Skocz do zawartości

Amiryze

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Amiryze

 1. Amiryze

  Party

  Witam, czy byłby ktoś w stanie napisać mi skrypt, coś w rodzaju party? O co w tym ma chodzić? Gdy gracz wpisze "/party dolacz" wtedy dołącza do party. Jeżeli wpisze się "/party opusc" to opuszcza party. Jeżeli wpisze się "/party list" wyświetla osoby w party (jednak ta komenda nie jest najważniejsza, jak komuś się nie chce to nie musi robić ). I jeszcze jedna komenda: jak ktoś napisze "/daj" to daje wszystkim osobom w party 1 chleb. Z góry dziękuję i proszę o pomoc
 2. Amiryze

  Skrypt na klasy

  Polecam to zrobić za pomocą PermissionsEx. Tak będzie chyba najłatwiej
 3. Amiryze

  Unban

  Witam, mam pewien problem. Otóż mam taki skrypt na unbana: Wszystko działa poprawnie, lecz nie przez konsolę. Czy mógłby mi ktoś z tym pomóc, aby można było wywoływać tą komendę także przez konsolę? Z góry dziękuję .
 4. Amiryze

  Slime block

  Skrypt nie wiem dlaczego nie działał poprawnie, ale usunąłem nazwę tego bloku i teraz działa jak należy. Dzięki za pomoc
 5. Amiryze

  Slime block

  Dałby ktoś radę napisać taki skrypt? Jest to używane na wielu serwerach pvp. Chodzi o to, że gdy mam blok szlamu nazwany np. "SLIME" to stawiając go i wskakując na niego, wyrzuca mnie on parę kratek do góry. Następnie po 1 sekundzie blok znika i pojawia się ponownie w ekwipunku gracza (jeżeli się da to najlepiej w 9 slocie). I spadając na niego, żeby nie odejmowało graczowi życia. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 6. Amiryze

  Cobblestone

  Jednak dałoby radę napisać do tego skrypt? Byłoby to dla mnie o wiele wygodniejsze
 7. Amiryze

  Cobblestone

  Witam, mam prośbę. Czy mógłby ktoś napisać skrypt? A więc tak: chciałbym, aby po wpisaniu komendy "/usunc" usuwał się cobblestone w regionie nazwanym "pvp" .
 8. Amiryze

  Miecz

  Witam, Potrzebuję skryptu na diamentowy miecz, który ma ostrość 6 i daje atakującemu siłę 2 na 4 sekundy za każdym uderzeniem. Ogólnie taki skrypt napisałem ale... sens w tym że ten efekt ma sie resetować i za każdym uderzeniem mają być 4 sekundy, a mi ten efekt się nakłada.
 9. Amiryze

  Kit

  Ale w essentials chyba nie da się dawać echantow ponad poziom w mc. Jak dałem niezniszczalność 10 to w kicie pojawiała mi sie niezniszczalność 3
 10. Amiryze

  Kit

  Dziękuję
 11. Amiryze

  Kit

  Napisze mi ktoś skrypt? Jezeli gracz wpisze komende /assasin to dostanie set diaxowy ochrona 3, niezniszczalnosc 10, miecz ostrosc 6 niezniszczalnosc 5, speeda 2 i silke 2. Prosze o pomoc!
 12. Amiryze

  Klocki

  Napisze mi ktoś skrypt? Chodzi w nim o to ze jak gracz postawi cooblestone to blok znika po 3 sekundach. I żeby mógł gracz stawiać te bloki w zabezpieczonych terenach np pvp. Tak jak na serwerach pvp.
 13. Amiryze

  Bugowanie

  Jest skrypt na bugowanie klockami na spawn i zabezpieczonych terenach? Jak da sie taki napisac, to proszę pomozcie!
 14. Amiryze

  Broń

  Witam Chciałbym skrypt na broń. Aby żelazny topór niezależnie od seta przeciwnika zawierał mu 2 serduszka. Proszę o pomoc!
 15. Amiryze

  Ban

  Dałby mi ktoś skrypt na ban, żeby pisał powód, kto zbanował, data bana, itemshop itd. Proszę o pomoc!
 16. Amiryze

  Dołączanie

  Proszę o pomoc. Jak zrobić żeby nie pisało, że ktoś dołączył do gry?
 17. Potrzebny mi skrypt: jak gracz zabije kogoś innego to dostaje np 10$. Proszę o pomoc
 18. Amiryze

  Ranking i zarabianie

  Da ktoś radę napisać skrypt na ranking i jak ktoś zabije gracza to dostaje np 10$ ? Proszę o pomoc!
 19. Amiryze

  Podnoszenie itemów

  Witam Proszę o pomoc! Mógłby ktoś napisać skrypt, aby gracz bez rangi premium nie mógł podnosić itemow np VIPa? Albo czy taki sktypt jest wgl wykonalny? Proszę o pomoc!!!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...