Skocz do zawartości

Szeba

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Szeba

 • Tytuł
  Początkujący I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. [ERROR] [Skript] 'burn time' is not a number (Piece.sk, line 3: set burn time of event-block to 100 ticks')
 2. Po postawieniu pieca i włożenia do niego obojętnie jakiego przedmiotu (typu rudy, mięso itd.) piec przepala o 50% szybciej niż zwyczajnie, jeżeli jest to możliwe to prosiłbym o kod. Dzięki
 3. Potrzebuje skriptu, po wykopaniu stone jest dźwięk (obojętnie jaki na ten moment) i czy do tego skriptu jest potrzebny jakiś plugin?
 4. Cześć. Szukam pluginu lub skriptu na dźwięki po wykonaniu danej czynności, chodzi mi tu głównie o: zniszczenie stone, zjedzenie czerwonego jabłka oraz złotego, po zabiciu gracza, po zgonie oraz po kliknięciu w cokolwiek w ekwipunku. Wolałbym bardziej plugin, ale nie widzę przeszkody też w skripcie lub nawet łącznie plugin oraz skript, prosiłbym o pomoc. Z góry bardzo dziękuje każdemu
 5. Szeba

  Wypadanie bloków

  [ERROR] [Skript] 'diorite or andesite or granite' is not an item type (Drop.sk, line 59: on mine of diorite or andesite or granite:')
 6. Szeba

  Wypadanie bloków

  Chcę taki skrypt, zdaje sobie sprawę, że to jest banalnie proste pewnie, ale nigdy się nie uczyłem pisać skryptów
 7. Gdy kopiemy diorite, andesite, granite nie wypada nic
 8. Dziękuje bardzo, działa ;D
 9. [ERROR] [Skript] indentation error: expected 1 tab, but found 2 tabs (Drop.sk, line 52: if player doesn't have 384 cobblestone:') [ERROR] [Skript] indentation error: expected 1 tab, but found 3 tabs (Drop.sk, line 53: drop cobblestone at player') [ERROR] [Skript] indentation error: expected 1 tab, but found 3 tabs (Drop.sk, line 54: stop')
 10. Cześć, potrzebuje skriptu, dzięki któremu gracze mogą mieć maksymalnie 6 staków cobblestone w ekwipunku, czyli dokładniej 384 cobblestone. Gdy będą posiadać 6 staków cobla w eq, cobblestone przestaje wypadać.
 11. Cześć Mam pytanie odnoście 'topki' najlepszych graczy. Posiadam plugin na UHC Meetup, dokładnie ten: https://www.mc-market.org/resources/7728/ i nie mam pojęcia jak ustawić tam listę najlepszych graczy pod względem zabójstw oraz wygranych. W pluginie jest placeholderapi, lecz nie umiem się tym obsługiwać, jeżeli ktoś wie jak to zrobić i czy w ogóle da się to zrobić to bardzo bym prosił o pomoc, dzięki. Jeżeli czegoś nie rozumiesz w tym co napisałem, proszę napisz.
 12. Cześć. Poszukuję pluginu lub skriptu, który teleportuje graczy o promieniu 5 kratek od stone_button w losowe kordynaty (od 200 do 500 xyz), po teleportacje gracz otrzymuje itemy w eq oraz zbroję na sobie. Aby teleportacje działała należy postawić blok dźwiekowy (noteblock), a na tym bloku przycisk (stone_button) Czyli: 1. Klikamy w kamienny przycisk, który jest na bloku dźwiękowym, (id: kamienny przycisk 77, blok dźwiękowy 25) 2. Teleportuje wszystkich graczy, którzy są w promieniu 5 kratek w losowe kordynaty od minimalnie 50 XZ i maksymalnie 300 XZ, graczy ma teleportować na blok, nie w powietrze, 3. Po teleportacji gracze nie mogą się bić przez 2 sekundy, 4.Gracze otrzymują na sobie całą żelazną zbroję z enchantami: protection 4 i unbreaking 3 i w ekwipunku żelazny miecz sharpness 4 fire aspect 1, enchantowane złote jabłko (kox 322:1) oraz zwykłe złote jabłko (refil 322:0) Bardzo dziękuje osobie, która to napisze lub znajdzie taki plugin / skript. Pozdrawiam, cześć W razie nie jasności proszę pisać.
 13. Szeba

  Osłabienie koxa

  [15:56:42 ERROR]: [Skript] can't understand this event: 'on ?consume' (Kox.sk, line 1: on ?consume:')
 14. Cześć Potrzebuję skriptu, który zmniejsza sekundy efektów tzw. koxa (złotego jabłka enchantowanego) Czyli jeżeli zjemy koxa, otrzymujemy wszystkie efekty o połowę sekund krócej. (np. domyślna regeneracja to 30 sekund, potrzebuje zmniejszenia do 15 sekund i tak z pozostałymi efektami)
×