Skocz do zawartości

Nupp

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Nupp w dniu 11 października

Użytkownicy przyznają Nupp punkty reputacji!

O Nupp

 • Tytuł
  Początkujący II

Informacje

 • Nick w MC
  Nupp_

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nupp

  LajtHard.PL - Najlepszy serwer EasyHC!

  @jaku49 Zostały tylko permisje i drobne poprawki, strone ogarne w późniejszym terminie. Permisje i te poprawki zrobie do jutra i w piątek będzie start
 2. WBIJAJ NA SERWER! » IP serwera: LajtHard.PL » Strona internetowa: Trwają prace! » Wersja: 1.8 - 1.13 » Tryb serwera: EasyHC » Ilość slotów: 300 » Autoryzacja: NoPremium DLACZEGO MY? » Masa Eventów » Zbalansowany Drop! » Dużo dodatków dzięki którym gra sie nie nudzi! » Oraz wiele, wiele więcej! TRAILER:
 3. Nupp

  Zmiana linijki

  Witam. Da sie jakoś napisać skrypt który by zmieniał daną linijke na inną w main configu? Czyli plugins/Skript/config.sk i w tym configu zmieniasz daną linijke na inną. (Tak to jest main config Skripta)
 4. Nupp

  nCheck - Najlepszy Skrypt na Sprawdzanie!

  @xAxee Postaram sie jak najszybciej poprawić te zmienne grupowe - wynikają one z niedopatrzenia, nie zauważyłem tego. Te teleport to skracają 2 linijki ale i tak postaram sie jej poprawić. Pierwszy raz będe robić config to jak coś możesz pomóc. Dobry pomysł ze sprawdzaniem ile dany helper sprawdzał graczy. Dodam linijke w statusie czy jest upoważniony do sprawdzania graczy jeżeli tak to niech wyświetli liczbe ile osób sprawdził. Cały skrypt jest bez gui to jak zrobie sam status w gui to będzie średnio wyglądało. I łatwiej jest przeczytać te pare linijek na czacie niż szukać itemów w gui żeby przeczytać informacje. Jeżeli gracz jest czysty to jest teleportowany z powrotem gdzie był wzięty na sprawdzanie. Dzięki za opinie.
 5. Nupp

  nCheck - Najlepszy Skrypt na Sprawdzanie!

  @SupcioXD Napisałem postaram się, nie obiecuję. Pracuje nad nowym skryptem jeszcze.
 6. Nupp

  nCheck - Najlepszy Skrypt na Sprawdzanie!

  @jaku49 To dopiero pierwsza wersja oddana wam do oceny. Dzięki za opinie. Dodam do TO DO konfiguracje .yml. Postaram sie dodać w następnej wersji.
 7. Nupp

  nCheck - Najlepszy Skrypt na Sprawdzanie!

  Ale to już nie ode mnie zależy czy tą permisje otrzymają helperzy i co z nią będą robić? No jeżeli będzie taki helper w administracji danego serwera to może tak robić, ale to już administracja serwera wybiera helperów nie ja. Ale zwykle do administracji przyjmuje sie ogarnięte osoby, a jeżeli ktoś przyjmie do administracji osobę która jest "nie ogarnięta" i nie wykonuje swoich obowiązków to raczej nie moja wina. W następnej aktualizacji poprawie to /check cheater żeby nie trzeba było wpisywać nicku. Tu masz racje. Zmienna jest przypisana sprawdzającemu i sprawdzanemu. W komunikacie pisze że dana osoba jest sprawdzana przez tego admina (Jeżeli o to ci chodzi). Planuje dodać jeszcze żeby gracz wszedł na dany teamspeak, discord, lub skype oraz żeby można było dowolnie zmieniać wiadomości. Oryginalną rzeczą jest sprawdzanie statusu gracza, ile razy był sprawdzany, ile razy był czysty i ile razy cheatował - dzięki temu możemy się domyśleć że jak gracz - był sprawdzany np. 3 razy i cheatował 3 razy, ledwo mu się ban skończył a już ktoś zgłosił to raczej będzie cheaterem. W następnej aktualizacji dodam date kiedy był ostatnio sprawdzany oraz czy był czysty na ostatnim sprawdzaniu.
 8. Nupp

