Skocz do zawartości

[email protected]

Użytkownik
 • Zawartość

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O [email protected]

 • Tytuł
  Początkujący III
 • Urodziny 8 kwietnia

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Nick w MC
  damN

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nie ma takiej opcji w config.yml (bungeecord)
 2. Cześc, mam serwer bungeecord, lobby, mediumhc. I pytanie jest takie czy da się "włączyć" czy "ustawić" przełączenie z serwerem lobby zamiast wyrzucic z powodu Server closed (wiem ze mozna zmienic server closed), na innych serverach to widzialem ale nie wiem jak to zrobić.
 3. Temat zamknięty, wgrałem Skript 2.2.
 4. Tylko ze mi chodzi o wiadomosc JSON a nie zwykla komende z wiadomoscia. Gdy wgram json.sk do folderu Skript > scripts, usuwam SkQuery i powinno dzialac? Nadal nie działa wyskakuje błąd w tym skrypcie json (już go próbowałem wcześniej): https://imgur.com/a/V8OToRZ Edit: gry wgram jsona (mam tez skquery) nadal jest ten sam blad...
 5. Cześć. Mam problem z komendami, wiadomościami JSON - mam SkQuery najnowszą wersje, WildSkript oraz Skript i nie działa mi np.: command /json: trigger: send json "Zwykla widomosc." to player Wyskakuje: https://imgur.com/a/wkcJS2h Co dziwne, pokazuje 0 błędów, w czym problem? (dodam jeszcze że przy innych komendach z np. wykonywaniem jakiejś komendy w json też to się pojawia)
 6. Znalazłem rozwiązanie, ale dzięki . Do zamknięcia.
 7. Cześć!. Mam problem, i jednocześnie da się usunąć/wyłączyć aliasy z pluginu essentials, mysle ze powinien ktos znac np. komende /egamemode /egm /efly (proste wystarczy literka "E" i komenda) DAJE NAJ!!!
 8. A jest mozlwiosc dodania opcji np. %command%? Nie ma komendy %command%? EDIT: działa, masz naj!
 9. Cześć!. Mam problem, czy da się wyłączyć w pluginie skript opcje np. /[komenda]? Czyli np. /ban?, i wyswietla sie poczatek kodu komendy Usage: /ban [<player>] [<text>] Da się to jakoś wyłączyć? Tutaj screenshot jak to dokladniej wyglada. https://imgur.com/a/8EIFJPh
 10. Temat do zamknięcia, błąd był w plikach serwera.
 11. Cześć, mam problem, gdy wgram plugin "Skript" działa, wgram SkRayFall, nie działa i wyskakuje takie coś w konsoli: A gdy wgrywam skript to w ogole nie mozna wbic na serwer ( powod jest tak jak by Ci sie internet wylaczyl czy cos w tym stylu ) [16:32:28] [Server thread/INFO]: [skRayFall] Enabling skRayFall v1.9.12 [16:32:28] [Server thread/INFO]: [skRayFall] Yay! You are running skRayFall 1.9.12! [16:32:28] [Server thread/INFO]: [skRayFall] Nathan and Lewis you. [16:32:28] [Server thread/INFO]: [skRayFall] Cooking Bacon... [16:32:28] [Server thread/INFO]: [skRayFall] Citizens not found! Sorry you cant make friends, but don"t worry we will still be your friend [16:32:28] [Server thread/INFO]: [skRayFall] Got bacon for the EffectLib partical ninjas! [16:32:28] [Server thread/INFO]: [skRayFall] No Votifier Found! *Checks oven for finished bacon* [16:32:28] [Server thread/INFO]: [skRayFall] Enabling general 1.8+ bacon! [16:32:28] [Server thread/INFO]: [skRayFall] Getting the extra special 1.8.4 - 1.8.8 bacon! A w logach skriptu nie ma żadnego błędu. Nie wiem co jest nie tak. Silnik: Spigot 1.8.8 Wersja skript: najnowsza Host: CraftHost (nie wiem po co ale wole dać dla uprzedzenia)
 12. Tia, bo nie interesowałem się bungee cordem i innymi jak byś chciał wiedzieć, w dodatku to nie chodzi o online mode XDD, a jak nie udzielasz odpowiedzi to nie potrzebnie ją piszesz.. Dzięki, pomogłeś. Temat do zamknięcia.
 13. Tia, bo nie interesowałem się bungee cordem i innymi jak byś chciał wiedzieć, w dodatku to nie chodzi o online mode XDD, a jak nie udzielasz odpowiedzi to nie potrzebnie ją piszesz... @edit w ftp nie ma pliku bukkit.yml na bungeecordzie i na innych trybach nie ma takiej zmiennej
×