Skocz do zawartości

Zelek_

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

770 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Zelek_

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. <- naprawicie ten skrypt? Bo nie działa tak jak powinien (jest to skrypt na te głosowanie)
 2. Witam, Moglibyście napisać skrypt na głosowanie na Dzień lub Noc. Wiadomość o głosowaniu powinna pojawiać się o np. 19:00 (czasu minecraftowego).
 3. ♥ Prawdopodobnie dzisiaj będzie nowy spawn ♥ Powód: Banalny grief Withera Przepraszamy!
 4. ♥ Dodano nowe urozmaicenia ♥ System Efektów w gui Więcej info na serwerze: ZC4U.fhmc.pl
 5. ♥ Dodano nowe urozmaicenia ♥ System Naprawiania Griefu (co 12h) Więcej info na serwerze: ZC4U.fhmc.pl
 6. ♥ Dodano nowe urozmaicenia ♥ System Pragnienia i Złamań (nogi/ręki) Więcej info na serwerze: ZC4U.fhmc.pl
 7. Ip #1: ZC4U.fhmc.pl Ip #2: 37.187.137.213:25635 Wersja: 1.7.x - 1.8.x Sloty: 1000 Ram: Nieograniczona ilość (0 lagów) Typ: Easy Hardcore + Urozmaicenia FaceBook: ZC4U FanPage YouTube: Zelek Craft (Zobacz prezentacje) McLista: http://www.mclista.pl/6147 Urozmaicenia: JetPack - Plecak Odrzutowy, który ułatwi Ci poruszanie się po mapie. SpongeX - Magiczna Gąbka dająca ciekawe nagrody (Działanie takie same jak CobbleX). Crafting Potionów - Szybkość, Odporność na ogień, Leczenie, Trucizna. BackPack - Po prostu plecak. Stoniarka - Blok, który umożliwi Ci szybsze zdobywanie surowców. Złote Drzewo - Jest to najcenniejsza rzecz na serwerze dzięki, której zdobędziesz wiele fantastycznych itemów. Mega Kilof - Kilof z enchantami: Wydajność X, Niezniszczalność X, Szczęście X Cloud Boots - Każdy chyba zna modyfikacje "Cloud Boots". Są to buty, które wyrzucają nas na kilka kratek wysokości i chronią przed upadkiem. Właściciel: Zelek_ Zastępca Właściciela: BellaQeen HeadAdmin / Budowniczy: xDeMoski Admin: Robo123 Helper: Winatte Nasz serwer nie jest taki jak każdy inny serwer tego typu. Posiadamy wiele atrakcji, które urozmaicą Ci grę na tym serwerze. Administracja zadbała o każdy szczegół tak aby graczom grało się jak najlepiej. Nigdzie indziej nie ma tak spokojnej i koleżeńskiej atmosfery. Posiadamy dużo zabezpieczeń dzięki którym na serwerze nie spotka was żadna niedogodność. Przekonaj się na własne oczy... Screeny:
 8. Zelek_

  Drop Cobbla

  Witam. Mógłby mi ktoś napisać skrypt na zarządzanie dropem Cobbla? Chodzi o to że gdy gracz wpisze: /cobble off to drop bruku się wyłącza, natomiast gdy wpisze /cobble on to drop się włącza.
 9. Zelek_