  Problem z BossBarem

  Dalej mi wyskakuje error. Mógłbyś mi podesłać jakąś wersje wildskripa na 1.8? bo wyskakuje mi pewien error że jest przestarzały.
 9. Nupp

  Problem z BossBarem

  @stefanik11 możesz jakiś przykładowy kod do bossbara w skrayfall wkleić? np. bossbar 100% z napisem &cWITAJ!' Poprawiłem na: display "Witaj!" on bossbar with 100 percent by 3 seconds to all players I dalej to samo. Mógłbyś mi podesłać wildskript 1.8? Bo nie wiem czy mam dobrą wersje. EDIT: Zmieniłem na display "Witaj!" on bossbar with 100 percent by 3 seconds for player Niema żadnego errora ale nie pokazuje sie bossbar.
 10. command /witaj: trigger: display "Witaj!" on bossbar with 100 precent by 3 seconds to all players Mam problem z oto tym skryptem. Mam skQuery, WildSkripta i oczywiście Skripta. Serwer 1.8.8 - Wyskakuje error: 'display "Witaj" on bossbar with 100 percent bby 1 seconds to all players' is not a boolean (yes/no)
 11. Nupp

  Rekrutacja do ekipy Universe-Survival.

  A może co oferujecie?
 12. nCheck - Najlepszy Skrypt na Sprawdzanie! Funkcje sprawdzanie graczy ustawianie miejsca teleportacji na sprawdzanie automatyczne banowanie po wyjściu gracza z serwera podczas sprawdzania konfiguracja po sprawdzaniu teleportuje gracza i admina z powrotem w miejsca z którego zostali przeteleportowani NOWOŚĆ! Sprawdzanie Statusu Gracza! Sprawdzanie ile razy był sprawdzany, ile razy cheatował, ile razy był czysty + czy aktualnie jest sprawdzany! Komendy /check help - Pokazuje wszystkie komendy /check spawn - Teleportuje w miejsce sprawdzania /check setspawn - Ustawia miejsce sprawdzania /check sprawdz (gracz) - Sprawdzanie danego gracza /check status (gracz) - Status gracza /check czysty (sprawdzany gracz) - Po sprawdzaniu uznaje, że gracz jest czysty /check cheater (sprawdzany gracz) - Po sprawdzaniu uznaje, że gracz jest cheaterem /check przyznanie (sprawdzany gracz) - Po sprawdzaniu uznaje, że gracz się przyznał do używania cheatów Permisje n.check - wszystkie uprawnienia Do zrobienia Zmiana komend cheater, czysty i przyznanie, aby nie trzeba było za każdym razem wpisywać nicku gracza. konfiguracja w .yml zmiana większości zmiennych i wiadomości dodanie w statusie opcji sprawdzenia kiedy ostatnio gracz był sprawdzany zmiana wiadomości o sprawdzaniu + dodanie informacji żeby gracz wszedł na dany teamspeak, discord lub skype. ChangeLog v1.0 pierwsza wersja v1.1 wkrótce Download Skrypt: [kliknij]
 13. Witam. Chce zrobić skrypt: komenda /disco off i /disco on do obydwu gracz potrzebuje permisji po wpisaniu /disco on w konsoli jest wpisywana komenda /pex user <nick gracza> add <permisja to już sam wpisze> po wpisaniu /disco off w konsoli jest wpisywana komenda /pex user <nick gracza> remove <permisja to już sam wpisze>
 14. Chce zrobić żeby rzucane tnt tworzyło się z 9 stacków tnt on script load: register new shaped recipe for TNT of infinity 10 named "&c&lRzucane TNT" using tnt, tnt, tnt, tnt, tnt, tnt, tnt, tnt, tnt gdy wpisuje 64 tnt w miejscu tnt to dalej wystarcza 9 tnt żeby stworzyć 1 rzucane, i z tych 9 stacków można zrobić 1 stack rzucanych tnt ;/ a chce żeby z tych 9 stacków sie robiło 1 rzucane. help
 15. Tutaj jest skrypt na boyfarmera, sandfarmera i kopacz fosy: Tylko że on nie działa. Chciałbym żeby kopacz fosy niszczył do bedrocka wszystkie bloki. Boyfarmer stawiał obsydian dopóki nie napotka bloku i to samo z sandfarmerem że jak napotkają jakikolwiek blok to żeby nie stawiało więcej.
×