Skocz do zawartości

RewSol

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia RewSol

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

0

Reputacja

 1. RewSol

  Login

  zna ktoś plugin na logowanie taki fajny gdzie wyskakuje chyba broadcast na ekranie (taki napis na środku ekranu np. /login (twoje hasło))
 2. Witaj! Z tej strony ProudMC Project, dokładnie to serwer Minecraft survival 1.16.4+. 1. Oferujemy ➜ Miłe community oraz administracje! ➜ Bardzo aktywną i pomocną administracje! ➜ Serwer survival 1.16.4 z działkami i z kitami! ➜ Oczywiście serwer jest chroniony przed ddosami! ➜ Mamy również bardzo dobrze rozbudowane pluginy! ➜ Brak bezsensownych pingów! 2. Czemu akurat ProudMC.PL? ➜ Jak już pisaliśmy, jesteśmy bardzo mili i pomocni. Jeśli lubisz takie klimaty survivalu z kitami to zapraszamy lub nie to może zawsze znajdzie się coś dla ciebie! ➜ Oczywiście nie prosimy was o pieniądze, tylko wam oferujemy, są eventy o $, ale nie aż tak często! 3. Wymagania ➜ Otóż nie mamy dużych wymagań, bo nie potrzebujemy od was dużo. Jedynie prosimy was o zachowanie kultury 4. Zapraszam ➜ Więc cóż przeczytałeś? To zapraszamy ProudMC.PL Discord: https://discord.gg/4XYHgZYRKa Jeśli nie masz discorda to nie szkodzi wystarczy, że wpiszesz /menu i wybierzesz kategorie "Regulamin" i go tam możesz przeczytać!
 3. RewSol

  Podmiana komendy

  nadal nie. command dzialka %arg-1%: trigger: if %arg-1% is "odbierz": execute console command "plot claim %player%" send "&aOdebrales Dzialke" to player tak to wygląda
 4. RewSol

  Podmiana komendy

  command dzialka %arg-1%: trigger: if %arg-1% is "odbierz": execute console command "plot claim %player%" send "&aOdebrales Dzialke" to player o to ci chodzi? bo nie wiem jak mam ci to pokazać
 5. RewSol

  Podmiana komendy

  nadal nie działa
 6. RewSol

  Gui

  command /gui [<text>]: trigger: set {_gui} to chest inventory with 3 rows named "Nazwa" set slot 0 of {_gui} to diamond open {_gui} to player on inventory click: event-inventory is not player's inventory if name of event-inventory is "Nazwa": cancel event if clicked slot is 0: Mam pytanie co trzeba dodać po "if clicked slot is 0:" aby przekierowało do następnego gui?
 7. RewSol

  Podmiana komendy

  command dzialka %arg-1%: Trigger: if arg-1 is "odbierz": execute console command "plot claim %player%" send "&aOdebrales Dzialke" to player Mam pytanie czy to jest dobrze zrobione, bo wyskakuje mi błąd i nie wiem co mam dalej zrobić (same spacje mi pisze abym wyrównał, ale wyrównuje i nic się nie naprawia)
 8. a mam pytanie skoro w pluginie jest zmienna: Label - plots: Plots a oznacza ona Plots: [liczba działek] i chce dodać to do skryptu to jak to mam zrobić?
 9. RewSol

  Efekty plugin/skrypt

  Zna ktoś plugin lub wie jak napisać skrypt po to jak np. się je Golden Apple, żeby była większa regeneracja i żeby dawało 4 złote serduszka ?
 10. RewSol

  Plugin/Skrypt

  przetestowałem i mi wyskoczył error jak wpisałem /sk reload <nazwa>
 11. RewSol

  Plugin/Skrypt

  wszystko fajnie tylko, że to chyba nie jest na 1.8
 12. RewSol

  Plugin/Skrypt

  Wpisać po prostu mam Knugi?
 13. RewSol

  Plugin/Skrypt

  a kanał na youtube ma aby pobrać czy trzeba tutaj szukać?
 14. RewSol

  CoolDown

  a dobra myślałem ze na yt
 15. RewSol

  CoolDown

  dzięki może zadziała nie ma takiego kanału :{
×
×
 • Dodaj nową pozycję...