Skocz do zawartości

Monkey

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    135
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Monkey

  1. Aha i lepszy ten mniejszy
  2. O bardzo ładnie #edit: Lepszy ten mniejszy
  3. Dodaj blok desek który po postawieniu tworzy domek w którym będą podstawowe przedmioty jak piecyk crafting skrzynki tu masz crafting:
  4. Monkey

    Ban za Deda

    Witam napisze mi ktoś sk na Ban za śmierć jak gracz umrze nieważne z jakiej przyczyne to dostaje ban na 3 dni i doda do tego antylogout jak gracz wyjdzie z gry podczas walki to też dostaje bana na 3 dni i czas po jakim może sie wylogować to 30 sec.
  5. Monkey

    Ochrona Graczy

    Dzienki
  6. Monkey

    Ochrona Graczy

    Wiem że, już dużo dla mnie zrobiłeś ale dodasz jeszcze komendę /ochrona dodaj i usun /ochrona dodaj <Gracz> <czas w min> - dodaje wybrną ilość minut czasu graczowi /ochrona usun <Gracz> - Usuwa czas ochrony graczowi Jak bedziesz oczywiście zainteresowany ?
  7. Ale ja wiem że, potwory tylko ja bije te potwory i je na 3 hity ściągam
  8. Fajne. Proste ale masz LIKE ! #edit tylko problem bo nie zabijam tym mieczem na jednego hita
  9. Monkey

    Ochrona Graczy

    dzienki #edit: ale mi wyskakuje taki błąd : [19:23:25 INFO]: [skript] Reloading Ochronka.sk...[19:23:25 ERROR]: There's no player/console in a periodical event (Ochronka.sk,line 8: send "Koniec ochony"')[19:23:25 INFO]: [skript] Encountered 1 error while reloading Ochronka.sk!>
  10. Dasz link do tego silnik to ci pomogę
  11. Monkey

    Ochrona Graczy

    Dzienki zobacze czy dziala i ci odpisze #EDIT: A dodaj jeszcze komendę /ochrona - pokazuję ile czasu zostało do końca ochrony ?
  12. Monkey

    Ochrona Graczy

    Witam napisze mi ktoś sk na to że jak gracz wejdzie na serv to ma 30min ochronę że nikto go nie może zabić ale on moze uderzyć ale jak uderzy kogoś to mu ta ochronka znika. Jest tylko odporny na damage od innych graczy i jak wyjdzie ten gracz z serwera a ma jeszcze ochronkę to ten czas mu sie zatrzymuje i np jak ma 15 min ochrony i wyjdzie i jak poten wejdzie po np 10 min to wciąż ma te 15min ochrony. I Jeszcze jedno jak wchodzi na serwer to pisze: &a&lMasz ochronę na 30 minut.!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...