Skocz do zawartości

Vanagandr

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Vanagandr

 • Tytuł
  Świeżak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Eh.. Syntax skelletta się zmienił i musiałem zrobić paste schematic "statek" at {loc} and without air true zamiast paste schematic "ship1" at {loc} without air Do zamknięcia.
 2. Cześć, Potrzebuje skryptu, który wklei schemat bez powietrza Zainstalowałem biblioteki: -PirateSK, paste schematic śmiga, natomiast nie ma opcji bez lub z powietrzem oraz gryzie się z SKStuff (jakoś tam z worldguardem) -SKStuff, nie wykrywa paste schematic -Skellet, nie wykrywa paste schematic (ustawiłem worldedit w configu na true) -Skellet-legacy, nie wykrywa paste schematic -SharpSK, nie wykrywa paste schematic Do wszystkich bibliotek daje Can't understand this condition/effect: paste schematic Co robić?
 3. Działa, dzięki wielkie.
 4. No właśnie, nie działa Jak to podpiąć pod komendę? on chat: if {Chat::*} contains player: cancel event command /deaf <text>: trigger: if arg 1 is set: if {Chat::*} is set: send "You enabled %arg-1%'s chat" delete {Chat::*} else: set {Chat::*} to true send "You disabled %arg-1%'s chat" Chciałem, że po użyciu /deaf wygłusza gracza z możliwości odbierania wiadomości od innych graczy.
 5. Cześć, potrzebuję skrypt, który po wpisaniu komendy /deaf <player> będzie ukrywało wszystkie wiadomości innych graczy. Próbowałem robić coś z add arg 1 to {ch::*} i potem on chat: loop-players where {ch::*} is "OFF" ale nie doszedłem do skutku. Fajnie jeżeli byłoby bez loop all players, bo nie chciałbym lagów. Dzięki z góry
×