Skocz do zawartości

Dodner1337

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dodner1337

 1. Dodner1337

  Title

  Siema, chcę zrobić alerty na środku ekranu i żeby po random TP wyświetlało się title. Próbowałem oraz Wyskakuje błąd 'Can't understand this condition/effect' Proszę pomóżcie niedługo muszę startować serwer!
 2. To nie o to chodzi, gracza tepa na 256 kratkę także problem jest w czymś innym.
 3. To w takim razie jak to wpisać?
 4. Siema, mam problem, mianowicie w skripcie na rtp - komenda /title wywala mi błąd 'can't understand this condition/effect' a i przy okazji: jak klikam na guzik to dopiero po kliknięciu kilka razy teleportuje, co może być problemem? Skript: on rightclick on stone button: if block west or south or east or north target block is sponge: set {_x} to random integer between 2000 and -2000 set {_y} to 256 set {_z} to random integer between 2000 and -2000 set {_tp} to location at {_x}, {_y}, {_z} teleport player to {_tp} loop 256 times: if block under player is air: teleport player under player send " &8» &7Przeteleportowano w losowe koordynaty &6(x: %{_x}% | z: %{_z}%)&7." execute player command "title %player% title {"text":"&6Użyto losowego TP!"}" execute player command "title %player% subtitle {"text":"&7Twoje koordynaty x: %{_x}% z: %{_z}%"}" stop
 5. Dodner1337

  Rangi

  Witam, mam serwer prison i chciałbym, żeby ranga VIP wyświetlała się obok rangi A, a nie zamiast jej. Jak to zrobić? Korzystam z pex i essentials.
 6. Witam, potrzebuję skriptu na efekt na danym regionie tzn. jeśli gracz będzie na <nazwa regionu> to serwer daje mu efekt np. night vision, a jak wyjdzie z tego regionu to go traci.
 7. Zmieniłem wartość z 42 na 31 i nic po restarcie
 8. Witam, wgrałem na serwer plugin PlotSquared, lecz generując świat generatorem wgranym z pluginem tworzy się świat z działkami 42x42. Dało by się je zmniejszyć gdzieś w jakimś configu generatora czy coś? (miałoby być 31x31)
 9. Dodner1337

  DROP Z LAPISU

  Dzięki, do zamknięcia.
 10. Dodner1337

  DROP Z LAPISU

  Nie dałoby się jakoś inaczej? Tak już miałem ale trochę się lagowało, lapis wylatywał, bo jak jest cancel event to stawiał się tam blok na ułamek sekundy i wywalał tego lapisa. Może tak, że wlatuje od razu do eq gracza
 11. Dodner1337

  DROP Z LAPISU

  Błąd: The expression 'drops' can only be used in death events
 12. Dodner1337

  DROP Z LAPISU

  Witam, potrzebuję skryptu, który zmieni drop z lapisu i redstone zamiast kilku na tylko 1 i bez expa.
 13. Nie ma za co Jaki robisz serwer? Może jakaś współpraca? (aktualnie robię serwer Prison)
 14. Dodner1337

  Błąd

  Witam, mam skrypt, w którym gdy gracz założy odpowiednią głowę dostaje efekt. Wyskakuje mi błąd: Empty configuration section! You might want to indent one or more of the subsequent lines to make them belong to this section or remove the colon at the end of the line if you don't want this line to start a section. (Głowa.sk, line 3: if loop-player's helmet is skull of Teemo named Teemo's head:')
 15. Dodner1337

  Głowa z efektem

  Też nic [Skript] can't understand this event: 'on equip' (Głowa.sk, line 13: on equip:') [Skript] can't understand this event: 'on unequip' (Głowa.sk, line 16: on unequip:')
 16. Dodner1337

  Głowa z efektem

  Nie działa, wpisuję komendę i nic się nie dzieje
 17. Dodner1337

  Głowa z efektem

  Tam gdzie {glowka} trzeba nazwe wpisac?
 18. Dodner1337

  Głowa z efektem

  Cześć, potrzebuję skriptu, który będzie dawał jakiś efekt np. speed 2 gdy założę głowę o określonej nazwie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...