Skocz do zawartości

RageHard

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia RageHard

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

 1. RageHard

  AntyCheat

  @xNeleQx na razie nie mam serwera otwartego dla graczy. W tym momencie wgrywamy i sprawdzam pluginy.
 2. RageHard

  AntyCheat

  Siema poszukuję naprawdę dobrego pluginu na antycheata. Najlepiej jakby takowy skrypt miał już dobra i wydajną konfiguracje. Oczywiście że za taki plugin mogę zaplacic. Wymagania: -sprawdzona konfiguracja -brak backdoorow -antyaura, antyknock, antybh, itp. Możliwa zapłata.
 3. RageHard

  Nic Tu nie ma

  @Creative_Wodzio xDDDDD pierwsze primo albo drugie primo ty w ogóle wiesz co znaczy słowo primo?
 4. RageHard

  Optymalizacja

  Da się to jakiś zoptymalizować (skrócić kod) command /sbuy [<text>]: trigger: if arg 1 is "helm4": if {Monety.%player%} is less than 5: send "&cNie posiadasz &75 coinsow&c!" to player stop if {Monety.%player%} is equal to 5: remove 5 from {Monety.%player%} give 1 diamond helmet of protection 4 to player send "&aZakupiles Helm Protection 4" to player stop if {Monety.%player%} is more than 5: remove 5 from {Monety.%player%} give 1 diamond helmet of protection 4 to player send "&aZakupiles Helm Protection 4" to player stop
 5. Siema da się jakoś zablokować enchantowanie zbroi na protection 4 w enchanting table. Maksymalny protection by wynosił 3 i tak samo żeby nie dałoby się połączyć 2x protection 3 na protection 4 w kowadle. Tak jak to było z unbreakingiem na takich serwerach jak mchc, mc4u.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...