Skocz do zawartości

Szeba

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Szeba

 • Tytuł
  Świeżak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cześć Mam pytanie odnoście 'topki' najlepszych graczy. Posiadam plugin na UHC Meetup, dokładnie ten: https://www.mc-market.org/resources/7728/ i nie mam pojęcia jak ustawić tam listę najlepszych graczy pod względem zabójstw oraz wygranych. W pluginie jest placeholderapi, lecz nie umiem się tym obsługiwać, jeżeli ktoś wie jak to zrobić i czy w ogóle da się to zrobić to bardzo bym prosił o pomoc, dzięki. Jeżeli czegoś nie rozumiesz w tym co napisałem, proszę napisz.
 2. Cześć. Poszukuję pluginu lub skriptu, który teleportuje graczy o promieniu 5 kratek od stone_button w losowe kordynaty (od 200 do 500 xyz), po teleportacje gracz otrzymuje itemy w eq oraz zbroję na sobie. Aby teleportacje działała należy postawić blok dźwiekowy (noteblock), a na tym bloku przycisk (stone_button) Czyli: 1. Klikamy w kamienny przycisk, który jest na bloku dźwiękowym, (id: kamienny przycisk 77, blok dźwiękowy 25) 2. Teleportuje wszystkich graczy, którzy są w promieniu 5 kratek w losowe kordynaty od minimalnie 50 XZ i maksymalnie 300 XZ, graczy ma teleportować na blok, nie w powietrze, 3. Po teleportacji gracze nie mogą się bić przez 2 sekundy, 4.Gracze otrzymują na sobie całą żelazną zbroję z enchantami: protection 4 i unbreaking 3 i w ekwipunku żelazny miecz sharpness 4 fire aspect 1, enchantowane złote jabłko (kox 322:1) oraz zwykłe złote jabłko (refil 322:0) Bardzo dziękuje osobie, która to napisze lub znajdzie taki plugin / skript. Pozdrawiam, cześć W razie nie jasności proszę pisać.
 3. Szeba

  Osłabienie koxa

  [15:56:42 ERROR]: [Skript] can't understand this event: 'on ?consume' (Kox.sk, line 1: on ?consume:')
 4. Cześć Potrzebuję skriptu, który zmniejsza sekundy efektów tzw. koxa (złotego jabłka enchantowanego) Czyli jeżeli zjemy koxa, otrzymujemy wszystkie efekty o połowę sekund krócej. (np. domyślna regeneracja to 30 sekund, potrzebuje zmniejszenia do 15 sekund i tak z pozostałymi efektami)
×