Skocz do zawartości

NIERUBCA

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O NIERUBCA

 • Tytuł
  Początkujący I
 1. Okej, ale to już podsumowując zablokowałem w świecie lobby dostęp do kitów, ale w world już jest dostęp, ale już podglądu /kit nie będzie można usunąć? No bo po prostu chciałbym ogólnie żeby nigdzie nie był dostępny podgląd /kit, bo do tego mam komendę /kits która otwiera GUI i ogólnie o wiele ładniej wygląda wybór kitów. No ale jeśli zablokuję komendę /kit wszędzie to już /kit <nazwakitu> (polecenie wydawane przez GUI dla gracza) również nie będzie działał. Także ostatnie, finalne pytanie - czy da się zablokować komendę /kit, ale żeby działała komenda /kit <nazwakitu>?
 2. I właśnie jak napisać ten skrypt, że jeśli konsola wpisze komendę /kit gracz a gracz będzie na lobby to będzie cancel event?
 3. Znaczy nie o to mi chodziło, bo chodzi mi o to, żeby ogólnie /kit nie był dostępny nigdzie i nigdy, ale żeby już /kit gracz działał ale tylko na świecie "world" a na "lobby" nie
 4. Bo ja mam podział na światy a w nich multi inventory, czyli nie można przenosić itemów z jednego świata na drugi, i chcę, żeby na świecie "lobby" nie można było otrzymać zestawu. Tutaj skrypt który próbuję wykonać ale mi nie działa bo jest napisane, że nieprawidłowy event w pierwszej linijce: on console command "kit chestpvpgracz %player%": if player's world is "lobby": cancel event send "&cTen zestaw mozesz wykorzystac jedynie na danym trybie!"
 5. Jestem już bardzo blisko dzięki tobie bo już doszedłem do pewnego skryptu, tylko czy jest jakiś event w stylu "on console command"?
 6. Prawie było dobrze, tyle że ja mam kity w GUI i konsola nie wie, do jakiego gracza ma dotrzeć kit, ponieważ to GUI wykonuje opcję w Minecraftcie (jeśli zrozumiałeś) i konsola daje zestaw podmiotowi <none>, czyli nikomu
 7. Działa, no ale znowu wszystko co związane z /kit [...] nie działa
 8. Działa, lecz już kity nie działają
 9. Potrzebuję skrypt, który by ogólnie blokował komendy /kit i /kits (pokazujące listę kitów), ale żeby już dało się wpisać komendę /kit <nazwakitu>.
 10. Witam. Mam problem - jak zrobić, żeby gracze z jednego świata na drugi nie mogli przenosić itemów? Chodzi mi o to, że jak wyjdą ze świata 1 na świat 2, to tamte itemy ze świata 1 będą tylko na tym świecie, a jak przeniosą się na świat 2, to tych itemów już nie będą mieli (ale żeby było tak, że jak wrócą ponownie na świat 1, to tamte itemy które mieli powrócą im). Bardzo bym prosił o napisanie skryptu, lub podlinkowanie pluginu. Wersja serwera: 1.7.2 Bukkit. (Tak, próbowałem MultiInv - nie działa).
 11. NIERUBCA

  Rangi za zabójstwa.

  Gram na wersji 1.7x i plugin niestety nie działa Nigdy nie wierzę pluginom, wolę skrypty.
 12. Witam. Bardzo bym prosił o napisanie skryptu na rangi PvP, np. za 11 zabójstw innych graczy dostaję rangę Szeregowy. W miejscu nazw rang daj po prostu nazwę typu "NazwaRangi", oraz w miejscu, gdzie jest liczba wymaganych zabójstw niech będzie "IloscZabojstw". Ma być 12 rang. Nagrody to pieniądze i itemy. W miejscu tych rzeczy niech będzie "IloscPieniedzy" oraz "IDItemu" (korzystam z pluginu Vault). Dlaczego nie wezmę po prostu pluginu typu PvPLevels, UltraPvP czy PvPTitles? Bo mi po prostu nie działają. Bardzo dziękuję komukolwiek za napisanie takiego skryptu. Pozdrawiam serdecznie.
×