Skocz do zawartości

kacpicygan123

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kacpicygan123

 • Tytuł
  Początkujący I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  dffdfd
 • Nick w MC
  Semiron

Ostatnie wizyty

123 wyświetleń profilu
 1. kacpicygan123

  Particles - jak używać?

  Filmik ukazujący działanie takowej kuli:
 2. kacpicygan123

  Particles - jak używać?

  Dzień dobry! Zauważyłem, iż istnieje pewien plugin, który pozwala robić całe napisy za pomocą particles (efekty cząsteczek). Jak się do tego zabrać? Chcę zrobić czar podobny do czaru w MMORPG'ach, zwany kulą ognia i chcę wykorzystać do tego particles, gdyż ładniej to wygląda. Niestety nie wiem, jak to zrobić, tzn., żeby "pocisk" leciał w którąś stronę, reagował na zderzenie z celem, itp.
 3. kacpicygan123

  Ciało gracza w skript?

  Dobrze, a jest sposób usunięcia tego ciała?
 4. kacpicygan123

  Ciało gracza w skript?

  Witam! Pewnego razu wszedłem na serwer hypixel.net, gdzie zauważyłem tryb, na którym to morderca miał zabić resztę graczy sztyletem. Przy zabójstwie, pojawiał się efekt, jakoby gracz pozostawił ciało, tzn. nie znikał w powietrzu w obłoku białych particlesów, gdy zginie, lecz widać jego ciało leżące na ziemi. Da się taki efekt uzyskać w skripcie?
 5. kacpicygan123

  Pvp na komende

  Może to?
 6. kacpicygan123

  Brak możliwości zamienienia tekstu zmiennej.

  Dziękuję, o to mi chodziło.
 7. kacpicygan123

  Brak możliwości zamienienia tekstu zmiennej.

  Zamykam temat, <none> nie jest możliwe do zamiany.
 8. kacpicygan123

  Skrypt błędnie odczytuje zawartość zmiennej

  Nadal ten sam błąd. Kod: command /banuj [<offlineplayer=%player%>] [<integer>] [<text>]: trigger: if offlineplayer-argument is set: if argument 2 is set: if argument 3 is set: if offlineplayer-argument is not player: if {lista::*} does not contains offlineplayer-argument: set {czekanie::%offlineplayer-argument%} to integer-argument set {ban.%offlineplayer-argument%} to true send "&aGracz &c%offlineplayer-argument%&a zostal zbanowany na czas &7%integer-argument% minutes&a za &c%argument 3%&a." to player set {powod.%offlineplayer-argument%} to argument 3 add offlineplayer-argument to {lista::*} wait 1 tick kick offlineplayer-argument due to "&a&lJestes zbanowany!&a&lCzas bana: &r&7%{czekanie::%offlineplayer-argument%}% minutes||&a&lPowod bana: &r&c%{powod.%offlineplayer-argument%}%" broadcast "&aGracz %offlineplayer-argument% zostal zbanowany!" else: send "&aTen gracz jest juz zbanowany!" to player else: send "&aNie mozesz zbanowac siebie!" to player else: send "&cPrzyklad: &a/banuj &7[Gracz] [Czas](w minutach) [Powod]." else: send "&cPrzyklad: &a/banuj &7[Gracz] [Czas](w minutach) [Powod]." else: send "&cPrzyklad: &a/banuj &7[Gracz] [Czas](w minutach) [Powod]."
 9. Witam! Od pewnego czasu kombinuję nad skryptem na banowanie. Mam kolejny problem. Mam taki skrypt: command /banuj [<offlineplayer=%player%>] [<integer>] [<text>]: trigger: if offlineplayer-argument is set: if argument 2 is set: if argument 3 is set: if offlineplayer-argument is not player: if offlineplayer-argument is not in {lista::*}: set {czekanie::%offlineplayer-argument%} to integer-argument set {ban.%offlineplayer-argument%} to true send "&aGracz &c%offlineplayer-argument%&a zostal zbanowany na czas &7%integer-argument% minutes&a za &c%argument 3%&a." to player set {powod.%offlineplayer-argument%} to argument 3 add offlineplayer-argument to {lista::*} wait 1 tick kick offlineplayer-argument due to "&a&lJestes zbanowany!&a&lCzas bana: &r&7%{czekanie::%offlineplayer-argument%}% minutes||&a&lPowod bana: &r&c%{powod.%offlineplayer-argument%}%" broadcast "&aGracz %offlineplayer-argument% zostal zbanowany!" else: send "&aTen gracz jest juz zbanowany!" to player else: send "&aNie mozesz zbanowac siebie!" to player else: send "&cPrzyklad: &a/banuj &7[Gracz] [Czas](w minutach) [Powod]." else: send "&cPrzyklad: &a/banuj &7[Gracz] [Czas](w minutach) [Powod]." else: send "&cPrzyklad: &a/banuj &7[Gracz] [Czas](w minutach) [Powod]." Mam problem konkretnie z tą linijką: if offlineplayer-argument is not in {lista::*} Mój problem jest taki, że po prawidłowym wpisaniu komendy, niezależnie od tego, co wpiszę w miejsce 1 argumentu, zawsze wypisuje mi "Ten gracz jest już zbanowany!" Nawet jeśli gracz nie znajduje się w zmiennej {lista::*}, to i tak otrzymuję tę wiadomość. Czemu?
 10. kacpicygan123

