Skocz do zawartości

Keezy

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Keezy

 1. Keezy

  Skrypty do EasyHC

  Nie nie, po prostu dawno nie bawiłem się w skrypty także wiele rzeczy pozapominałem :d thx
 2. Keezy

  Skrypty do EasyHC

  Witam mam pytanie mógłby ktoś stworzyć dla mnie skrypt/y do "cooldowna 5 sekund" na uzycie komendy /spawn, /tpa, /lobby, /hub, /home? Gdy ktoś wpisze jedna z tych komend do teleportacji dostaje efekt spowolnienia, zmęczenia i słabego widzenia, na 6 sekund gdy ktos sie ruszy wszystkie efekty jak i czas teleportacji zostaje anulowany. + Skrypt/y na SandFarmera ( wypelnia puste miejsce do samego bedrocka piaskiem ) id przedmiotu 159:4, BoyFarmer ( Wypelnia puste miejsce o samego bedrocka Obsydianem ) id przedmiotu: 159:9, Kopacz Fosy ( Do bedrocka kopie dziure. ) id przedmiotu 159:3 +Skrypt/y na pomoc ( /pomoc, /svip, /sponsor, /swag, /yt, /discord ) +Skrypt/y na stoniarki ( stoniarki działaja na zasadzie że gdy postawi ktoś End Stone'a nazwanego &e&lStoniarka, zostaje usuniety blok end stone'a a na jego miejsce wchodzi zwykły stone generujący się co 1,5 sekund ( jeżeli nie da sie 1/2 czasu w skrypcie po prostu może byc 1 sekunda. )) Dziękuje bardzo, jeżeli skrypty wyżej są już takie bym poprosił także linka. Lub jeżeli nie ma noto proste że nie.
 3. Keezy

  Linki

  thx dziala
 4. Keezy

  Linki

  no ta wiem o takiej opcji, lecz nie da się tego w skrypcie napisać jakoś?
 5. Keezy

  Linki

  Czy pomógłby ktoś? Chciałbym do automsg ( własny skrypt ) Dodać aby było coś w stylu: &aWbijaj na discorda! &8[link] aby zamiast tego [link] było odnośnik do strony/komendy itd. Na przykładzie Hypixela: ( p.s jeżeli można to jakie to dodatki do skrypta )
 6. Keezy

  Głód w regionie

  witam... dziś kolejne pytanko... Jak zrobić ( flaga w WorldGuard ) aby gracz był leczony z głodu i z życia co 1s. albo.. odrazu po wejsciu na region. Lub aby był leczony non stop. Żeby nie spadał głód itd. Poprosiłbym jak najszybciej
 7. Keezy

  Palenie się.

  *Poprawka, jednak dziala, lecz jestem debilem i dalem zamiast allow to deny :C ~DO ZAMKNIĘCIA!
 8. Keezy

  Palenie się.

  nie dziala ;c Dalej zabiera serca gdy wchodze do lawy, ognia, i sie topie.
 9. Keezy

  Palenie się.

  Jak zrobić, aby: załóżmy jest region spawn ( World Guard ) i nie chcę aby ludzie się palili od lawy, ognia itp. I aby nie mogli się utopić w wodzie w danym regionie. Ktoś wie jaka to flaga? ( Odrazu z komenda /rg flag spawn (flaga) deny/allow ) proszę jak najszybciej! :c
 10. Keezy

  Kosmos

  Tak dzięki za skrypt lecz... nie wspomniałem nic o komendzie ;p Czy dało by sie to przerobić na coś w stylu on jump: trigger: ... ? Oraz jakie dodatki to wymaga ponieważ na chwilę obecną mam przygotowany tylko sam plugin SKRIPT
 11. Keezy

  Kosmos

  Potrzebuję... Skryptu/pluginu na takie wysokie skakanie jak w kosmosie / księżycu ( na jak najszybciej ) Serwer jest na 1.15.2 Szczegóły: Chodzi o to że jak gracz podskoczy, to podskakuje na np. 2 kratki i tak powoli opada.
 12. tak, tylko skryptowe się nie pokazują.
 13. No własnie mam taki problem że mi nie pokazuje... ani jednej komendy... przykładowa komenda dzien: command /dzien: permission: crafttube.pogoda permission message: &9&lCraft&3&lTube &8» &cNie masz permisji do tej komendy trigger: execute console command "day" send "&9&lCraft&3&lTube &8» &aUstawiłeś &e&lDZIEŃ&a!" nie można jej ani wytabować w /(tab) tylko na 1.15.2 pokazuje sie na czerwono, a jak już ją wpisze to normalnie działa..
 14. nie, żadnych problemów nie mam piszę skrypty bez błędów na chwilę obecną, ale chcę jakąś linijkę tekstu ( jeżeli coś takiego jest ) aby ta komenda była pokazywana na auto podpowiedziach.
 15. Nie myl restartu z reloadem, reload tylko reloaduje pluginy i skrypty. A /restart uruchamia go ponownie oraz reloaduje wszystkie pluginy i skrypty. ( przydaje Ci się jeżeli nie chcesz czekać aż server się zastopuje /stop ) i to kickall jest praktycznie nie potrzebne jeżeli zamienisz to na /restart
 16. Może źle wytabowane? spróbuj tak: command /incognito: trigger: send player title "&9&lIncognito" with subtitle "&a&k&l23456789" execute console command "nte player %player% prefix &f&k123456789" Lub nie masz pluginu od komendy nte ( nie wiem jaki to ) Edit. lub pokaż jakie błędy Ci wyskakują po załadowaniu skryptu.
 17. Można jakoś dodać komendę do obsługiwanych aby można ją było WYTABOWAĆ ( kto gra/grał na 1.15.2 ten wie... ) Jeżeli ktoś wie to pls, podajcie jakąś linijkę tekstu, oraz plugin którego to wymaga bo nie wszystkie mam. Tak aby dało się wytabować, niektórzy będą wiedzieli oco Chodzi po screenshocie:
 18. Faktycznie... Nie zapisałem pliku więc się nie zapisało ;c EDIT. A to? link No i po problemie, lecz... pojawil się nowy problem... link Db dzięki, daje repika wszystko smiga // do zamknięcia Wyjasnione
 19. Ta, lecz wywala errory ponieważ plg. są na 1.11- ( TuSke i skUtilites ) Ale zara resetne serwer zobaczy się czy będzie działać. No i są... 2 errorsy :C (link)
 20. Dzięki za chwile wgram i sprawdze czy działa
 21. Cześć! Szukam skryptu na statystyki w gui: Czyli m.in: Gdy gracz wpisze komendę załóżmy... /staty to w gui, pokazuje mu się: Ilość wykopanego Stone'a ( w 2 miejscu ) Ilość zebranego drewna ( w 4 miejscu ) Ilość zgonów ( w 6 miejscu ) oraz Ilość wykopanych rud, ( ogółem ) ( w 8 miejscu w gui ) ( Węgiel, Żelazo, Redstone, Złoto, Diamenty, Quartz, Szmaragdy ) P.s Jeżeli można to szybciej trochę mi zależy na czasie Oraz aby całość wyglądała jakoś tak: Oraz zamiast napisu "Skrzynia" aby był napis Statystyki STATYSTYKI
 22. Cześć! Poszukuję skryptu na mój serwer mc, dokładniej Survival z Questami, miałby ktoś chwilkę aby napisać? Najlepiej gdyby questy były w GUI ale może też być na chacie. EDIT. Serwer jest na 1.15 Min: Wykop 3 żelaza, lore: nagroda 10$ Wykop 10 Diamentów, lore: Nagroda 50$. Pozdrawiam i czekam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...