Skocz do zawartości

1Hubilol0

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O 1Hubilol0

 • Tytuł
  Początkujący II

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Otóż moby z pluginu MythicMobs nie umierają. Po zabiciu są czerwone, "leżą" i dalej żyją, po 2 zabiciu już nie żyją. O co chodzi?
 2. Otóż poprosiłbym skrypt, który blokuje strzelanie ognistymi kulami jak np. blaze.
 3. Otóż tak, chodzi mi o skrypt taki, żeby spawnujacy się zombie o nazwie "&5Nazwa" był przemieniony w blaze.
 4. Co do 1.- określ się, co byś chciał w tym sklepie. 2. Dokładniej, bo ja don't understand..
 5. 1Hubilol0

  Skrypt na amulety

  Na co chcesz mieć te amulety?
 6. Dobra, problem rozwiązany. Do zamknięcia. Ogarnąłem już sobie.
 7. Witam mam taki kod @EventHandler(priority=EventPriority.HIGHEST) public void onDamage(EntityDamageEvent e){ if(e.getEntity() instanceof Player) { Player p = (Player) e.getEntity(); ItemStack iclone = i.clone(); if(iclone.getType().toString().contains("CHESTPLATE")){ ItemStack helmet = new ItemStack(iclone.getMaterial()); helmet.setItemMeta(iclone.getItemMeta()); p.getInventory().setChestplate(helmet); Czemu przy getMaterial wyświetla mi się na czerwono a jako rozwiazanie daje "ItemStack helmet = new ItemStack(((Object) iclone).getMaterial());"???
 8. @up jak mam to dodac do zbroi na graczu?
 9. @JanekJaran chodzi mi o każdą zbroje. @Queito przy sporych dmg zbroja i tak sie niszczy.
 10. @up .... Nie rozuimiecie mnie. Chodzi, żebyy zbroja nie traciła durability, nie aby się naprawiała, ona ma byyć niezniszczalna
 11. To repair. to naprawia jak zbroja straci durability, a mi chodzi o to aby nie traciła durability/Była zakładana na gracza/zapisywana w zmiennej czyy coś takiego.
 12. Testowałem takie rozwiązania, ale ciągle się psuje. Dałoby się zrobić, aby nawet w samym hełmie zbroja nie pękała?
 13. @up no właśnie chodzi mi o to aby zbroja była zapisywana w zmiennej czyy jakoś tak, aby po otrzymaniu powiedzmy 10000+ dmg zbroja nie pękała
 14. Cześć, chodzi mi o to, aby zbroja nie pękała, ciągle miała full durability. Może to być w pluginie, skrypcie, ale żeby działalo. Pomocy.
 15. Witam. Proszę o skrypt/kod pluginu na unbrekable w secie, może być set zapisywany w zmiennej, chodzi o to aby po ataku nawet 1000000 dmg set zostawał na graczu, w każdym przypadku. Z góry dziękuję.
×