Skocz do zawartości

Toori6666

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Toori6666

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. Witam, mam pytanie, czy ogólnie jest taki plugin, który umożliwiłby kick oraz piorun w miejsce śmierci gracza? Skrypty z jakimi się spotykałem używały komendy kick, lecz ona wyraźnie pokazuje na chacie, że "Gracz xxx został wyrzucony za: Śmierć" a chciałbym bardziej to zatuszować, aby nie pokazywała się żadna wiadomosc na chacie.
 2. Licze na fixa jednak ;)) Uzbroje się w cierpliwosc.
 3. 1.8.8 skript wersja najnowsza, skquery 4.1.1
 4. Witam, nie jestem pewien dlaczego, ale skrypt mi nie dziala, mam na mysli komendy.
 5. Tak, SLIME_BALL SLIME BALL GUNPOWDER GUN_POWDER
 6. Toori6666

  Sejf

  Dziekuje!!!!!
 7. Próbowałem wielu sposobów na rhDropie żeby jakoś wpisac tego Slime Balla, ale no nic nie wychodzilo wiec po prostu sie poddalem, mam najnowsza wersje skripta. Mógłbyś podać nazwe poprawna? Wujek nic nie wyszukuje o nazwie "Godplay drop". Mam na mysli to, ze wyszukuje tylko serwer Godplay, a nie jego plugin/skrypt na drop
 8. Witam, mam pytanie, moglibyście mi przedstawić najlepszy skrypt/plugin na drop ze stone. Moje wymagania to chyba tylko to, żeby była możliwość nadania turbodropu dla gracza, oraz to, żeby plugin/skrypt miał możliwość konfiguracji. Widziałem i używałem kilku pluginów i skryptów ale żaden mi nie odpowiadał. rhDrop- miał bugi (nie mogłem wstawić pewnych rzeczy do dropu, ponieważ wyskakiwał error, np przy dodawaniu SLIMEBALL, bądź GUNPOWDER) bnnyDrop- nie działa na tą wersje skripta jaką posiadam (nie mogę jej zmienić, ponieważ kilka skryptów, mój must have dzialaja na najnowszej wersji. mh-Drop- nie ma możliwości Turbo Dropu Wymieniłem tylko kilka, spośród tych, które używałem, proszę o zrozumienie i przedstawienie mi NAJLEPSZYCH waszym zdaniem. Z góry dziękuję.
 9. Toori6666

  Sejf

  Witam, mam prośbę, a mianowicie błagam, aby ktoś napisałby mi w pełni działający skrypt na sejfy. Jak on ma działać? Kazdy gracz na starcie dostawałby sejf, a np. łom do niego (którym można otworzyć kogoś sejf) można kupić, np. komendą /lom kup. Przy zakupie lomu, moglaby być wiadomość na chacie w stylu Gracz (nick) zakupił lom (x10 np), każdy sejf ma swoje ID oraz nazwe właściciela w lore. Sejf moze otworzyć TYLKO własicicel, chyba ze ktoś posiada łom. Sejfy mają być w stylu skrzyni, tylko mozna je otwierac klikając ppm (nie trzeba stawiać, tylko wystarczy trzymać w dłoni), sejfu nie mozna postawić.
 10. Witam, mógłby mi ktoś pomóc? Mam na myśli to, że po kliknięciu w gui w minecraftcie i zakupieniu większego enderchesta nic się nie zwiększa. Co jest tutaj nie tak? Po zakupie enderchest kupującego powinien być większy, lecz nic się nie dzieje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...