Skocz do zawartości

Smurfsky

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Smurfsky

Świeżak

Świeżak (1/13)

1

Reputacja

 1. @Rejszpat - jakiż to plugin (nazwa)?
 2. Jak uzyskać item o ilości, która ma wartość ujemną (przynajmniej -1)? Jest na to komenda czy coś w połączeniu z Commandblockiem?
 3. Info: Mam na sprzedaż konto premium Minecraft. Używane. Podaję wszystkie dane: email, pytania zabezpieczające, nick, hasło itd. Cena: 40 zł. Metoda zakupu i transakcja: Ty podajesz pierwszy(a). Paypal lub Paysafecard do wyboru. Osobiście preferuję Paypal. Kontakt: Wiadomość na PW. Odpowiadam w ciągu 24 godzin.
 4. Przed chwilą zainstalowałem Putty. Niestety aż tak "zaawansowany" nie jestem i nie wiem jak należałoby się połączyć z serwerem. Domyślam się, że w pole host-name należy wpisać adres IP, a w pole z portem, port i zaznaczyć SSH, ale co dalej? Moglibyście mi tu wytłumaczyć?
 5. Nie jestem pewny czy Putty będzie działać. Myślałem, że Putty jest do VPSów,a to hosting wspóldzielony? Naprawdę się da?
 6. Poszukuję programu na pulpit, który umożliwia połączenie się z konsolą serwera bez konieczności ciągłego wchodzenia na hosting i logowanie się na nim. Czy jest to w ogóle możliwe, bo wydaje mi się, że kiedyś takie coś widziałem. Hosting to hostandplay.pl jest to serwer dla mnie i mojego brata, ale weryfikacja dwuetapowa jest męcząca, poza tym wygoda... Czy ktoś może kojarzy nazwę tego programu, do tej pory przewertowałem już nawet czeluści angielskiego Internetu i nic poza programami do zarządzania serwerami na komputerze nie znalazłem. Mi chodzi o program (a głównie program do konsoli), dzięki którego zdalnie mogę korzystać z niej na pulpicie.
 7. Cześć! Jak wiemy, mamy różne unicode np. \u0104 daje nam: Ę, \u0105 daje nam Ą, za pomocą unicode możemy też kolorować wyrazy. Ale jak zamiast ciągłego używania spacji wyśrodkować dany tekst? Bo znak CENTRE LINE SYMBOL, nie wyśrodkowuje wyrazów, lecz dodaje jak sama nazwa mówi... symbol, który wygląda tak: ℄. Ja chcę wyśrodkować jakoś tekst, który ma kodowanie odpowiadające kategorii C/C++/Java source code. Ale nie mogę znaleźć konkretnej opcji prócz używania spacji (\u0020) co jest bardzo czasochłonne i nieprecyzyjne. Czy ktoś może mi pomóc, czy w ogóle istnieje taka opcja?
 8. Przepraszam za odkop, ale czy ta strona pokazuje jeszcze pluginy serwerów? Bo przetestowałem dosyć sporo w tym mój i mimo pozytywnego ustawienia query-plugins=true nie mogę zobaczyć pluginów?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...