Skocz do zawartości

MjutLajf

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O MjutLajf

 • Tytuł
  Świeżak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam, szukam skryptu do komunikacji miejskiej. Komunikacja miejska to tramwaje, pociągi, autobusy i taxi akurat na tym serwerze. Chodzi mi o kucanie (SHIFT) na przystanku autobusowym/kolejowym/tramwajowym i wybieranie przystanku. Każdy przystanek dla różnych środków komunikacji byłby inny oraz ceny inne, załóżmy że utworze przystanek tramwajowy "Rynek" i opłata za przejazd będzie wynosiła 4$ Zaś za przejazd autobusem będzie wynosiła 5$. Fajnie jakby ten skrypt przenosił do autobusu/tramwaju i zaraz potem na przystanek.
 2. Hej, czy jest gdzieś (jeśli nie to czy mógłby ktoś napisać) program, który: Sprawdza obecność administratorów na serwerze Dodaje notatki Dodaje oceny zachowania Dodaje uwagi Tworzy osobne "konta" dla administratorów (np. chciałbym wpisać któremuś nieobecność) Dodaje zasługi/osiągnięcia Dodaje określone rangi (Support, KidMod, Moderator, Admin, Root itp.) oraz przypisuje ręcznie do danej osoby Tworzy właśnie te konta poprzez: wpisanie nicku, daty dołączenia do administracji, jakiś obrazek, wiek Po prostu takie narzędzie administratorskie do kontrolowania swojej administracji, aby była efektywniejsza
 3. Co to za dodatek lub komenda, która: Takie jakby "żywe" armorstandy (stojaki na zbroję) z rękoma i ustawione w pozycji, w której chcemy np. siedzi na schodku, stoi, jest trochę w bok, schylony itp. Dodatkowo nad armorstandem jest nick gracza. Chciałbym mieć taki dodatek na swój serwer jako przedstawienie administracji.
 4. Cześć poszukuję skrzyptów lub pluginów opisane poniżej: 1. Plugin lub skrypt, który daje graczom klucze za granie na serwerze (jakieś osiągnięcia) i są one do odebrania u villagera - Klucznika. Ilość kluczy zależy od rangi. Kluczem można otworzyć skrzynkę taka jak na dole i mogą z niej wypadać itemy które się ustawi 2. Plugin lub skrypt pozwalający na granie muzyki na spawnie, którą się wybierze w MENU. Muzykę muszą słyszeć wszyscy gracze. I można dodać własną muzykę plikiem .nbs 3. Plugin lub skrypt który wyświetla z boku: NAZWE SERWERA Godzinę Datę Nick gracza ilość $$ Ilość Kluczy I JEŚLI MOŻECIE TO NAPISZCIE JAKIEŚ LINKI DO FAJNYCH SKRYPTÓW LUB PLUGINÓW, KTÓRE UROZMAICIŁY BY WYGLĄD SERWERA NP. MEBLE, DODATKI, EFEKTY, PETY, SKRZYDŁA ITP
 5. Cześć! Jak w temacie poszukuję skryptu, który: Będzie automatycznie mutował na 10 minut z powodem złamanie regulaminu za: wszelkie reklamy np z końcówką pl, net, com przekleństwa Będzie pokazywała się informacja adminowi Jakiś serwer >> Gracz: jakisgracz Jakiś serwer >> treść : /msg jakisgracz zapraszam na jakistamserwer.pl! Jakisgracz został wyciszony na 10 minut przez CONSOLE za Złamanie regulaminu Ktoś zna taki skrypt? Który mutuje z automatu? I pokazuje informację tylko adminowi? Jeśli nie da się napisać/znaleźć takiego skryptu to prosiłbym, który gwiazdkował by zablokowane wyrazy oraz reklamy, które w niego wpiszę.
×