Skocz do zawartości

MjutLajf

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Co to za dodatek lub komenda, która: Takie jakby "żywe" armorstandy (stojaki na zbroję) z rękoma i ustawione w pozycji, w której chcemy np. siedzi na schodku, stoi, jest trochę w bok, schylony itp. Dodatkowo nad armorstandem jest nick gracza. Chciałbym mieć taki dodatek na swój serwer jako przedstawienie administracji.
  2. Cześć poszukuję skrzyptów lub pluginów opisane poniżej: 1. Plugin lub skrypt, który daje graczom klucze za granie na serwerze (jakieś osiągnięcia) i są one do odebrania u villagera - Klucznika. Ilość kluczy zależy od rangi. Kluczem można otworzyć skrzynkę taka jak na dole i mogą z niej wypadać itemy które się ustawi 2. Plugin lub skrypt pozwalający na granie muzyki na spawnie, którą się wybierze w MENU. Muzykę muszą słyszeć wszyscy gracze. I można dodać własną muzykę plikiem .nbs 3. Plugin lub skrypt który wyświetla z boku: NAZWE SERWERA Godzinę Datę Nick gracza ilość $$ Ilość Kluczy I JEŚLI MOŻECIE TO NAPISZCIE JAKIEŚ LINKI DO FAJNYCH SKRYPTÓW LUB PLUGINÓW, KTÓRE UROZMAICIŁY BY WYGLĄD SERWERA NP. MEBLE, DODATKI, EFEKTY, PETY, SKRZYDŁA ITP
  3. Cześć! Jak w temacie poszukuję skryptu, który: Będzie automatycznie mutował na 10 minut z powodem złamanie regulaminu za: wszelkie reklamy np z końcówką pl, net, com przekleństwa Będzie pokazywała się informacja adminowi Jakiś serwer >> Gracz: jakisgracz Jakiś serwer >> treść : /msg jakisgracz zapraszam na jakistamserwer.pl! Jakisgracz został wyciszony na 10 minut przez CONSOLE za Złamanie regulaminu Ktoś zna taki skrypt? Który mutuje z automatu? I pokazuje informację tylko adminowi? Jeśli nie da się napisać/znaleźć takiego skryptu to prosiłbym, który gwiazdkował by zablokowane wyrazy oraz reklamy, które w niego wpiszę.
×