreaking 3: [ w tym jest błąd ] żeby było jako 1 ten set a nie w kilka linijkach np. if player don't have 1 diamond helmet of protection 4 and unbreaking 3: if player don't have 1 diamond chestplate of protection 4 and unbreaking 3: ponieważ gdy nie mam helmu a mam klate 4/3 to i sprzeda tylko klate a ja chciałbym żeby gracz musiał mieć to i to :/!
 6. Nie działa, sprawdziłem 2 zmienne - {GROUP} oraz {PREFIX} https://imgur.com/a/db2C60t
 7. Witam. W na pewnych serwerach na tabliscie można spotkać Ranga: {ranga} np. Gracz. Jak to zrobić ponieważ nie wiem szukałem na róznych forach ale nie znalazłem. Tutaj jest screenshot jak wyglada to na serwerze własnie z takim czymś: SS: https://imgur.com/a/AbLnFYt (prawdopodobnie jest to jakaś zmienna z pluginem ale nie wiem jaka zmienna i jakim pluginem)
 8. Ok już sprawdzam. Zmienilem i nie dalo zadnych rezultatow oprocz tego, ze usunelo calkowicie tabliste i nie ma w ogole tablisty a tak to wyglada: Liste pluginow tez pokaze: https://imgur.com/a/WvRI8 Jednakże wyskakuje błąd w konsoli: Could not pass event PlayerJoinEvent to FunnyTab v1.1.1 org.bukkit.event.EventException (pl. "Nie można przekazać zdarzenia PlayerJoinEvent do FunnyTab v1.1.1 org.bukkit.event.EventException")
 9. Jestem na wersji 1.8.8 i wersja serwera to: craftbukkit-1.8-R0.1-SNAPSHOT-latest
 10. Witam. Na swój server pobrałem plugin FunnyGuilds, FunnyTab, ProtocolTab oraz ProtocolLib (wszystko na tabliste 1.8) i w dzialaja wszystkie komendy oprocz tablisty poniewaz zamiast tekstu pokazuje "alfabet" zamiast tekstu który wpisałem mógł by mi pomóc jak usunąć to ? ? Z góry dzięki Link jak to wygląda: (nie virus!) https://imgur.com/a/tDdQC
 11. niezadziernypl2000@wp.pl

  Problem z craftingami

  Wiem że nie powinienem pytać ale, czy skrypt jest autorski (robiony przez ciebie) czy wzięty z internetu ?
 12. niezadziernypl2000@wp.pl

  Problem z craftingami

  Nie można zrozumieć tego warunku / efektu: "CobbleX" .Recipe.registerIngredient {2, 64 cobblestone}; (cobblex.sk, wiersz 33: "CobbleX" .Recipe.registerIngredient {2, 64 cobblestone}; ') - Masz złą linijkę musisz poprawić ten warunek/efekt
 13. Przed chwilą testowałem ten skrypt, i to nie jest to o co mi chodzi
×