Skocz do zawartości

Keezy

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Keezy

 • Tytuł
  Początkujący I
 • Urodziny 28.03.2020 (0.378814970 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Nick w MC
  Sh4dowekYT

Metody kontaktu

 • Discord
  Sh4dowek#2203

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Keezy

  Linki

  thx dziala
 2. Keezy

  Linki

  no ta wiem o takiej opcji, lecz nie da się tego w skrypcie napisać jakoś?
 3. Keezy

  Linki

  Czy pomógłby ktoś? Chciałbym do automsg ( własny skrypt ) Dodać aby było coś w stylu: &aWbijaj na discorda! &8[link] aby zamiast tego [link] było odnośnik do strony/komendy itd. Na przykładzie Hypixela: ( p.s jeżeli można to jakie to dodatki do skrypta )
 4. witam... dziś kolejne pytanko... Jak zrobić ( flaga w WorldGuard ) aby gracz był leczony z głodu i z życia co 1s. albo.. odrazu po wejsciu na region. Lub aby był leczony non stop. Żeby nie spadał głód itd. Poprosiłbym jak najszybciej
 5. Keezy

  Palenie się.

  *Poprawka, jednak dziala, lecz jestem debilem i dalem zamiast allow to deny :C ~DO ZAMKNIĘCIA!
 6. Keezy

  Palenie się.

  nie dziala ;c Dalej zabiera serca gdy wchodze do lawy, ognia, i sie topie.
 7. Jak zrobić, aby: załóżmy jest region spawn ( World Guard ) i nie chcę aby ludzie się palili od lawy, ognia itp. I aby nie mogli się utopić w wodzie w danym regionie. Ktoś wie jaka to flaga? ( Odrazu z komenda /rg flag spawn (flaga) deny/allow ) proszę jak najszybciej! :c
 8. Keezy

  Kosmos

  Tak dzięki za skrypt lecz... nie wspomniałem nic o komendzie ;p Czy dało by sie to przerobić na coś w stylu on jump: trigger: ... ? Oraz jakie dodatki to wymaga ponieważ na chwilę obecną mam przygotowany tylko sam plugin SKRIPT
 9. Keezy

  Kosmos

  Potrzebuję... Skryptu/pluginu na takie wysokie skakanie jak w kosmosie / księżycu ( na jak najszybciej ) Serwer jest na 1.15.2 Szczegóły: Chodzi o to że jak gracz podskoczy, to podskakuje na np. 2 kratki i tak powoli opada.
 10. Keezy

  Pomoc z wytabowaniem.

  tak, tylko skryptowe się nie pokazują.
 11. Keezy

  Pomoc z wytabowaniem.

  No własnie mam taki problem że mi nie pokazuje... ani jednej komendy... przykładowa komenda dzien: command /dzien: permission: crafttube.pogoda permission message: &9&lCraft&3&lTube &8» &cNie masz permisji do tej komendy trigger: execute console command "day" send "&9&lCraft&3&lTube &8» &aUstawiłeś &e&lDZIEŃ&a!" nie można jej ani wytabować w /(tab) tylko na 1.15.2 pokazuje sie na czerwono, a jak już ją wpisze to normalnie działa..
 12. Keezy

  Pomoc z wytabowaniem.

  nie, żadnych problemów nie mam piszę skrypty bez błędów na chwilę obecną, ale chcę jakąś linijkę tekstu ( jeżeli coś takiego jest ) aby ta komenda była pokazywana na auto podpowiedziach.
 13. Keezy

  SbRestart - Skrypt na restart

  Nie myl restartu z reloadem, reload tylko reloaduje pluginy i skrypty. A /restart uruchamia go ponownie oraz reloaduje wszystkie pluginy i skrypty. ( przydaje Ci się jeżeli nie chcesz czekać aż server się zastopuje /stop ) i to kickall jest praktycznie nie potrzebne jeżeli zamienisz to na /restart
 14. Keezy

  [POPRAWCIE] Incognito

  Może źle wytabowane? spróbuj tak: command /incognito: trigger: send player title "&9&lIncognito" with subtitle "&a&k&l23456789" execute console command "nte player %player% prefix &f&k123456789" Lub nie masz pluginu od komendy nte ( nie wiem jaki to ) Edit. lub pokaż jakie błędy Ci wyskakują po załadowaniu skryptu.
 15. Można jakoś dodać komendę do obsługiwanych aby można ją było WYTABOWAĆ ( kto gra/grał na 1.15.2 ten wie... ) Jeżeli ktoś wie to pls, podajcie jakąś linijkę tekstu, oraz plugin którego to wymaga bo nie wszystkie mam. Tak aby dało się wytabować, niektórzy będą wiedzieli oco Chodzi po screenshocie:
×