Skocz do zawartości

MjutLajf

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia MjutLajf

Świeżak

Świeżak (1/13)

1

Reputacja

 1. MjutLajf

  Mapa

  Witam Mam pytanie odnośnie przenoszenia map z serwera na serwer Z góry zaznaczam, że są to mapy graficzne, czyli: Nie wiem w jaki sposób przenieść z mojego serwera na inny już zmodyfikowaną mape (czyli która ma już własny obrazek) Zależałoby mi, żeby przenieść kilka map na inny serwer minecraft (nie mój) na tryb Creative Do przeniesienia grafiki z internetu do minecrafta używam pluginu ImageOnMap i chodzi mi o to, żeby tą mape przenieść na inny serwer minecraft, który niestety nie ma takiego pluginu. Jest na to jakiś sposób? Jakiś mod? Zapisywanie paska?
 2. MjutLajf

  Mechanizm

  Witam Poszukuje mechanizmu do zegara, który by odliczał 30 minut do nowego roku. Może być wsm ze wszystkiego, z kamieni, lamp itp. Chodzj mi o to, aby dokładnie 30 minut przed północą włączyć ten mechanizm i by odliczał do nowego roku. Jakieś propozycje/linki do takiego mechanizmu?
 3. Witam Poszukuję skryptu na chat tylko dla administracji, jakie funkcje by spełniał? Dodawanie określonych osób (np. w skrypcie) używanie komendy /ach <tekst> Format wiadomości [NazwaChatu] {NICK} >> {TREŚĆ} I to w sumie wszystko
 4. Witam, posiadam plugin ChatControl (https://www.spigotmc.org/resources/chatcontrol%E2%84%A2-the-ultimate-chat-plugin-500-000-downloads-1-2-5-1-14-4.271/) ponieważ został mi polecony do pewnych czynności. Jednak nie potrafię go skonfigurować, aby te czynności istniały. O co mi dokładnie chodzi? 1. Wyświetlanie komunikatu tylko osobom z permisją o tym, że gracz przeklnął/zareklamował. Ogólnie chodzi mi o blokowanie słów/nazw, które sam wpiszę. Chciałbym, aby wyświetlał mi się komunikat tak jak niżej, jeżeli mam odpowiednią permisję. Serwer >> Zablokowano treść! Serwer >> Gracz: NickGracza Serwer >> Treść: /msg jakisgracz elo ku<tu wiadomo co>* Serwer >> jakisgracz został wyciszony na 10 minut przez CONSOLE za złamanie regulaminu serwera *Przekleństwa/reklamy/zablokowane treści by wykrywało wszędzie. Na chacie, na msg, na /m itp. po prostu na tych na których się da Ktoś wie jak to skonfigurować, aby wyświetlał się taki komunikat i aby automatycznie wyciszało na 10 minut za wyznaczone przeze mnie słowa?
 5. Witam, szukam skryptu do komunikacji miejskiej. Komunikacja miejska to tramwaje, pociągi, autobusy i taxi akurat na tym serwerze. Chodzi mi o kucanie (SHIFT) na przystanku autobusowym/kolejowym/tramwajowym i wybieranie przystanku. Każdy przystanek dla różnych środków komunikacji byłby inny oraz ceny inne, załóżmy że utworze przystanek tramwajowy "Rynek" i opłata za przejazd będzie wynosiła 4$ Zaś za przejazd autobusem będzie wynosiła 5$. Fajnie jakby ten skrypt przenosił do autobusu/tramwaju i zaraz potem na przystanek.
 6. Hej, czy jest gdzieś (jeśli nie to czy mógłby ktoś napisać) program, który: Sprawdza obecność administratorów na serwerze Dodaje notatki Dodaje oceny zachowania Dodaje uwagi Tworzy osobne "konta" dla administratorów (np. chciałbym wpisać któremuś nieobecność) Dodaje zasługi/osiągnięcia Dodaje określone rangi (Support, KidMod, Moderator, Admin, Root itp.) oraz przypisuje ręcznie do danej osoby Tworzy właśnie te konta poprzez: wpisanie nicku, daty dołączenia do administracji, jakiś obrazek, wiek Po prostu takie narzędzie administratorskie do kontrolowania swojej administracji, aby była efektywniejsza
 7. Co to za dodatek lub komenda, która: Takie jakby "żywe" armorstandy (stojaki na zbroję) z rękoma i ustawione w pozycji, w której chcemy np. siedzi na schodku, stoi, jest trochę w bok, schylony itp. Dodatkowo nad armorstandem jest nick gracza. Chciałbym mieć taki dodatek na swój serwer jako przedstawienie administracji.
 8. Cześć poszukuję skrzyptów lub pluginów opisane poniżej: 1. Plugin lub skrypt, który daje graczom klucze za granie na serwerze (jakieś osiągnięcia) i są one do odebrania u villagera - Klucznika. Ilość kluczy zależy od rangi. Kluczem można otworzyć skrzynkę taka jak na dole i mogą z niej wypadać itemy które się ustawi 2. Plugin lub skrypt pozwalający na granie muzyki na spawnie, którą się wybierze w MENU. Muzykę muszą słyszeć wszyscy gracze. I można dodać własną muzykę plikiem .nbs 3. Plugin lub skrypt który wyświetla z boku: NAZWE SERWERA Godzinę Datę Nick gracza ilość $$ Ilość Kluczy I JEŚLI MOŻECIE TO NAPISZCIE JAKIEŚ LINKI DO FAJNYCH SKRYPTÓW LUB PLUGINÓW, KTÓRE UROZMAICIŁY BY WYGLĄD SERWERA NP. MEBLE, DODATKI, EFEKTY, PETY, SKRZYDŁA ITP
 9. Cześć! Jak w temacie poszukuję skryptu, który: Będzie automatycznie mutował na 10 minut z powodem złamanie regulaminu za: wszelkie reklamy np z końcówką pl, net, com przekleństwa Będzie pokazywała się informacja adminowi Jakiś serwer >> Gracz: jakisgracz Jakiś serwer >> treść : /msg jakisgracz zapraszam na jakistamserwer.pl! Jakisgracz został wyciszony na 10 minut przez CONSOLE za Złamanie regulaminu Ktoś zna taki skrypt? Który mutuje z automatu? I pokazuje informację tylko adminowi? Jeśli nie da się napisać/znaleźć takiego skryptu to prosiłbym, który gwiazdkował by zablokowane wyrazy oraz reklamy, które w niego wpiszę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...