dzienki #edit: ale mi wyskakuje taki błąd : [19:23:25 INFO]: [skript] Reloading Ochronka.sk...[19:23:25 ERROR]: There's no player/console in a periodical event (Ochronka.sk,line 8: send "Koniec ochony"')[19:23:25 INFO]: [skript] Encountered 1 error while reloading Ochronka.sk!>