  Brak możliwości zamienienia tekstu zmiennej.

  Działa, lecz wciąż pojawia się przeklęte "<none>", gdy wpiszę komendę. Kod wygląda tak: command /zbanowani: trigger: loop {lista::*}: set {_n} to (loop-index parsed as integer) replace all "<none>" with "Brak" in {lista::%{_n}%} send "%{lista::*}%" to player Próbowałem również command /zbanowani: trigger: loop {lista::*}: set {_n} to (loop-index parsed as integer) replace all "<none>" with "Brak" in {lista::%{_n}%} send "%{lista::%{_n}%}%" to player
 11. kacpicygan123

  Brak możliwości zamienienia tekstu zmiennej.

  Teraz mam taki problem, że jak zrobię to, co napisałeś (kod nie wyrzuca już błędu), to teraz dzieje się tak, że po skleceniu takiego kodu: command /zbanowani: trigger: loop {lista::*}: set {_n} to (loop-index parsed as integer) replace all "<none>" with "Brak" in {lista::%{_n}%} send "%{lista::*)%" to player Nic się nie wyświetla po wpisaniu komendy.
 12. kacpicygan123

  Brak możliwości przejścia z jednej linii w drugą

  Och, działa xD. Dziękuję
 13. kacpicygan123

  Brak możliwości zamienienia tekstu zmiennej.

  Nie działa, komunikat błędu to: replace all "<none>" with "Brak" is not an entity type.
 14. Witam. Niedawno tworzyłem sobie skrypt na bany i doszedłem do takiego momentu, gdzie chcę wyświetlić listę zbanowanych. Chcąc zabezpieczyć się przed niechcianyn "<none>" w wypadku braku zbanowanych, zrobiłem to tak: command /zbanowani: trigger: replace all "<none>" with "Brak" in {lista::*} send "&aLista zbanowanych: %{lista::*}%" to player I dostaję error "replace all "<none>" with "<Brak>" in <...>" can only accept a single text, not more.
 15. Witam! Chciałem w skrypcie otrzymać efekt taki, jak po wciśnięciu kombinacji klawiszy Shift + Enter w notatniku, w wiadomości kickującej, jednak nie wiem, jak to zrobić. O to chodzi: kick player due to "&a&lJestes zbanowany!||&a&lCzas bana: &r&7%{czekanie::%player%}% minutes || &a&lPowod bana: &r&c%{powod.%player%}%" Próbowałem zastosować || i %nl%, jednak nie działa. Wersja 1.10.
×