Skocz do zawartości

Dodner1337

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Dodner1337

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

2

Reputacja

 1. Dodner1337

  Title

  Siema, chcę zrobić alerty na środku ekranu i żeby po random TP wyświetlało się title. Próbowałem oraz Wyskakuje błąd 'Can't understand this condition/effect' Proszę pomóżcie niedługo muszę startować serwer!
 2. To nie o to chodzi, gracza tepa na 256 kratkę także problem jest w czymś innym.
 3. To w takim razie jak to wpisać?
 4. Siema, mam problem, mianowicie w skripcie na rtp - komenda /title wywala mi błąd 'can't understand this condition/effect' a i przy okazji: jak klikam na guzik to dopiero po kliknięciu kilka razy teleportuje, co może być problemem? Skript: on rightclick on stone button: if block west or south or east or north target block is sponge: set {_x} to random integer between 2000 and -2000 set {_y} to 256 set {_z} to random integer between 2000 and -2000 set {_tp} to location at {_x}, {_y}, {_z} teleport player to {_tp} loop 256 times: if block under player is air: teleport player under player send " &8» &7Przeteleportowano w losowe koordynaty &6(x: %{_x}% | z: %{_z}%)&7." execute player command "title %player% title {"text":"&6Użyto losowego TP!"}" execute player command "title %player% subtitle {"text":"&7Twoje koordynaty x: %{_x}% z: %{_z}%"}" stop
 5. Dodner1337

  Rangi

  Witam, mam serwer prison i chciałbym, żeby ranga VIP wyświetlała się obok rangi A, a nie zamiast jej. Jak to zrobić? Korzystam z pex i essentials.
 6. Witam, potrzebuję skriptu na efekt na danym regionie tzn. jeśli gracz będzie na <nazwa regionu> to serwer daje mu efekt np. night vision, a jak wyjdzie z tego regionu to go traci.
 7. Zmieniłem wartość z 42 na 31 i nic po restarcie
 8. Witam, wgrałem na serwer plugin PlotSquared, lecz generując świat generatorem wgranym z pluginem tworzy się świat z działkami 42x42. Dało by się je zmniejszyć gdzieś w jakimś configu generatora czy coś? (miałoby być 31x31)
 9. Dodner1337

  DROP Z LAPISU

  Dzięki, do zamknięcia.
 10. Dodner1337

  DROP Z LAPISU

  Nie dałoby się jakoś inaczej? Tak już miałem ale trochę się lagowało, lapis wylatywał, bo jak jest cancel event to stawiał się tam blok na ułamek sekundy i wywalał tego lapisa. Może tak, że wlatuje od razu do eq gracza
 11. Dodner1337

  DROP Z LAPISU

  Błąd: The expression 'drops' can only be used in death events
 12. Dodner1337

  DROP Z LAPISU

  Witam, potrzebuję skryptu, który zmieni drop z lapisu i redstone zamiast kilku na tylko 1 i bez expa.
 13. Nie ma za co Jaki robisz serwer? Może jakaś współpraca? (aktualnie robię serwer Prison)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...