  Drop Cobbla

  Ale żeś się popisał, mogłeś wytabować...Daj wytabowane
 10. Zelek_

  Drop Cobbla

  Witam. Mógłby mi ktoś napisać skrypt na zarządzanie dropem Cobbla? Chodzi o to że gdy gracz wpisze: /cobble off to drop bruku się wyłącza, natomiast gdy wpisze /cobble on to drop się włącza.
 11. Ip: Zc4Fun.fhmc.pl Sloty: 1000 WhiteList: Off Premium: Nie potrzebne, każdy może wbić ZC4U to kolejny serwer ekipy "ZelekCraft" nasz serwer na pewno Ci się spodoba. Jest to świetny serwer do grania ze znajomymi. Administracja zadbała o każdy szczegół, by wszystko było jak najbardziej dopracowane. Team daje wam gwarancje że na serwerze nie spotka was żaden bug. Mapy, które znajdują się na serwerze: â— Survival: Na tej mapie jest wiele atrakcji, które urozmaicą Ci grę na serwerze. Ten survival upodabnia się do serwera Easy Hardcore. Urozmaicenia: - Rzucane TnT - Granat - Złote Drzewo - Magiczne drzewo (bardzo drogie) - CloudBoots - Każdy chyba kojarzy magiczne buciki, które chronią nas przed upadkiem lub przy skoku wyrzucają nas na kilka kratek wysokości. - JetPack - Plecak odrzutowy, który umożliwi Ci szybsze przemieszczanie się po mapie (Więcej informacji na serwerze) â— PvP: Na tej mapie jest świetnie opracowany system leveli. Jest też system nagród, które przydzielane są graczu po zdobyciu danej rangi. Każda ranga ma inną nagrodę. Rangi Vip/SVip/Dm mają "kity" z któruch mogą wziąć itemy by zmierzyć się z innymi graczami. Stragany umożliwią Ci kupno potrzebnych itemów lub zakup enchantu na swoją broń lub zbroję. Arena pvp składa się z kilku warpów na, które możesz przeteleportować się za pomocą tabliczek. (Więcej informacji na serwerze) â— FreeBuild: Mapa freebuild składa się z kilku mniejszych map - Kopalnia: Zdobędziesz tu minerały, które będziesz mógł sprzedać by zarobić monety. - Surowcowa: Mapa z borderem 2000 kratek na, której zdobędziesz wszystkie dostępne minerały. Na tej mapce wyłączone są potwory, pvp, tnt. - Działki: Każdy gracz może wziąć sobie jedną działkę, która jest darmowa. Itemy zdobędziesz na spawnie mapy FreeBuild ponieważ są tam stragany z villagerami u których kupisz bloki na zbudowanie domu lub ogrodu... (Więcej informacji na serwerze)
 12. Ip #1: ZC4U.srvmc.pl Ip #2: c1.mineserv.eu:22046 Sloty: 1000 WhiteList: Off Premium: Nie potrzebne, każdy może wbić Moby: - Survival Otwarcie: Sobota (2015-03-07) o godz. 15:00 ZC4U to kolejny serwer ekipy "ZelekCraft" nasz serwer na pewno Ci się spodoba. Jest to świetny serwer do grania ze znajomymi. Administracja zadbała o każdy szczegół, by wszystko było jak najbardziej dopracowane. Team daje wam gwarancje że na serwerze nie spotka was żaden bug. Mapy, które znajdują się na serwerze: â— Survival: Na tej mapie jest wiele atrakcji, które urozmaicą Ci grę na serwerze. Ten survival upodabnia się do serwera Easy Hardcore. Urozmaicenia: - Rzucane TnT - Granat - Złote Drzewo - Magiczne drzewo (bardzo drogie) - CloudBoots - Każdy chyba kojarzy magiczne buciki, które chronią nas przed upadkiem lub przy skoku wyrzucają nas na kilka kratek wysokości. - JetPack - Plecak odrzutowy, który umożliwi Ci szybsze przemieszczanie się po mapie (Więcej informacji na serwerze) â— PvP: Na tej mapie jest świetnie opracowany system leveli. Jest też system nagród, które przydzielane są graczu po zdobyciu danej rangi. Każda ranga ma inną nagrodę. Rangi Vip/SVip/Dm mają "kity" z któruch mogą wziąć itemy by zmierzyć się z innymi graczami. Stragany umożliwią Ci kupno potrzebnych itemów lub zakup enchantu na swoją broń lub zbroję. Arena pvp składa się z kilku warpów na, które możesz przeteleportować się za pomocą tabliczek. (Więcej informacji na serwerze) â— FreeBuild: Mapa freebuild składa się z kilku mniejszych map - Kopalnia: Zdobędziesz tu minerały, które będziesz mógł sprzedać by zarobić monety. - Surowcowa: Mapa z borderem 2000 kratek na, której zdobędziesz wszystkie dostępne minerały. Na tej mapce wyłączone są potwory, pvp, tnt. - Działki: Każdy gracz może wziąć sobie jedną działkę, która jest darmowa. Itemy zdobędziesz na spawnie mapy FreeBuild ponieważ są tam stragany z villagerami u których kupisz bloki na zbudowanie domu lub ogrodu... (Więcej informacji na serwerze) â— Właściciel: Zelek_ â— HeadAdmin (Autor Map): xDeMoski â— Zastępca Właściciela: BellaQeen â— Admin: Robo123
 13. Zelek_

  Teleport po śmierci

  Witam. Mógłby mi ktoś napisać skrypt na teleport w wyznaczone miejsce po zgonie? Jak to ma działać? Np. Gdy gracz zginie na mapie survival teleportuje go na spawn mapy survival, natomiast gdy gracz zginie na mapie pvp teleportuje go na spawn mapy pvp. Mam nadzieję że wszystko dobrze i zrozumiale opisałem.
 14. Zelek_

  Skrypt na tp po śmierci.

  Nie działa tak jak powinno...
 15. Zelek_

  Skrypt na tp po śmierci.

  Witam. Mógłby mi ktoś napisać skrypt na teleport w wyznaczone miejsce po zgonie? Jak to ma działać? Np. Gdy gracz zginie na mapie survival teleportuje go na spawn mapy survival, natomiast gdy gracz zginie na mapie pvp teleportuje go na spawn mapy pvp. Mam nadzieję że wszystko dobrze i zrozumiale opisałem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...