Skocz do zawartości

WroNi_

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Informacje

 • Nick w MC
  b4ew

Metody kontaktu

 • Discord
  wroni#2137

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia WroNi_

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. WroNi_

  Gui w gui

  Czy jest możliwość odpalenia gui w gui? Chodzi mi o to, że jak mam zieloną wełnę z napisem "czy chcesz dać bla bla bla" i chciałbym, żeby po kliknięciu tej wełny otwarte zostanie kolejne gui z zieloną i czerwoną wełną "potwierdź" / "stop"
 2. WroNi_

  Restart

  Dzięki jutro przetestuje. Totalnie zapomniałem zmienić nazwę komendy
 3. WroNi_

  Restart

  Chciałem stworzyć skrypt, który by pokazywał kiedy serwer byłby restartowany. Jest zero błędów i po poczekaniu 60 sekund serwer się nie restartuje, a tekst jest wysyłany od nowa. command /restart: permission: sk.restart permission message: "Nie posiadasz odpowiednich permisji, aby uzyc tej komendy!" trigger: send "&cUWAGA! &7Serwer zostanie zresetowany za &660 sekund!" to all players wait 30 seconds send "&cUWAGA! &7Serwer zostanie zresetowany za &630 sekund!" to all players wait 15 seconds send "&cUWAGA! &7Serwer zostanie zresetowany za &615 sekund!" to all players wait 5 seconds send "&cUWAGA! &7Serwer zostanie zresetowany za &610 sekund!" to all players wait 1 second send "&cUWAGA! &7Serwer zostanie zresetowany za &69 sekund!" to all players wait 1 second send "&cUWAGA! &7Serwer zostanie zresetowany za &68 sekund!" to all players wait 1 second send "&cUWAGA! &7Serwer zostanie zresetowany za &67 sekund!" to all players wait 1 second send "&cUWAGA! &7Serwer zostanie zresetowany za &66 sekund!" to all players wait 1 second send "&cUWAGA! &7Serwer zostanie zresetowany za &65 sekund!" to all players wait 1 second send "&cUWAGA! &7Serwer zostanie zresetowany za &64 sekundy!" to all players wait 1 second send "&cUWAGA! &7Serwer zostanie zresetowany za &63 sekundy!" to all players wait 1 second send "&cUWAGA! &7Serwer zostanie zresetowany za &62 sekundy!" to all players wait 1 second send "&cUWAGA! &7Serwer zostanie zresetowany za &61 sekunde!" to all players wait 1 second send "&cUWAGA! &7RESTART" to all players wait 1 second execute console command "restart" stop
 4. WroNi_

  OffHand

  Siemka mam pytanie. Czy mogę jakoś zablokować przenoszenie itemku na drugą łapkę? Chodzi mi o to, że mam itemek Nether Star o nazwe "&aMenu" i mam zrobione że nie można go wyrzucić, przerzucić na inny slot, nie można go dać do drugiej łapki przez eq i jak sie naciśnie "F" (defaultowy hotkey do przenoszenia itemku na offhand bez otwierania eq) ale gdy użyje "c" (moj bind na 9) to itemek przechodzi na drugą łapkę i wtedy mogę nim poruszać. Czy jest jakaś możliwość zablokowania tego?
 5. Można jakoś zmienić wygląd /msg w pluginie essentials?
 6. Siema mam problem z pluginem FunnyGuilds. Otóż gdy ktoś posiada gildie to przed nickiem sie powinna wyświetlać dana gildia, ale tak sie nie dzieje i wie ktoś jak mogę to naprawić? Wersja serwera: PaperSpigot 1.17.1 Wersja pluginu: 4.10.0 (1.8-1.17)
 7. Siemka, ja chcialbym sie zapytac o kod zrodlowy - "Od teraz jestes"

  1. Shooterowy

   Shooterowy

   Wysłałem w prywatnej wiadomości.

 8. WroNi_

  Od teraz jestes

  PaperSpigot 1.17.1
 9. WroNi_

  Od teraz jestes

  gdzie? w configu?
 10. WroNi_

  Od teraz jestes

  Okej spoko!
 11. WroNi_

  Od teraz jestes

  sprawdzę jutro jeśli działa to jesteś największym pogchampem
 12. WroNi_

  Od teraz jestes

  nie działa Szymo ale dalem szymon i sie wysłało, jak chcesz hajsik to podziękuję
 13. WroNi_

  Od teraz jestes

  Siema jestem ciekaw czy istnieje skrypt/plugin, żeby na czacie wyświetlała się wiadomość "You are now a {Ranga} (np. Youtuber)" jak na hypixelu? Uzywam pluginu Luckperms i myślę że fajnie by to wyglądało jakbym dał komuś range i by widział na chacie "Od teraz jesteś YouTuberem" https://imgur.com/a/OSeKDN4 Cos w tym stylu
 14. nie działa przyznawanie się podczas sprawdzania
×
×
 • Dodaj nową pozycję...